Re: Бременни майки в чужбина - 35 тема

  • 25 969
  • 716
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
dru4ka честито  newsm51 newsm51 newsm51 да ти е живо и здраво  бебчето, много да папка и да расте щастливо и безгрижно  Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 10
Светле, в София съм и съм се ориентирала към Шейново. Тази седмица ще бъде и първият запис на тонове, ще видим и бебка как е, че преди 2 седмици беше с увита пъпна връв, а пък аз се глася за нормално раждане уж. Лекарят засега не е повдигал дума за секцио и ми направи много добро впечатление, но да видим как ще се развият нещата.
Иначе нашият тати каза да убеждавам малката лейди да се отмотае и че ще и купи подарък - нещо розово  Joy (за протокола нямаме нито една розова дрешка за момента!)

Прегръдки за всички!

# 32
  • Мнения: 15
Здравейте на всички, как сте днес?

Светле, добре сме с коремчето, наближава денят, още 2-3 седмици, а не се чувствам готова въобще Sad От една страна се чувствам много добре физически и както и преди писах мога да изкарам още 9 месеца така  Grinning От друга страна май ме хваща паниката, не толкова самото раждане, а дали бебето ще е добре, после как ще се справим...Сигурно е нормално да се чувствам така Simple Smile
Бебчо мисля е добре, всеки ден ме подритва подобаващо. Въпреки че, се е заложил главично от два месеца, не е слязъл надолу все още, затова и си мисля, че ще си изчака термина и даже ще пренося, мое си предчувствие Simple Smile

Майка ми е тук вече, готви ми, глези ме, и само чисти след нас, плеви градината, аз вече започнах да и се карам, че не се спира и не е дошла тук да ни бъде домашна прислужница. Тя обаче е решила, че на едно място не и се стои и само си намира работа Simple Smile

Друго интересно няма, работя си все още, през почивните дни се разхождам много. Тези дни ще отразя една разходка в Лондон като за последно преди да родя Simple Smile

Диди, дано твоята красавица се отвие скоро, стига се е киприла с тази връв около врата Simple Smile

Хайде връщам се на работа аз, че много ме чака.
Утре съм на акушерка, ще дам отчет после Simple Smile
 Hug на всички

# 33
  • Мнения: 714
 Здравейте,мили момичета!
Честито момченце на Dru4ka-да расте здраво и щастливо дете!  bouquet
 Резултатите от глюкозния тест са зле за съжаление и ми предстои нов тест в петък Sad Sad Sad   -този път с натоварване и 3 часа,но за целта от утре съм на строго определена диета!Притеснено ми е,но така стоят нещаща за сега...Повече ще знам на 11.04!
 Ще се включа по-късно по другите теми,че тези няколко дни прекарваме с моят мъж и не ми остава време за фоума!Прегръдки за всички! Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 10
Привет на всички  Hug

Ей сега докато четох отговорите и малката ме ръчна, но не къде да е, а ниско долу вляво (тя е с гръбче вляво) и това ръчкане го усещам от скоро - не мога да си обясня с раменце ли ме побутва или с ръчичка. Чудя се просто дали не се е смъкнала вече, въпреки че коремът още ми изглежда като топка и почва от под циците, но пък и като седна ми опира краката  Laughing

А снощи беше толкова активна, че чак я сънувах. Коремът ми беше като аквариум в долната част и можех да я снимам под определен ъгъл  Laughing беше много сладка и като рибка си отваряше и затваряше устата непрекъснато, което за мен означаваше, че диша спокойно въпреки пъпната връв  hahaha Нещо явно съм се психирала и чак до сънища се стигна  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 15
Диди, разсмя ме с твоя сън....като рибка Simple Smile

И аз усещам леки побутвания долу ниско, сигурно са ръчички, защото се усещат точно там където акушерката каза, че са. Бебо не се е смъкнал надолу все още, може би съвсем малко защото напоследък имам по-малко киселини и проблеми със стомаха и според мен е защото е поосвободил терена там Simple Smile

Ели, дано имаш по-добри резултати в Петък.  Hug Пък ако трябва диета за добро ще е, а и  така няма да качиш много кг докрая Simple Smile

# 36
  • Мнения: 4
Привет и от мен мамчета.И аз да се запиша в чужбинската темичка.Вече и аз ще се вписвам тук и ще ви чета с интерес,просто не знаех че има такава темичка!

# 37
  • Мнения: 4
Още нещо,как да ви намирам .Сега влезнах от линка в априлски мами,но ще ви помоля да ме упътите откъде да влизам в тази тема!

# 38
  • Мнения: 714
 Здравей Тотовен,радвам се че пишеш тук  bouquet!Още едно априлско мамче-страхотно! Heart Eyes
Тамата е в раздел Бременност и раждане-Бъдещи майки-Общ отчетен -Бъдещи майки в чужбина!
Хайде,ще стискаме палци за теб и бебето!Кажи две думи за себе си,какво бебе чакате? Hug

# 39
  • Мнения: 660
Още нещо,как да ви намирам .Сега влезнах от линка в априлски мами,но ще ви помоля да ме упътите откъде да влизам в тази тема!

Може да опиташ и с нови отговори на моите публикации - така остават теми, в които си писала и следиш. Peace Добре дошла.

Ели, дано вторите ти изследвания са добре. Praynig

LadyDiDi, струва ми се, че си се рабързала да раждаш...Simple Smile Ще му дойде времето - спокойно! Hug

meleean, тези страхове всички ги имаме, но дано всичко мине с хубавото и да сме добре и ние и бебетата. Praynig Peace Тайничко ти завиждам за помощта от мама, но пък от друга страна се радвам, че сме си сами с мъж ми и детето. Като се знам каква съм нервна и дразнеща особено последния месец.... Thinking

# 40
  • Мнения: 10
Оооо, Тони, изобщо не бързам... трябва да изчакаме Великден и таткото да дойде! Понеже вчера нон стоп се коментираше увитата пъпна връв и нещо съм се притеснила подсъзнателно (а ние си я имаме и го знам от 2 седмици и не съм се шашкала досега).

Тотовен, добре дошла и тук  Hug

Ели, успех на следващия тест Praynig

Meleean, малкият най-накрая ти даде малко свобода Simple Smile

# 41
  • Plovdiv - Thessaloniki
  • Мнения: 32
totoven - добре дошла тук!
meleean - браво за свободното пространство, мен още ме мъчат киселините и особено гърлото вечер.
Ели - късмет на теста, но не се притеснявай толкова, най-много да ограничаваш някои храни, много жени са така, но дано пък не ти се налага! Peace
LadyDiDi - малката щом е толкава активна дано да дочака розовите подаръци от татко!  Wink
Hug за всички!

# 42
  • Мнения: 4
Здравейте отново момичета!
Да дам малко информация за себе си.
Живеем в Германия.Аз съм на 37 години ,семейна,чудесен съпруг и две прекрасни дечица на 13 син и дъщеря на 11.Сега чакаме третото си детенце,момче.Много ми е див и постоянно рита,такава бременност не съм карала LaughingТермина ми е 10 април и онзи ден на консултацията докторката ми каза че най-вероятно ще си го дочакаме,а пък на мен вече ми се иска да излиза Laughing
Радвам се че се включих и тук и ще ми е приятно да съм сред вас Hug

# 43
  • Мнения: 207
Здравейте мили мамчета пръснати по планетата.  Hug
Аз най-накрая започвам да се чувствам човек след едноседмично боледуване, а и бебоците бяха позатихнали.
Поръчах комбирани легла за бебоците и само да ми звънат ги изпращам в Италия. Остава количката, ама още не можем да изберем...

Zоie дано мле леко операцията с малката. А мастита да ти минава колкото се може по-скоро. Не се приеснявай след това пак ще имаш много мляко  - майка ми еимала в началото мастит, а после е изхранвала 4 бебета. Така,ч е аз съм сигурна в щастливата развръзка накрая.

madlene
чакаме твоята моделка да се роди.  Hug Сигурна съм, че всичко ще е наред.

Честито бебче Давид на dru4ka! smile3525 Леко възтановяване след рждането на щаствливата мама, а на бебо да папа и расте здрав и щастлив.
Чакаме раказа за раждането.

Диди
вярвам, че малката ще се поддаде на искушението за дрешка в розово и ще се развие... колко малко ни трябва на жените... Wink

Елнка
стискаме ти палци! Всичкоще бъде наред!  Hug

totoven добре дошла, ама ти си вече съвсем накрая и както гледам скоро ще се прехвърляш в темата с бебоците. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 490
   И аз като Беболинка нахълтвам по въпроса на madlene да се изкажа( да не пропусна Laughing)
    madlene, спирай всякакви магнезии, комбинирани витамини и т.н. Магнезии е трябвало да го спреш още в началото на 8-ми месец. Не ми ясно, защо са те тъпкали толково, сигурно съм пропуснала нещо Thinking Разхождай се много за да може бебка да се намести възможно най ниско, ограничавай солта и изобщо поддържай добър физически и психически тонус и всичко ще е наред.  Hug
    ПП. Термина е само ориентировъчно, аз също имах свое си изчисление кога трябва да родя, защото горе долу знаех кога съм забременяла, родих един ден след моята си изчислена дата, а според лекарите седмица след термин Peace
    Редактирам, видях, че си имаме още един Давид Mr. Green Честито на dru4ka!

Общи условия

Активация на акаунт