положителен тест за овулация-има ли ефект?

  • 7 063
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
Здравейте мили момичета!Преди няколко часа си правих тест за овулация и ми излезе положителен,някоя от вас забременявала ли е с помоща на овулационния тест? Praynig

# 1
  • Мнения: 7 640
овулационните тестове са сигурни, действайте! Вероятността да стане бебето е МНОООГО голяма.
Успех и да се похвалиш!

# 2
  • Мнения: 9 063
Действайте, а не се офлянквайте Laughing
Овулационните тестове са най-надеждният метод за определяне на овулацията в домашни условия Wink

# 3
  • Мнения: 375
вече действахме   luvbed,дано има резултат  Praynig.Благодаря ви за бързия отговор Kissing Heart

# 4
  • Мнения: 7 640
ааа, и утре пак, за по-сигур Grinningно

# 5
  • София
  • Мнения: 1 067
До сега не съм ползвала такива, ама и на мен ми е било интересно дали са сигурни.
Иначе стсикам палци да сте успели с бебечето!  ylinfant

И скоро да ни зарадваш.

# 6
  • Мнения: 1 866
Мисля, че са ефикасни. Поне така изглежда от опита ми.

# 7
  • Мнения: 2 199
Аз сащо ве4е втори месец узползвам е още без резултат,но мисля 4е са най-добър метод за определянето на овулацията.Желая ти успех  newsm10 newsm10 

# 8
  • Варна
  • Мнения: 841
Ето как трябва да изглеждат тестовете, за да сте сигурни, че сте определили точно овулацията, трябва да направите поне 6 теста
ТУК

Последна редакция: ср, 23 ное 2005, 11:42 от Milena.E

# 9
  • Мнения: 50
I az pravia takiva testove ot niakolko meseca i deistvame v dnite v koito pokazva polojitelen rezultat/a te sa vinagi dva dni/ obache dosega nishto  Sad  no inache mislia che si pokazvat suvsem tochno.
roksi77 pojelavam vi uspex v bebepraveneto dano se e poluchilo pri vas  newsm10

# 10
  • София
  • Мнения: 2 344
Ето как трябва да изглеждат тестовете, за да сте сигурни, че сте определили точно овулацията, трябва да направите поне 6 теста
тук


Изключително полезна снимка, благодаря.   bouquet

Това означава овулация на 13-ия ден, нали? Веднага след пика на хормона. Нали не бъркам нещо?

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
Не бъркаш Илит .... пика на ЛХ предизвиква пукването на фоликула и ето ти ову .
Ама тая снимка е табу  за мен  Crossing Arms , .....не съм оторизирана ......разбираш ли ...Миленски  Grinning .

# 12
  • Мнения: 4 970
Момичета,позволявам си да пиша в тази темичка,защото и аз имам питаме по темата.ПОнеже от радост толкова бързо излетях миналата седмица от лекарския кабинет и забравих да го питам каквото и да било.Ще питам вас GrinningНе знам кога трябва да очаквам менструзция при мен.Това кървене с аборта за такова ли да го имам.МОга ли да ползвам тези тестове за да хвана по някакъв начин етапите в моя цикъл? Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 7 718
Може да ползваш тестовете, както и да мериш базалната температура.

# 14
  • Мнения: 4 970
Четох в библиотеката за ову-тестовете,ама в моя случай как да знам от кой ден да меря newsm78Ако някой има идея- няка сподели. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт