Пролет чука на вратата, Септемврийче грее на мама душата!

  • 26 469
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18
Цитат
в 12г.с.+6 (тогава правих ранния БХС) и резултата беше 1:930. За съжаление нямам първия БХС и не знаем хормоналните нива, за да направим истински ранен БХС

Момичета, аз малко се обърках кога е ранния БХС кога е първия БХС. Може ли някой който е сигурен да ми сподели в коя седмица се прави. Аз си правих ФМ в 12гс и 6д, а БХС в 13гс и 1д. Дали това се води ранния БХС?

Това е ранния, да, и, ако резултата ти е добър - усмихни се и забрави за късния, защото той е само главоболия. Иди на ФМ 18-20 г.с., да видиш бебчето колко е хубаво и как всичко си има и си карай щастлива бременност до края.  Hug

mimes, имаш много стиснати палци и довечера чакаме да разкажеш само хубави неща от ФМ    Simple Smile

# 706
  • Мнения: 1 056
valerie радвам се ,че всичко е наред.Ако се налага да ходиш на работа ,да ,но стига да се пазиш много повече Peace
Тара,спокойно резултатите вече излизат и за 2-3 дни ,така,че ще почерпите по рано Grinning
На всички мами,които ще имат среща с бебо,успех!

# 707
  • В Рая - срещу облаците, вдясно на слънцето
  • Мнения: 25
Добро утро, дами!
Tara Wilson , Evita_Peronski , всичко ще е наред!  Hug Hug Hug
Хубав уикенд на всички!   bouquet

# 708
  • Мнения: 0
Добро утро,сладки мами  Hug Hug Hug

Днес съм на работа,колкото и да ми се спинкаше  Sad Sad Sad
Дода ми е спокойно поне....
Малко е марчно времето,откакто смениха часа нещо ми се спинка повчеко от преди,немога да се адаптирам нещо.
Вие как сте?

Хубав ден и позитивни мисли  Hug Hug Hug Hug

# 709
  • Мнения: 21
Добро утро и от мен... Тук се е облещило едно слънчице, думи нямам...Ама нашият татко е отишъл рано рано за риба. Сега ще го чакам да се прибере, че да ме изведе малко на разходка, че то направо е грехота да пропуснем. Пък и движение си трябва, усещам се иначе като тенекиен човек като ставам сутрин.

valerie, аз също като теб по лекарски препоръки не го направих това изследване. И не съжалявам да ти кажа. Въпрос на вътрешно усещане и преценка на ситуацията. Понякога и аз като чета мамите тук се обезпокоявам дали съм взела правилното решение, но от друга страна не смятам, че трябва да се хвърлям в излишни тревоги. Та подкрепям те напълно в тревогите и дилемите ти, но за себе си ще си следвам взетото решение.

Кокетка, и аз много се юркам на работа и понякога се чудя дали не е време да намаля темпото. Защото колкото и да се съобразяват колегите, реално никой не е хванал да ми помага с нещо Simple Smile Ама ми е съвестно да оставя нещата така, все гледам да съм свършила всичко в срок и да съм навсякъде по възможност... Мъж ми се кара, че ако продължавам така да препускам нагоре надолу, ще му повредя бебето Simple Smile Ама на - и аз си мисля понякога, че явно съм работохоличка...

Хубав и ползотворен уикенд на всички Simple Smile

# 710
  • Мнения: 541
Tara и Evita  newsm10.
Галче,мила Hug,нямам  подходящи думи за това,което се случва. Hug те и се моля Бог да ти даде сили да се справиш и скоро пак да ви дари с едно детенце Praynig

# 711
  • Мнения: 152
Здравейте душички!

И аз не правих първия БХС, за това направих късния--и аз съм сположителна нагласа Simple Smile Трябва да вярваме, че бебетата ни са здрави Simple Smile

Галче, стискам палци, да знаеш! Очакваме всички хубави новини от теб!

Приятен ден, мамчета!

# 712
  • Мнения: 541
Забравих да ви кажа,че снощи като се прибирах от работа видях 2 двойки щъркели. Simple Smile.Така бяха настръхнали от студ горките и така мило ми стана на душата.Нямам търпение вече, а има толкова много още.............

# 713
  • Варна
  • Мнения: 741
Здравейте, момичета!

Тара, радвам се, че си поговорила с проф. Кременски и се чувстваш по-спокойна и уверена! Ще ви стискаме палци на двете с Евита другата седмица и ще чакаме добрите новини! smile3521

Керал, дано скоро се почувстваш по-добре и да не си в болница.  Praynig

Евита, моля те като имаш време и възможност дай повече инфо за тази банка за стволови клетки. Разгледах сайта набързо и виждам, че са базирани в Канада. Кой им е представител тук за БГ?
Аз още не съм решила по въпроса за стволовите клетки, но искам да съм информирана за възможностите. Едно от нещата, които не ми харесват е, че пъпната връв трябва да се среже още докато пулсира (доколкото съм чела), за да се вземе от банката. А знам, че е хубаво пъпната връв да спре да пулсира, за да може бебето да си вземе всички вещества от плацентата и да има време да се адаптира към новата си среда и начин на дишане. Разбира се има и други неща, които ме притесняват - цени, условия на съхранение, условия на ползване (дано не се налага) и т.н. От това, което съм гледала за Български фирми, които съхраняват стволови клетки, някак си не ми вдъхнаха доверие, ама хич.. newsm78
Кокетка, jaded, и всички други работещи момичета - възхищавам ви се на енергията, малко ви и завиждам, защото си мисля, че времето минава по-бързо като си зает. На мен ми липсва работата сега като се чувствам по-добре и не ми се гади и спи постоянно. Но момичета, щадете се повече. Работата все пак не е заек да избяга Mr. Green Heart Eyes . Аз съм от същия модел - все искам сама да свърша всичко, да съм сигурно, че всичко ще е направено, както трябва. Но в повечето случаи, никой няма да ти каже Браво и да оцени себераздаването. Така че, пестете си повече силите и се пазете за малките бебчета във вас. Hug Hug
Май и още нещо усках да пиша, но забравих  newsm78, а и стана много дълго..
На всички мами с болежки и тревоги пожелавам скорошно оздравяване и спокойствие!   bouquet
Хубав ден!

# 714
  • София
  • Мнения: 159
Тара, радвам се че звучиш така положително и след консултацията с проф. Кременски  Hug

Цитат
в 12г.с.+6 (тогава правих ранния БХС) и резултата беше 1:930. За съжаление нямам първия БХС и не знаем хормоналните нива, за да направим истински ранен БХС

Момичета, аз малко се обърках кога е ранния БХС кога е първия БХС. Може ли някой който е сигурен да ми сподели в коя седмица се прави. Аз си правих ФМ в 12гс и 6д, а БХС в 13гс и 1д. Дали това се води ранния БХС?
Спокойно,направила си си ранния БХС  и ранната морфология.А сега искаш късен БХС така го разбирам.Ама при положение,че всичко ти е наред защо се подлагаш на този стрес?Ако е изискваме на АГ-то да ,но иначе сама виждаш ,че си е нерви Hug

Направила съм си ранния явно. Аз съм от тези които къде що има изследвания винаги си ги правя, независимо дали е статистически резултата, дали е вероятност и опасността от стреса в случай на лош резултат. Принципно се доверявам на препоръката на док, в случая на д-р Марков, който при първата ФМ ми препоръча и БХС но само в случай, че съм склонна да направя и амнио центеза, ако резултатът е лош. Така се правело в цивилизованите страни.... Това ми го е говорел още и при първата бременност 2008 г. Сега виждам, че и проф. Кременски казва че първият е по-показателен, а на него също му имам голямо доверие... Втори БХС най-вероятно няма да правя, пак по препоръка на док. Марков, при първата блеменност каза, че няма смисъл най-вероятно и сега ще е така...

На тези които работят и се чувстват добре мога само да завиждам благородно.

На keral и paff стискам палци.

Аз отивам да събирам сили за довечера, че ще съм на женско парти

# 715
  • Мнения: 644
Хайде и аз да се включа в съботната дискусия  Laughing

Q-T, радвам се да те видя, бях се замислила къде се губиш  Hug

jaded, явно наистина сме работохолички. Иначе с мен се съобразяват като с теб  Laughing. Моята работа никой не поема, пък и е трудно - всеки в офиса си има клиенти, които преимуществено обслужва и докато обясня какво трябва да се направи, съм го свършила десет пъти. В общи линии съобразяването се изразява в това, че ако кажа, че съм уморена или не съм в кондиция, не ме юркат със срокове, но аз така или иначе гледам да си ги съблюдавам, че в моята работа някой път сроковете са фатални, ходя си и по дела, абе изобщо гледам да не се оправдавам с бременността, а може би трябва  newsm78.

За БХС - аз също не го правих по съвет на д-р Димитрова, според която резултатите от скрининга били отлични. Надявам се да е за добро  Praynig

Tara, Evita, стискам палци всичко да е наред с амниото и резултатите  Hug

diana, хубаво изкарване довечера  Party

Мъж ми днес е цял ден на работа и от сутринта съм се заела да мия прозорци и да пера пердета. Вече приключих и ще ходя да обядвам нещо, а после ще намеря някоя дружка да пием кафе, че е грехота на това време да се стои вкъщи Simple Smile


# 716
  • Мнения: 79
Привет и от нас  Hug
За съжаление ми е трудно да ви чета подробно, че малката само мрънка да ходи на вън, но по диагонал минавам  Crazy
Ще ви помоля да пишете по-мъничко, за да не ни се карат модераторите, че днес няма да мога да пусна нова тема.

И аз като Исето отивам да събирам сили и да се подготвям за довечера, че ще ходим да пийне по женски с мацките от другата отчетна  Drunk

# 717
  • Мнения: 92
Привет! Надявам се сте добре , момичета!
Аз пак отивам на гости на маман , сготвила ми много неща , чакам Емо да се събуди.Вчера си направих чудесна разходка и после имах среща с другия форум , което ме подсеща вече ще се затопля няма ли да се съберем варненки
Много съм проста забравих да питам доктора каква ми е плацентата, но така или иначе още не съм усетила бебчо. Само отвреме на време ми се схваща корема ако лежа на една страна но така бях и предния път.
Стиснати палчета за всички с процедури и изследвания.
Чао чао !

# 718
  • София
  • Мнения: 71
Привет мами,

Мадленка, обещавам да съм много кратка.....
Tara и аз ще съм там от рано сутринта, първо ще се запиша за прием долу пред 210 кабинет и после се качвам горе пред кабинета на Кременски, няма начин да не ме познаеш - аз съм 180 см, доста бъбрива, шумна и съм с очила. Мъж ми ще е с мен, моята противоположност - спокоен, уравновесен и тих, ще влачи торби и чанти:-) а аз докименти за прием в ръка:-)
Q-T обещавам след като ми мине амниото да ви разкажа подробно на всички, ще имам среща с мадамата, която ги представлява.
Благодаря на всички прекрасни мамита, които ни стискат палци, веднага след амниото ще ви пиша от Майчин Дом и ще ви разкажа доста подробно!
Целувки и хубав ден на всички......

# 719
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в този слънчев ден!!! Hug
Минавам само да кажа на Евита и Тара,че и аз стискам палци и на краката даже!!! Hug
Неци мила,дано най-накрая спре повръщането,та и ти да се насладиш на разходките Simple Smile
Мадленка весело изкарване довечера ииии да не напиеш много бебето  Joy
Цунки и до скоро  Stop

Общи условия

Активация на акаунт