На кой ден от закъснението видяхте 2 чертички?

  • 129 146
  • 195
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 154
Направих си още един тест,са съжаление е отрицателен   EFN WearyCrying or Very sad
Вече ми закъснява с 4 дена. Дали е възможно теста да не е отчел правилно...? Или проста на мен така ми се иска . Ще изчакам още малко ,ще си направя още един тест, и ако лелката не ме е навестила ,
ще си запиша час при лекар.

Шанса е малък, но го огледай дали няма втора ттнка чертичка, моя първи тест беше с толкова бледа черричка, че за малко да я пропусна.Дано ти се сбъдне желанието, ако не няма да се отчайваш ей.

# 151
  • София
  • Мнения: 10 705
Направих си още един тест,са съжаление е отрицателен   EFN WearyCrying or Very sad
Вече ми закъснява с 4 дена. Дали е възможно теста да не е отчел правилно...? Или проста на мен така ми се иска . Ще изчакам още малко ,ще си направя още един тест, и ако лелката не ме е навестила ,
ще си запиша час при лекар.
едва ли, закъснението сигурно има друга причина, изчакай до понеделник и ако няма цикъл отиди на лекар.На мен и седмица ми е закъснявало без да има бебе и/или проблем.

# 152
  • Мнения: 1 131
Направих си още един тест,са съжаление е отрицателен   EFN WearyCrying or Very sad
Вече ми закъснява с 4 дена. Дали е възможно теста да не е отчел правилно...? Или проста на мен така ми се иска . Ще изчакам още малко ,ще си направя още един тест, и ако лелката не ме е навестила ,
ще си запиша час при лекар.

Шанса е малък, но го огледай дали няма втора ттнка чертичка, моя първи тест беше с толкова бледа черричка, че за малко да я пропусна.Дано ти се сбъдне желанието, ако не няма да се отчайваш ей.

Със сигурност вече кръвния тест ще отчете с точност  Peace

# 153
  • Мнения: 43
Здравейте . С приятеля ми правим опити за бебче от 1 месец овулацията ми беше от 23до28 по календар(не съм правила тест за нея). От няколко дена усещам замаяност,постоянно ми се гади спи ми се и днес си направих тест, но беше отрицателен, възможно ли е да е грешен защото го направих преди закъсняването на Ц. Трябва да ми дойде на 9 ако закъснее да пробвам ли пак или да продължаваме с опитите. Дайте ми съвет моля ви.  Weary

# 154
  • София
  • Мнения: 975
Много си избързала с теста  Peace Изчакай поне до деня, в който евентуално би трябвало да ти дойде и тогава направи нов. Иначе, разбирам нетърпението ти, и аз бях като теб. Успех!

# 155
  • Мнения: 102
аз си направих тест в деня на предполагаемата менструация (изчислена от мен) . Цикъла ми е нередовен и аз си бях наумила че тогава ще го направя. Три дни по рано от тази дата получих леко зацапване, много бледо розово и се обнадеждих. Изчаках да дойде датата и направих тест рано сутринта и беше + , но с бледа втора черта. Имах още един и го направих след обяд на другия ден-пак + с бледа черта. Отидох на лекар ,но не се видя нищо.. Е ,вече се вижда... големи сме 10.7мм Simple Smile

# 156
  • Мнения: 43
Благодаря ви за отговорите. Ще повторя пак на 10 ако още нямам Ц. Дано съм прибързала и има  EFP  Sad

# 157
  • Мнения: 341
На нетърпеливо чакащите да помогна аз- днес достигнах до извода, че трябва все да сме заети с нещо!! Вчера трябваше да ми дойде цикълът, съответно лежах и го чаках буквално.  Joy Нищо не стана. Днес тамън се изкуших да ида до аптеката за тест и ми дойдоха майсторите за ремонта на банята. Та с тях се занимавам и хич не мисля за тестове и такива работи. Утре съм си на работа и съвсем пък няма да имам време. Така че измислете си занимание, момичета! Иначе чакането направо ще ни убие!
Аз ще почакам поне 3-4 дни закъснение, защото това е нормално за мен. И тогава тестче. Simple Smile Успех и по 2 черти за всички ни!   bouquet

# 158
  • Мнения: 43
Здравейте днес ми е 3ден закъснение и реших да си направя тест и се оказа положителен, но с бледа 2ра черта кога е най-добре да повторя теста?

# 159
  • София
  • Мнения: 975
Тихичко честито!  Simple Smile Колкото повече време минава, толкова по наситена ще става втората чертичка. Според мен-изчакай 2-3 дни и повтори .

# 160
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
На 3-ти ден закъснение и аз имах бледа втора черта. За мен това си беше положителен тест, но всички във форума бяха настървени да си правят кръвни тестове, повторни тестове и много, много тестове. За това си взех втори тест и го направих (първия правих в понеделник, а втория чак в неделя на същата седмица, което значи след 6 дни) и чертата беше по-отчетлива. После въпреки всеобщата параноя във форума изчаках и отидох на преглед, чак в 6-та седмица (много от пишештите до тогава бяха направили по 5-6 теста и лабораторни изпитвания и бяха минали повече от един преглед). Всичко е ОК за сега и се надявам да продължи да е ОК. за себе си съм решила на първо място вярвам на своите усещания за нещата, на второ на думите на лекаря и чак на трето на прочетеното във форума, защото тук всеки си е със своето мнение, опит и паранои, а аз не желая да си изграждам паники от всичко.

# 161
  • Мнения: 298
Момичетa aз си прaвих някaкъв тест имaх в нaс дето мaркaтa не му знaм,нито е шуaрчек нито престо,одaвнa съм го купувaлa но си е зaпечaтен,дaли покaзвa вярно около нямaше и 2лв дa беше newsm78. LADY тест пише дaже сa 2 вътре

# 162
  • Мнения: 195
И какво показа не си писала?

# 163
  • Мнения: 298
И какво показа не си писала?
   

Отрицaтелен покaзвa,ще изчaкaм 2-3 дни и пaк ще пробвaм aко не дойде дотогaвa

# 164
  • Мнения: 43
И втория тест е положителен за моя огромна радост Simple Smile))) Искам да попитам мамите с по голям опит кога е най добре да отида не гинеколог ? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт