Бебета родени в чужбина - Тема 10

  • 20 344
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 686
  Мерси много за честитките  Hug Аз бях и позабравила този път, че ме тресе пътна треска  Mr. Green Цял ден бяхме по магазините и в парка, много хубаво време беше тук. Моята кифличка не гъкна, ни за ядене, ни памперс, не разбрахме, че е с нас. Само като завихме да се прибираме към къщи като се почна един рев...Вече съм сигурна, че е от мене това дете  Laughing
  November Rain много е сладка дребничката, как сте вие  Simple Smile
  Clairette и Олди благодаря ви за усилията за табличката, ще добавя телефон като се заимам с БГ номер  Simple Smile
  flufffy аа никакви пращания, кажи на Никито, че за подарък искам да почва да яде поне колкото Мишелка  Simple Smile
  Отивам да ям нещо, вече ям, ураааа. Да се оплача де, много си харесах една рокля в Н и М и миналата събота беше пълно с народ и не ми се чакаше да меря и тази вече отидох и я нямашеее  Cry Мерих 100 рокли-дълги и нито една не ми става в бюста  Whistling Тези, който си слагат зорлем силикон акъл нямат, как си намират дрехи. Мен нищо не ми става, само се ядосвам...

# 31
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
клер готово може да пратиш списъка ,все забравям да я почиствам тази кутия,  Laughing
цветичестита ви месечинка,Мишелка да спинка повече
Ние купихме легло много съм доволна от покупката ни,днеска бяхме цял ден на разходка тъй като се постопли времето
флъфиблагодаря за идеята за лента,и аз ще му взема че все не мога да му намеря подходяща шапка а и той много се върти и ушите му все са навънка а тука постоянно духа вятър
и аз съм с две ръце за чувалчетата,а такива с крачоли не съм виждала
имаме проблем ,запушен ни е носа и с прахосмокачката нищо не мога да издърпам,явно това нещо не е за мене,приемам всякакви идей за отпушване на нослето?


# 32
  • Canada
  • Мнения: 231
Цвети,
Честити 5 месеца на Мишел!
Все се каня да пиша, че снимката на Мишел в шезлонга е уникално сладка! Всички дечица в албумчето са много хубави!
Вие две кокони не знам как ще се поберете в ограниченията за кг багаж. Simple Smile

Ние сме добре. Утре се каним да ходим на shugar shack/cabane à sucre/ваденето на кленов сироп. Тук е приятен повод за излизане сред природата в края на зимата, естествено е комерсиализирано до немай къде, но децата много се радват. Има организирани возене с каруца, с влакче, ферма за посещение и др. интересни неща.

Светле, пробвай новата техника от Боби - с бебето настрани и огромни количества солен разтвор. Бързо да му минава на Вики. Hug

# 33
  • Мнения: 63
Тъкмо се зарадвах, че само една страница сте изписали откакто последно четох, а то нова тема имало .....
Айде да ни е честита новата юбилейна (мале кога изписахме 10 теми  ooooh!). Клер, мерсаж за темата, както и на двете с Олди за "ония списък"   bouquet


Честита месечинка на малката Мис Файн, да е здрава! Цвети, лек и безпроблемен полет.


November Rain прекрасна е малката принцеса, чаровница и половина! Heart Eyes


Бюти, без плакнене е файн, както е популярно да се изразяваме тук. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 490
   Добро утро  kaffeetrmker_2
    Клер, благодарсности за темата    bouquet , може ли  и на мен "онзи" списък за да се добавя, незнам все още кога точно ще съм в БГ Rolling Eyes
    Честито на Бузанкова със закъснение и лек полет утре Hug
    Днес  честито на Теодора на Лама и Мартин на BG-DE mamа
    Аз не мога да виждам много аватари и на Лама не мога да го видя Sad излиза ми unregistered domain, мисля че само при нас има толкова ограничения за нета, друг има ли подобен проблем newsm78
    Мадам, мерси за линка Hug
    Боби, ще пробвам по твоя начин за хремата, че и ние си я влачим доста време Sick
    За наддаването и на мен ми казаха на консултацията, че има такъв период на забавяне на разстежа, точно в тези месеци. На сантиметри Давид си расте, на кг е вдигнал 200-300 гр последния месец, папка си нормално.

# 35
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Бюти, November Rain   Hug
Ама диско звездата гледам, че е и с диско прическа  Mr. Green Сладурана Simple Smile

mimkis, благодаря! За аватара ми - нищо не си изпуснала, същият е като профилната ми снимка във фейсбук  Wink Хостнат е в imageshack, сигурно за него имате някакво ограничение  newsm78

# 36
  • Мнения: 407
Честита месечинка на Мишел Цветина!  Heart Eyes Хайде като е пораснала с един месец да спинка повече.

Олди помня, помня  Mr. Green и още как!  Hug Помня и как тихомълком се изниза към родилното  Joy А, ето неусетно се изниза годинката. Като няколко мига ми е и чак лека носталгия ме обхваща по бебешките моменти, че прекосим ли я бързо ще преминат от бебето към малкото дете. На вас по-малко от седмичка остана.  Hug Как мислите да отпразнувате?
Боби и аз чувал с крачоли не съм виждала Simple Smile. Миналото лято изкарахме с една пеленка, зимата с пролетно-есенно чувалче, това лято ъммм ще видим може и без нищо. В нашата спалня (а и в неговата бъдеща стая) макар и при наличието на дебели завеси е повече от 30 градуса. Дори и навън да е по-малко, по цял ден грее слънце там. Имам мноооого тънко лятно чувалче, но мисля и то ще му е много.
Звезди чудесно си го обяснила за мопа, точно такъв е моя с гъбата, та разбрах какво да търся  Mr. Green Мерси!  Hug
Бюти много ти благодаря за предложението!  Hug В петък купихме от Икеа едни пластмасови прозрачни предпазители за кошарата и леглото. Сега ръфа с пълна сила, но естествено нищо не може да отръфа  Mr. Green. Еди е неотразим с тия огромни сини очи!  Heart Eyes Много са дълбоки и проницателни.
November Rain диско звездата е много сладка, но и баткото е хубавец. Simple Smile

Мамите на бебоци около наша възраст бихте ли споделили идеи какво давате за закуска?

# 37
  • Мнения: 233
Бюти, тия пасти без флуор от каква възраст (или брой зъби) започнахте? Ние имаме два зъба;-)
Боби, аз започнах, като се показа първото зъбче. Слагам едва забележимо количество паста върху четката, Еди я взима и сам си ги мие. Laughing

November Rain, много са ти хубави дечицата. А диско звездата колко много косичка има. Ще има да връзваш опашлета.  Flutter

Маги, радвам се, че сте намерили решение за кошарката.  Wink
Аз давам за закуска зърнени "произведения" - или готова каша, или нещо от мен приготвено (плод плюс бебешки мюсли, примерно). Той сутрин е толкова гладен, че едвам дочаква да го сложа на масата, макар, че е сукал преди това. Първо той яде, после приготвям за Мишел и ако остане време и аз ям. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 107
Приемате ли нови попълнения?
Живеем съвсем близо до БГ, но все пак сме в чужбина Simple Smile Имам малка маймунка - Маринела, роди се на 21.07.2010. Познавам юлските мами тук (не лично разбира се), жалко че не пишат вече в Юлската, защото мнемията им ми бяха полезни  Hug Хайде подмазах ви се
Е, връщам се да ви чета.

# 39
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Kosty добре дошла   bouquet
сега ще изпробвам новата техника на Боби дано да помогне.
Тука е облачно както винаги и май ще си седиме в къщи цял ден,освен ако не ревне много и не ми писне
честита месечинка на Теодора на Лама и на BG-DE mamа-Марти
цвети лек полет за утре

# 40
  • Мнения: 2 369
cveti,lek i bezavarien polet utre! (az umiram ot strah za nashia oshte ot sega)

chestito na mesechinkovcite!?
dobre doshla na kosty! az ulskata nemoga da ja sledia veche,a i se chuvstvah natrapnica mnogo dulgo vremetam,ta spriah da se opitvam daa uchastvam v neia,a i fakta,che sukratiha spisauka na uchastnicite ot 1 str........edin den prosto poglednah,che me niama v nego bez nikoi da me pita.....

az imah koshmarna nosht i neznam ot kakvo,obache golemi revove.sega spi,no se budi i reve.....posle shte razkazvam.

# 41
  • Мнения: 490
    Новембър рейн, големи сладурковци си имаш Heart Eyes
    Марита, пак сте влезли в серия, да не би скок в растежа да прави и при нас се сменят за секунди настроенията ту се смее,ту рев и както се смее почва рев Shocked Tired
   Лама, видях ви Mr. Green
   Kosty  welcome
       

# 42
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Ехо и от нас Hug
Кости bouquet доре дошла
Новембър рейн - пу, пу...сладурковци Heart Eyesда си ви живи и здрави, много послушни и само да радват Hug
Честити месечинки на Теди на Лама, и Мартин на БГ-ДЕ мама bouquet Много сладки усмивки на днешния ден, и не само... Heart Eyes
Наш Луи, онзи ден ми правеше стачка и не искаше да яде...вчера обратното - на всеки час почна по едно време ooooh!
Маритка, мимкис - айде само смях да има Heart Eyes Praynig
Звезди, боби - как са сополивите бебковци Hug Светле и вие ли сте тази група Hug
Цвети, лек полет и споко... Peace
Олди, Лепри - как ще празнувате  bouquet
Благодарско на Олди и Клер за списъка...пфу всички сте около морето...никой няма в моя регион Crossing Arms
Днес при нас е приятно, не е топло но не е и студено...ама на бебко му измръзнаха ръцете и го прибрах Whistling сега ще си играем вътре
Един въпрос - тези килимчета с играчки над тях, до каква възраст могат да се ползват - аз още не съм купила и се чудя newsm78

# 43
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
cutty ние му взехме килимче отгоре с играчките,за сега го харесва много,ритка с крачета на него и гледа играчките и аз му ги въртя че той още не им разбира а и сега почна да ги докосва с ръце,те тези килимчета можат да се правят по различен начин и да се използват от по-големи бебета,зависимост от модела който ще вземеш,то има картинка ,според мене може да се ползва докато на детето му харесва,на една позната малката почна сега да палзи и още гледам че го ползват,купи му ще видиш че ще му хареса,ние дори заспиваме на него и за вмомента съм спокойна да седи в него,докато не съм при него тъй като е заограден със един обръч от който няма мърдане още

# 44
  • Мнения: 3 988
Кюти, общо взето активната гимнастика им е интерса до момента, в който започнат да седят самостоятелно.

Общи условия

Активация на акаунт