Жената Лъв - 49

  • 16 625
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 274
Ми така като чета какви бели върши, явно му е скучно. Забавления и светски живот му липсват  hahaha

 hahaha Joy

Шъ очакваме пряко включване от село, да знаем какви ги върши.

# 721
  • Мнения: 2 274
Абсолютно му е скучно. Денем лови мухи по прозорците, а вечер дебне под хладилника за някоя заблудена хлебарка  Joy. Преди малко пък си лиза п....то на дивана докато ние обядвахме с Вили  Crazy. Толкоз е див, че вечно търси къде да се покатери, какво да изкопае и само ни се моли да го забавляваме с разните му там играчки  ooooh!.

# 722
  • Мнения: 6 274
... Преди малко пък си лиза п....то...

Койо, койо?!   Shocked hahaha Joy

# 723
  • Мнения: 2 274
... Преди малко пък си лиза п....то...

Койо, койо?!   Shocked hahaha Joy
Ба, чИ и питаш! Койо - онуй там до пуФкавите дрънкулки  Joy.

# 724
  • Мнения: 6 274
... Преди малко пък си лиза п....то...

Койо, койо?!   Shocked hahaha Joy
Ба, чИ и питаш! Койо - онуй там до пуФкавите дрънкулки  Joy.

Хаххахахааххаа.....

 Joy Joy Joy

# 725
  • Мнения: 699
... Преди малко пък си лиза п....то...

Койо, койо?!   Shocked hahaha Joy
Ба, чИ и питаш! Койо - онуй там до пуФкавите дрънкулки  Joy.

Айдеееееее още една солидарна, ма бива ли така сега, не стига че липсата на......... ме побърква ми и цигари отказвам  Joy Joy Joy Ко оживея до края на седмицата ще е добре.

# 726
  • Мнения: 1 701
Брех...
Влизам след седмичен застой и вий сЪ лижеше тук? Shocked

Тотално излекувана депресия имам с чифт нови обуФки и преса за коса. Simple Smile Сега съм наприческана, налакирвана, накокончена и доволна. Само тез локви от де се взеха?

# 727
  • Мнения: 577
Бенджи,Честит Имен Ден!    bouquet
Пожeлавам ти винаги да имаш възможност за избор при всяка една твоя житейска стъпка и винаги да взимаш правилното решение!

***

 Честит имен ден и на бат Бойко/на нашто Вени бееее/  Peace
Да му  е живо и здраво името, със здраве  да го носи, да не свършват  дръзките мечти!
***

Дано не съм пропуснала някой  Simple Smile

На 28 март имен ден празнуват всички, които носят името Боян (означава - маг, лечител), Боянка, Бойко, Бойка, Албена.

# 728
  • София
  • Мнения: 6 210
О, Бенджи! Жива и здрава да си, желая ти всичко най-най-хубаво    bouquet!
Жу, благодаря за пожеланията  Hug!

Мъжът ми се казва Бойко, а кумата ми - Албена, но за първи път чувам, че днес имат имен ден  Shocked  Embarassed!

# 729
  • Мнения: 577
Почвай да се вихриш ,Вени ,в куФнята  Joy Mr. Green За по-сигурно метни едни пържолки  Joy

НЪл не се сърдиш ,че ми е смешно  Hug

# 730
  • София
  • Мнения: 6 210
Жу, как ще се сърдя, бре  Joy! Ако не трябваше да си ям гадостите и на мен щеше да ми е смешно  hahaha.

# 731
  • Мнения: 577
Жу, как ще се сърдя, бре  Joy! Ако не трябваше да си ям гадостите и на мен щеше да ми е смешно  hahaha.
Ама сега не се смееш,щОтО преглъщаш ли ,душко?  Joy Бон Апетииииии  Hug

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 5 030
Ха! Имен ден ли имам?

Не знаех...

Благодаря, момичета!

# 733
  • Мнения: 3 985
Бенджи, и аз не знаех, че имаш имен ден. Обаче честито, здрава да си и усмихната.

Рени, това коте като вземе хептени много да прави тоя номер дето го е правил докато се храните... ще трябва да му обърнеш внимание. Демек да го заведеш на доФтур. Нашият така като се разгони и зачести с тая раОта. Wink

Уиш, браво за излекуванта депресия. В последния месец-два си взех няколко сандалкии обаче... нещо йок, не ми е особено свежарско. Миналат седмица се черпих пак, обаче... тц, нИ стАА. Нещо не сЪ Аресвам на фасада и толкоз.

Ужасно ми се спи. Снощи, покрай смяната на часа, малко ми се разцентроваха нещата и си легнах в 2 и половина. Сега умирам за сън.

# 734
  • Мнения: 342
И аз не знаех, за именните дни, ама хайде честито на всички празнуващи и от мен. Да са живи и здрави и много обичани.   bouquet
С вашите кулинарни подвизи ми действате много ободряващо в стил "не се бой, колкото и зле да стане, винаги може по-зле".  Joy
Вкъщи нашите са болни, единия с настинка, другия с високо кръвно и аз съм малко мед.сестра в момента, ама не се оплаквам. Дано се оправят бързо.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт