Мъж Телец - 4

  • 40 140
  • 804
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 0
vesela76  благодаря  Grinning , вярно не ми беше никак лесно да го направя но събрах смелост , направих го много деликатно от моя страна , не искам да го огорчавам , усещам че ще има бурен спор - аз съм готова за това обаче.  Wink

За съжалиние при мен няма да стане по тоя начин. Моят трябва първо да прецени ще остави ли жена си и детето си и да прекъсне всички създадени за 4 години връзки, а за това трябва да мине време да му отлежи и да реши  дали иска да променя живота си. мисля, че не трябва да излиза от моята уста това предложение. Както казва Редбул - да не го притискам, че може да се уплаши.

# 796
  • Мнения: 0
За деловия тон съм съгласна , но мисля че малко прекалява - те изпитват такъв респект от него че като ходя да се отчитам и ги виждам как  се шашкат за незначителни неща и му звънят да го питат за елементарни неща , защото ги е страх да не допуснат грешка . Сега като виждам това се чудя аз дали да работя за него  Thinking, а ти си толерантен и делови към служителите си - спечелил си симпатийте и уважението на екипа си- за това се искат качества а ти ги имаш . Wink

Моите ги е страх от мен (двама са) но аз от самото начало им обясних че искам всичко да е перфектно и ако имат каквито и да е колебания и въпроси да ми звънят 24/7 и в резултат наистина ми звънят. Но, не им се карам като сбъркат просто оправяме проблема и не търся виновен защото знам че е трудно да се гадят мислите на хората. Когато са свършили работата както трябва им го казвам и им се отразява накрая в заплатите. Опитвам се да съм справедлив, но не ги глобявам. Просто се опитвам да ги задържа и да си създам екип, който да върши работата перфектно, да е доволен от това което свърши и да е недоволен когато не оценят работата му несправедливо. За да може тези хора един ден да си знаят цената и да видят че цената която искат могат да получат само при мен Grinning подличко а? Grinning

RedBull ти си различен като шеф от него - ти управляваш деликатно , правиш компромиси , мотивираш екипа си и го подкрепяш , умееш да създадеш  благоприятна делова атмосфера - зная че не е лесно , ти си чудесен мъж с качества на лидер и с потенциал за развитие . Успех ! Grinning

# 797
  • Мнения: 0
Благодаря! Надявам се да вървя по верен път.
Доста ми се викаше къде основателно къде без основание докато бях работник. Опитвам се да елиминирам този страх в тях. И много мразя когато някой говори за тях да ги определя като работници. Те не са ми работници - ние работим заедно. Аз не съм робовладелец Grinning

# 798
  • Мнения: 0
vesela76  благодаря  Grinning , вярно не ми беше никак лесно да го направя но събрах смелост , направих го много деликатно от моя страна , не искам да го огорчавам , усещам че ще има бурен спор - аз съм готова за това обаче.  Wink

За съжалиние при мен няма да стане по тоя начин. Моят трябва първо да прецени ще остави ли жена си и детето си и да прекъсне всички създадени за 4 години връзки, а за това трябва да мине време да му отлежи и да реши  дали иска да променя живота си. мисля, че не трябва да излиза от моята уста това предложение. Както казва Редбул - да не го притискам, че може да се уплаши.

От моя страна нямам претенций към него да живеем заедно , нещата в този аспект са ясни , всеки има свой паралелен личен живот и е абсурдно да искам от него да свържем живота си в едно . Но искам и във личните ни взаимоотношения нещата да са също ясни и да не си играем на ринги-ринги рае ...

# 799
  • Мнения: 0
vesela76  благодаря  Grinning , вярно не ми беше никак лесно да го направя но събрах смелост , направих го много деликатно от моя страна , не искам да го огорчавам , усещам че ще има бурен спор - аз съм готова за това обаче.  Wink

За съжалиние при мен няма да стане по тоя начин. Моят трябва първо да прецени ще остави ли жена си и детето си и да прекъсне всички създадени за 4 години връзки, а за това трябва да мине време да му отлежи и да реши  дали иска да променя живота си. мисля, че не трябва да излиза от моята уста това предложение. Както казва Редбул - да не го притискам, че може да се уплаши.

От моя страна нямам претенций към него да живеем заедно , нещата в този аспект са ясни , всеки има свой паралелен личен живот и е абсурдно да искам от него да свържем живота си в едно . Но искам и във личните ни взаимоотношения нещата да са също ясни и да не си играем на ринги-ринги рае ...

аз също не държа да живеем заедно. просто не искам да се съобразявам с жена му. точно, когато се виждаме насаме тя не спира да му звъни - крак ли си е счупила, болна ли е, лошо ли и е. последният път му казах, че ако не си изключи телефона ставам и се махам и повече няма да се виждаме и той се съобрази. не искам такава връзка. не държа и да сме непрекъснато заедно. просто да не се съобразяваме с чужди желания и отговорности.

# 800
  • Мнения: 0
Благодаря! Надявам се да вървя по верен път.
Доста ми се викаше къде основателно къде без основание докато бях работник. Опитвам се да елиминирам този страх в тях. И много мразя когато някой говори за тях да ги определя като работници. Те не са ми работници - ние работим заедно. Аз не съм робовладелец Grinning

Яя като се освободи едно място във вашият екип ме поканете на едно интервю , сигурно е удоволствие да се работи в твоя екип  Grinning RedBull сигурна съм че си на прав път , но хубавото при теб е че си бил служител и сега си наясно къде са слабите места и как да коригираш пропуска . Но да си шеф определено не е лесна длъжност - много качества трябват и голяма доза търпение .

# 801
  • Мнения: 0
Благодаря! Надявам се да вървя по верен път.
Доста ми се викаше къде основателно къде без основание докато бях работник. Опитвам се да елиминирам този страх в тях. И много мразя когато някой говори за тях да ги определя като работници. Те не са ми работници - ние работим заедно. Аз не съм робовладелец Grinning

Яя като се освободи едно място във вашият екип ме поканете на едно интервю , сигурно е удоволствие да се работи в твоя екип  Grinning RedBull сигурна съм че си на прав път , но хубавото при теб е че си бил служител и сега си наясно къде са слабите места и как да коригираш пропуска . Но да си шеф определено не е лесна длъжност - много качества трябват и голяма доза търпение .

В началото имахме търкания. КАзват ми че уж не съм им началник а искам да става на моето и се налагам. Оставих ги една седмица единият да ме замести, следваща седмица да се разменят. А, аз отидох на семинар в Унгария за 2 седмици. Добре ги наредих Grinning Но, сега поне знам че мога да ги оставям сами. Grinning Пропуснах да отбележа, че проблемите се дискутират и ако някой има по- добра идея от моята действаме по неговия начин.

# 802
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен Simple Smile Мисля, че RedBull е много прав! Ако трябва да сравнявам предното теле с това.. може би възрастта наистина има значение...предното теле е колкото мен.. тогава на 24.. еми ако кажа, че не знаеше какво иска, ще е много точно.. то бяха преследванки и с него.. големи. Но определено голям женкар! Точно това много ме дразнеше. И не се получи. Иначе имаше химия яко.. даже на скоро се видяхме и той пак ме пробва нещо.. не знам навърта се наоколо.. ей така.. малко не мога да си го обясня това и не знам тази химия винаги ли ще я има... странна работа. Но разликата със сегашното теле е огромна. Не знам дали е от възрастта... или просто хората са различни.. нормално е.. предполагам. Абе и аз не знам вече. Този път съм на принципа - каквото се получи. Гледам да му дам свобода.. защото всички знаем колко мразят да ги притискат. Но същевременно показвам, че съм там и имам някакви чувства. Но и мен от време на време ме избиват.. и ми се разхлопват дъските както каза RedBull Grinning  ама той е търпелив за сега.. Wink и та това е.. нямам идея кой е правилният подход.. постоянство, но без прекалено обсебване.. и тва с гоненето е до време. То ти писва все някога.. вярно интересно е в началото.. има тръпка, и при нас беше така... ама викам край. Няма да се годим като Том и Джери 10 години баси Grinning
PS: Sunny5 аз на твое място бих го поздравила за рождения ден. Колкото от уважение... дори само едно ч.р.д. Simple Smile На което той сигурно ще се издразни, че е само ч.р.д. Stuck Out Tongue Grinning но, не знам де.. това бих направила аз Wink

# 803
  • Мнения: 0
Благодаря! Надявам се да вървя по верен път.
Доста ми се викаше къде основателно къде без основание докато бях работник. Опитвам се да елиминирам този страх в тях. И много мразя когато някой говори за тях да ги определя като работници. Те не са ми работници - ние работим заедно. Аз не съм робовладелец Grinning

Яя като се освободи едно място във вашият екип ме поканете на едно интервю , сигурно е удоволствие да се работи в твоя екип  Grinning RedBull сигурна съм че си на прав път , но хубавото при теб е че си бил служител и сега си наясно къде са слабите места и как да коригираш пропуска . Но да си шеф определено не е лесна длъжност - много качества трябват и голяма доза търпение .

В началото имахме търкания. КАзват ми че уж не съм им началник а искам да става на моето и се налагам. Оставих ги една седмица единият да ме замести, следваща седмица да се разменят. А, аз отидох на семинар в Унгария за 2 седмици. Добре ги наредих Grinning Но, сега поне знам че мога да ги оставям сами. Grinning

Браво на теб , добре си ги възпитаваш  Grinning  най-правилната стратегия ,да усетят тръпката и да знаят за какво става на въпрос - чудесно е че има колегиалност и ред , така се работи с удоволствие.

# 804
  • Варна
  • Мнения: 283
хей Simple Smile ще заключат темата! пускам нова Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=582181.0

Общи условия

Активация на акаунт