Мъж Телец - 4

  • 40 144
  • 804
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Продължаваме да разнищваме Мъжа телец...

# 1
  • Мнения: 608
 Първа съм. С новината, че днес се скарахме с моето теленце. Не че не се сдобрихме след час  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 0
За какво се скарахте ? (ако не е прекалено лично)

# 3
  • Мнения: 53
Бивол, аз съм на мнение, че няма невъзни неща Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 113
Да не утърва стадото  Laughing

# 5
  • Мнения: 0
Колкото повече нахалстваш ,толкова повече телето ще се дърпа ,съжалявам

# 6
# 7
  • Варна
  • Мнения: 133
Спрях ли ви тока, бях ли жестока?? Ай честита темичка!  Laughing Laughing Със здраве да си я изпишите! И още толкова теми по 100. Laughing Laughing Laughing

# 8
  • Мнения: 1
Колкото повече нахалстваш ,толкова повече телето ще се дърпа ,съжалявам

Ти на кое викаш нахалство?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 113
Съгласна с Бсдд, ако "влезеш остро" започват да се опъват като магаре на мост

# 10
  • Мнения: 53
Явно има изключения между Телците, защото от личен опит знам, че имам случаи, в които телето само се връща при жена, на която "сам е бил шута" и не за да се гаври с нея... напротив...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 133
Елинор,сега зърнах в блогът ти прекрасните ти творения. Определено имаш въображение! Страхотни са.... Heart Eyes Останах без дъх.. /извинете,че се отклонявам от темата/ Laughing

# 12
  • Мнения: 1
Елинор,сега зърнах в блогът ти прекрасните ти творения. Определено имаш въображение! Страхотни са.... Heart Eyes Останах без дъх.. /извинете,че се отклонявам от темата/ Laughing
Ауууууууу съгласна съм! Дори току що май измислих какъв може да е подаръка на моето Теле за рождения му ден! И без това се чудех какво оригинално нещо да го изненадам! Simple Smile

# 13
  • Варна
  • Мнения: 113
Виждала съм на живо нещата на Ели - уникални.

# 14
  • Мнения: 7 092
Когато бях на 19 год. бях се влюбила в един Телец, и той в мен, разбира се Simple Smile След едно скарване, той ми каза че всичко е приключило. Сигурна бях, че много ме обича и че не е приключило. Аз много страдах, за малко да ме скъсат на един изпит по право дори. Simple Smile Той мълча цяла седмица.
Отидох у тях  (живееше далече) и му казах, че много го обичам и че искам да съм с него. Embarassed Беше 7 години по-голям май. Подновихме вижданията си. Впоследствие се разделихме, по мое желание, но ми беше споделил, че най-хубавият момент в живота му досега е бил това, че съм отишла да му кажа, че го обичам ...(ако не ми го беше казал, никога нямаше да разбера, че дори съм го развълнувала...)
В момента, когато му казах, че искам да се разделим, той ми предложи да се оженим. Shocked
Аз му казвам, че не искам да съм с него, а той ...

Вече бяхме скъсали и за 20-ия рожден ден ми подари 20 рози. След години, когато се срещнахме ми сподели , че съм го подценила. Ей такива ми ти работи ...

Общи условия

Активация на акаунт