На кой ден от закъснението видяхте 2 чертички?

  • 129 056
  • 195
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 791
Доказано е че секса в първата седмица след цикъла е безопасен по отношение на зачеването!

Който го е доказал,да дойде да му обясня ,как заченахме от раз на 8 ден,веднага след цикъл!

Ето ти отговорът: мъжът ми насъбрал доста материал след 8 дни въздържание,в случай че сме правили секс точно преди МЦ,а това не помним! Второ аз съм овулирала по-рано,примерно на 10 ден,но и това не меже да се докаже, а сперматозоидите могат да живеят до 72ч,друг е въпросът колко ще преживеят! Та с две думи така стана!

 А по въпросът на автора на темата:
С първата си бременност на третия ден от закъснението доста бледа чертичка,втора естествено. С втората си бременност на датата на МЦ втората черта беше по-ярка от контролната!

Последна редакция: чт, 07 апр 2011, 15:30 от giuli

# 31
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен, може да ви се стори глупав въпросът ми и да ми се смеете, но не съм наясно от кой ден се води закъснението на цикъла - денят, в който трябва да дойде или на същата дата от миналия месец? Тоест ако миналия месец ми е било на 10ти, а този трябва да ми дойде на 7ми от кой ден да броя закъснение? Извинявам се пак за глупавия въпрос  Blush Hug

# 32
  • Мнения: X
Броиш от деня, в който трябва да ти дойде. Simple Smile

# 33
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Здравейте и от мен, може да ви се стори глупав въпросът ми и да ми се смеете, но не съм наясно от кой ден се води закъснението на цикъла - денят, в който трябва да дойде или на същата дата от миналия месец? Тоест ако миналия месец ми е било на 10ти, а този трябва да ми дойде на 7ми от кой ден да броя закъснение? Извинявам се пак за глупавия въпрос  Blush Hug
На 8-ми имаш един ден закъснение, на 9-ти - два и т.н.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 761
Изчакай, но и след закъснение пак може да ти излезе една черта и въпреки това да си бременна.
Странно- това възможно ли е след 5 дни закъснение примерно- да ти покаже една черта ,а да си бременна
До сега винаги са им показвали вярно тестовете- и аз съм си мислила че щом след 10дни закъснение ти покаже отрицателен,няма как да си бременна
Може ли да покажат отрицателен ако си бременна- на някой случвало ли му се е ?

# 35
  • Мнения: X
Възможно е, на доста жени тук им се е случвало.

# 36
  • Мнения: 102
Може ли да покажат отрицателен ако си бременна- на някой случвало ли му се е ?

На мен ми се е случвало. Съвсем възможно е. Аз с първата бременност видях положителния тест чак на 16ти ден от закъснението. Преди това колко отрицателни теста видях .... Това се случва при късна овулация. По мои изчисления трябва да съм забременяла 2-3-4 дни преди датата на която е трябвало да ми дойде, и така видях положителния тест чак на 48ми ден от последен МЦ. Но така става като се вманиачим в бебеправенето и цикъла ни се побърква  Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 3 761
Въпроса ми е породен от това че опитвам да забременея
Трябваше да ми дойде на 30,03- вчера сутрин си направих тест- отрицателен,на обяд ви дойде-леко розово течение...казах си нищо другия месец.
До вечерта -само няколко капки- нищо си казах сигурно ще се засили и друг път се е случвало ...но днес цял ден едва се е нацапала ежедневната превръзка и то нещо светло розово на цвят.Нямам болки -нищо а друг път първия ден ме реже адки корема ...
Та сега се попритесних- има ли бременност- няма ли ,теста го направих на 8 ден от закъснението- рано ли е - с предишните бременности пак по това време и си беше положителен....
Притесних се- на някой случвало ли му се е ...има ли повод за притеснение ...кога да направя тест пак ако не ми дойде както трябва?

# 38
  • Мнения: 102
Съжалявам, не мога да ти помогна с мнение. Не съм имала бременност с розово течение  Tired Дано някой се включи с подобен опит  Hug
Но според мен изчакай да видиш дали ще премине в нормален МЦ. Не се панирай предварително  Peace

# 39
  • Мнения: 136
Може ли преди закъснението да се види бледа 2-ра черта момичета???

# 40
  • Мнения: 77
Може ли преди закъснението да се види бледа 2-ра черта момичета???
да,може.аз моята я видях 3 дни преди закъснението. Hugуспех

# 41
  • Мнения: 135
На седмия ден от закъснението си направих тест и както и очаквах си беше положителен. Sunglasses

# 42
  • Мнения: 319
Може ли преди закъснението да се види бледа 2-ра черта момичета???

Може,може...аз пак ще спомена,че видях положителния тест 8 дни след като забременях #Crazy...Невероятно но факт и  този факт е на 1  месец и 9 дни...
Относно дали може теста да показва отрицателен,а всъщност да си бременна.... да..зависи колко силен е хормона..Моята кума разбра,че е бременна 1 месец след мен,а термина и беше ден преди моя...преди това тестовете и бяха отриццателни

# 43
  • Мнения: 35
Здравейте!Аз имам страшни притеснения да не би да съм бременна!Страх ме е дори и тест да и направя!Последния ми цикъл дойде на 20 февруари!От днес очаквам да ми дойде (казвам от днес защото винаги ми закъснява с по 3-6 дни)!Не сме мислили за бебе с моя рано ни е още макар че много го искам!Веднага след цикъла ми правихме секс и от тогава сме си и почти редовни през ден през два!Той винаги ме пази и свършва извън мен!Казва ми че е сигурен в себе си но никога не сме ползвали презервативи!Та притесненията ми са:Няколко дни след края на цикъла ми взеха да ме болят яйчниците и почнаха много да  ме болят гърдите и това продължава а никога не е бил толкова дълъг периода винаги седмица преди цикъл!чувствам ги много надути,тежки и странни!днес ме боли и кръста все едно ще ми дойде !от 2 седмици имам и някакво бледо бяло течение и главоболие!Чудя се дали е възможно да съм бременна и кога най рано мога да си направя тест!Ако го направя днес дали ще отчете ако има  baby_neutral !Моля ви дайте ми някакъв съвет че ще полудея!А възможно ли е да си втълпявам??? Sad

Както разбирам,Вие имате силно желание да станете мама?Така ли е?
Всичките,симптоми може да се дължат на това,Ви желание,но може и да не е!
Доказано е че секса в първата седмица след цикъла е безопасен по отношение на зачеването!
Ако се е случило то е след 9-12 ден!Тест може да на правите след 3-4 дни от днес натам!

Ние правихме секс с мъжа ми  след края на цикъла ми със сигурност преди 9 ден (6 , 7 , Sunglasses миналия месец. Силно се надявам да не си права или поне да има изключения защото този месец М така и не ми дойде. На 2 ден от закъснението правих 2 теста с първа У и двата бяха ++. после и кръвния така показа. Лекар все още не е потвърдил защото каза че е рано то наистина искам да грешиш защото бебчето ни е дълго искано и чакано  Hug  Hug

# 44
  • във вкъщи
  • Мнения: 65
Здравейте!Аз имам страшни притеснения да не би да съм бременна!Страх ме е дори и тест да и направя!Последния ми цикъл дойде на 20 февруари!От днес очаквам да ми дойде (казвам от днес защото винаги ми закъснява с по 3-6 дни)!Не сме мислили за бебе с моя рано ни е още макар че много го искам!Веднага след цикъла ми правихме секс и от тогава сме си и почти редовни през ден през два!Той винаги ме пази и свършва извън мен!Казва ми че е сигурен в себе си но никога не сме ползвали презервативи!Та притесненията ми са:Няколко дни след края на цикъла ми взеха да ме болят яйчниците и почнаха много да  ме болят гърдите и това продължава а никога не е бил толкова дълъг периода винаги седмица преди цикъл!чувствам ги много надути,тежки и странни!днес ме боли и кръста все едно ще ми дойде !от 2 седмици имам и някакво бледо бяло течение и главоболие!Чудя се дали е възможно да съм бременна и кога най рано мога да си направя тест!Ако го направя днес дали ще отчете ако има  baby_neutral !Моля ви дайте ми някакъв съвет че ще полудея!А възможно ли е да си втълпявам??? Sad

Както разбирам,Вие имате силно желание да станете мама?Така ли е?
Всичките,симптоми може да се дължат на това,Ви желание,но може и да не е!
Доказано е че секса в първата седмица след цикъла е безопасен по отношение на зачеването!
Ако се е случило то е след 9-12 ден!Тест може да на правите след 3-4 дни от днес натам!

Ние правихме секс с мъжа ми  след края на цикъла ми със сигурност преди 9 ден (6 , 7 , Sunglasses миналия месец. Силно се надявам да не си права или поне да има изключения защото този месец М така и не ми дойде. На 2 ден от закъснението правих 2 теста с първа У и двата бяха ++. после и кръвния така показа. Лекар все още не е потвърдил защото каза че е рано то наистина искам да грешиш защото бебчето ни е дълго искано и чакано  Hug  Hug


titkaa86 пожелавам ти от все сърце това дълго и чакано щастие да ти се е сбъднало вече.  Grinning и скоро да се похвалиш с добрата  новина,потвърдена от чичо доктор

Общи условия

Активация на акаунт