Юли 2006 - 99

  • 74 154
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 341
да ни е жив и здрав рожденника Венци. Весело детство и безгрижни игри му желая.

Днес празнува и моята мила Лора. Желая й да е здрава, умна и да е гордост за родителите си. Весел празник мило дете. Heart Eyes  bouquet Hug

# 706
  • Мнения: 2 481
Честит рожден ден на Лора  bouquet Да ви е жива и здрава и много щастлива

Аз си спомням че те ходеха на тези 5те хотела Варна  в единия, ама точно той е зает, а аз не искам в другите, като имам отзиви от Синеочка за онзи, Crossing Arms

Пигче, значи същите торти кутии съм ги виждала някъде  newsm78 ще ги търся да взема щом аз добавям яйцата и другото,иначе си мислех че е няква смес със сухи яйца вътре, но щом е така взимам,наистина готовите блатове са все едно ядеш гъба за чинии Sick едни такива дунапренени Shocked

Същата оферта към виваком е значи,ще мислим за 10 лв да вземем Crossing Arms мерси за инфото

Ние сме с 1 кола вече,незнам как ще я водя на танци с рейсове Crossing Arms как се вързахме с тези танци и при майка не можем да отидем за 2-3 дни ама ще ходим много е хубаво и разтоварващо,вече прави стъпки ,мостове само се чекне тук Mr. Green
 Реших обаче понеже не се е качвала на влак  другата седмица да попътуваме с влака до Хисар и да поседим там,без нет незнам как  ще е ,ама този за 10 лв вече ми трябвааааа Crossing Arms

# 707
  • Мнения: 314
Честито на Венци и на Лора, да са живи и здрави и много щастливи! newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  cook newsm38
Моето дете голямото е много послушно, проблеми с нея нямам никакви,пупу Whistling И аз като Деси, като кажа, че нямам парички и тя разбира и ми каза: Добре мамо, когато имаш, нали ще ми купиш тогава? Grinning Още от малка и сега също я водя и по детски магазини без проблем, като предварително се разбираме какво ще купим/ играчки вече не купувам, някоя книжка да речем/ или че нищо няма да купи, а само ще гледаме за нещо си. И в хранителните магазини е така и в МОЛ-овете... Не помня някога да ми се е тръшкала или ревала за нещо, което не и е купено. Почне ли да мрънка за нещо я карам да избира, нещото или да я заведа някъде ли да гледа после някое филмче и веднага спира, изнудвачка съм голяма, но действа за сега Mr. Green Не е суетна, не стои пред огледалото, не се кичи с чанти, гердани, не се е гримирала никога, има само един гланц, но и него си е слагала 2-3 пъти. Парфюм също има, но не го използва. Слага си само фиби и  диадеми и до там. Но малкото, ах малкотоооо. Каквото намери и се го кичи от горе. Обожава да ни се разхожда с дрехите и обувките, ако я пусна в коридора с обувките ни по половин час не и чувам гласа, докато не пробва всички Mr. Green Голям папагал е, мани, суетно е много , зор ще имаме с него май Rolling Eyes

# 708
  • София
  • Мнения: 309
Честито на Венци и на Лора, да са живи и здрави и много щастливи и игриви дечица! newsm59 newsm67  bigdance2

# 709
  • Мнения: 444
Честито на Венци и на Лора, да са живи и здрави и много щастливи и игриви дечица! newsm59 newsm67  bigdance2



Дидито, два дни откакто сме в Софето и успях да прочета за случилото се. Мога само да гадая колко ти е тежко в момента, но вярвам, че няма случайни неща в този живот. Сигурна съм, че е имало причина това да се случи и тя е за добро. Знаеш, че тежките неща ни правят по-силни и ни карат да преосмислиме живота си. А и без тях няма как да познаем щастието. Вярвам, че един ден отново ще се срещнете с малката душичка! Hug

# 710
  • София
  • Мнения: 512
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛОРКА, ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА   Hug

Ели, аз също търся хотел около Варна, ама няма места почти никъде за втората половина на юли, то верно, че бая закъсняхме с резервациите, а знаем от януари месец, кога ще почиваме и сега се сетихме. Разглеждаме и за Гърция и за тук, днес трябва да направим някъде резервация, че то не остана време.

Жоржи, ще ти идваме на гости  Hug

# 711
  • Мнения: 1 240
Лора, честит рожден ден! Бъди жива и здрава и много щастлива!
Синеочка, весел празник!   bouquet

# 712
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Синеоче, честит рожден ден на Лорка, да ти е жива и здрава, все така чаровна и послушна  bouquet  bouquet  bouquet Пожелавам ви много, много весело изкарване на празника Hug

Аз днес сутринта се занимавах с това


Време за приготвяне: приблизително 2 часа Peace

Сега съм на работа, после зачезваме в дивотията, кефффф Grinning Дълбоко се надявам да оцелеят един ден без мене Wink

Последна редакция: пт, 01 юли 2011, 17:42 от ☼ Зла гад - Пиги ® ☼

# 713
  • Мнения: 708
Честит Рожден Ден на сладкишите Венци,Лорето и Мимето! Бъдете много здрави и безгрижни.
И ние сме с такъв безжичен интернет на Виваком ,но за 5лв. ,защото ние имаме ADSL. 500 МВ имаш скорост 5 Мbps, след което пада на 128 Kbps. неограничено. Ние сме изчерпвали тези 500 МВ и не е кой знае колко слаб след това трафика.
Ние в сряда бяхме на София. Мисията ни беше да ги откажем да пътуват с влак и да не мрънкат за София ,но уви мисия неуспеша. На влак се отказаха ,защото мизерията беше пълна ,но София им хареса,особено Метрото. Водихме ги в Зоологическата градина и бяха токова щстливи изкарахме 3 часа вътре и не ни стигна времето ,но когато си без кола и времето притиска. Такъв студ брах ,че няма накъде. А вчера се върнахме от Крушунските водопади -едно райско кътче. Много им хареса и днес реанимираме . Mr. Green
Отивам да готвя лек и усмихнат ден.

# 714
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Честит рожден ден на куклите Лора и Мимка! Heart Eyes Heart Eyes

Аз имам мобилен нет на мтел - в градовете е добре - и то гоооре-долу, но досега не е имало случай да ида на някое село и да не съм изпсувала 300 пъти. В повечето го няма въобще, в някои има, ама все едно няма. И това на Мтел, където покритието е най-добре. Глобул и Виваком не ги търси в населено място по-малко от 10 хил. души и да не е близо до София.

Така, че Ели с две ръце не ти препоръчвам такъв нет на коя да е фирма. Там, в селото няма да имаш 98%. Освен, ако не се качиш на покрива да ловиш от Пловдив Grinning Пуснете си кабелен в къщата, сложи си рутер и ще ти е мирна главата.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Честит Рожден дни на Лора и на Мимето!Безгрижно детство им желая!

Ивка,много ще се радвам да се видим Hug

Нанни,липсваше Heart Eyes


Арлина,аз съм забелязала,че едного дете ако е послушно,другото не е.В двете кройности са в повечето случаи Laughing Както при нас Wink

Започвам да търся място за РД на Дити.Май ще го направим в събота на 23ти.29ти се пада във вторник и дечицата или са на градина или родителите на работа..



# 716
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Аз празнуване в друг ден не признавам. То тогава не е празнуване на празник, щото такъв няма, а събиране на хора да се наядат и напият. Винаги, всичко празнуваме на деня. Ние имаме празник и не ние трябва да се съобразяваме с гостите, а те с нас. Нашият е в понеделник, от 6ч. Поканила съм всички, който иска да ни уважи, отпуск ще вземе и пак ще дойде Crossing Arms Whistling
Духането на свещи и подаряване на подаръци не на рождения ден ми е много изкуствено и нагласено. Все пак е рожден ДЕН. Laughing Какъв рожден ДЕН ще му честитиш, като гост, на друг ден?!
Утре сме на такъв, който реално е в понеделник, и само от уважение няма да изцепя: "Честито йедини и пийни" Mr. Green

# 717
  • Мнения: 708
Аз имам мобилен нет на мтел - в градовете е добре - и то гоооре-долу, но досега не е имало случай да ида на някое село и да не съм изпсувала 300 пъти. В повечето го няма въобще, в някои има, ама все едно няма. И това на Мтел, където покритието е най-добре. Глобул и Виваком не ги търси в населено място по-малко от 10 хил. души и да не е близо до София.

беше най-добро ,това е стара слава. Аз проблем абсолютно никакъв нямам в града ,дори Марти редовно си играе на играта. А на село е малко по слаб ,но го има. Аз не агитирам за Виваком ,но като гледам другите оператори ,а и преки наблюдения имахме са най-добре. Въпреки ,че и тях мога да оплюя ,но пък другите са под всякаква критика.

# 718
  • Мнения: 314
С такъв нет в трябва 3G мрежа, иначе не го търсете на който и оператор да е. Съответно 3G има само в големите населени места, по селата йок, та имам такъв на Глобул, много е зле при нас, ползвам само по спешност, ако ми трябва нет и нямам.

# 719
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
С такъв нет в трябва 3G мрежа, иначе не го търсете на който и оператор да е. Съответно 3G има само в големите населени места, по селата йок, та имам такъв на Глобул, много е зле при нас, ползвам само по спешност, ако ми трябва нет и нямам.
Peace
Тук в Сопот няма 3G и освен за скайп и форум рядко става за друго. В Карлово пък има 3G и си е ок. Иси, във вашето село има по щастлива случайност, а в Ямбол ще е добре, естествено. Миналия месец ходих в 3 села, две от които на главен път. За 3G могат да мечтаят. Па ако ще и на T-Mobile да са.

Ели, ако решиш да взимаш, първо се увери, че там има 3G мрежа, че този оператор я ползва и чак тогава купувай. Да не се окажеш изиграна за 2 год. напред.

Общи условия

Активация на акаунт