Чакат с трепет пролетта СептемврИЙСКИТЕ деца!

  • 23 705
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 282
добро утро

Вигантол супер, че са пуснали, но трябва ли да даваме още витамин Д? Вече сме по-често навън. А и нашта педи каза, че фонталената ни се е затворила. Ама забравих да я питам дали да давам още?

# 706
  • у нас
  • Мнения: 1 870
ами най добре да си говорите с педито. Ние сме на 3 капки деавит че ни поддавали костичките Tired та сега като отидем на консултация ще видим какво ще каже. Аз купих Peace 3лв

хрумна ми заглавие за новата ако си няма....
идват празници за нашите цветя- Септемврийските деца

Последна редакция: пт, 08 апр 2011, 09:16 от Tommelise

# 707
  • Варна
  • Мнения: 2 073
хрумна ми заглавие за новата ако си няма....
идват празници за нашите цветя- Септемврийските деца
newsm10

# 708
  • Мнения: 3 266
aissa80, на последния преглед и на мен ми казаха, че фонтанелата се е затворила в голяма степен и въпреки, че вече има слънце, да продължим с една капка вигантол до края на първата годинка.

Тази сутрин съм се събудила в 4 часа и почти не можах повече да заспя  Confused Като бременна ставах по това време до тоалетна ( както и на всеки час през нощтта) и ми е останал този гаден навик. Това вече ми изнервя и в крайна сметка не заспивам отново.

# 709
  • Мнения: 0
Flowers Bouquet Добро утро!  wavey
Tommelise и аз си взех Вигантол преди няколко дни и се питах ако от Деавита давам по 3 капки и от Вигантола ли по толкова newsm78

# 710
  • Мнения: 73
Добро утро!
Честити месечинки на Ивайла, Вероника, Виктория, Мартин, Николай, Елица, Теодор и Мария-Константина! Ееее, то днешната дата даровита била  smile3501! Да са здравички и да слушкат!
antonia, Thank's!
Ники вече има зъбче! Цяла нощ не спа човечето ми. И тати се махна и на спалнята при мен го сложих и пак същото. Дано довечера да си поспим!   Party много готино драска на пръстчето! Мамиииии, как кърмите така!?
Tommelise, супер е заглавието!
aissa80, нашата педиатърка пък ми каза до лятото да давам. То по една капка, де. И аз кога давам, кога забравям... но добре била фонтанелата и не се притеснявам като пропусна  Rolling Eyes Обаче ще взема Вигантол, поне за 2-3 месеца.
_Dana_ ,  Blush
Чао от мен.... поне за сутринта  Wink

# 711
# 712
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Flowers Bouquet Добро утро!  wavey
Tommelise и аз си взех Вигантол преди няколко дни и се питах ако от Деавита давам по 3 капки и от Вигантола ли по толкова newsm78
не по принцип не е така. 1 капка от двата препарата имат различно съдържание на вит Д. Питай личния си. Не знам дали дозата в новия и този от стрия в 1 капка е една и съща newsm78

# 713
# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Добро утроооооо Hug

Krasi Zhelqzkova, благодаря   bouquet

Tommelise, благодаря, че сподели за Вигантола, ще си набавя и аз Simple Smile
и за мамите от Плевен - знаете ли, че отварят Джъмбо тази събота при Вас? Simple Smile Щяло да има намаление от 30% на дрешки и 15% на плюшки Peace

Тук духа ужасно Sad Май щ го пишем ден без разходки...

# 715
  • Мнения: 3 266
Стерилизирате ли още биби и шишета? Имам предвид шишетата от мляко.

# 716
  • Мнения: 15
Ето да се почерпите за месечинката на моето съкровище!




brawn, аз не стерилизирам. Вече всичко и е в устата и малко се губи смисъла на тази стерилизация. А и като изпусне бибата по 10 пъти на ден не мога всеки път да тичам да стерилизирам. Само я изплаквам и и я давам.

# 717
  • Мнения: 3 266
Jani4ka, честита месечинка  Heart Eyes  Здрава, послушна и щастлива малка душичка!

Имах предвид по-скоро шишетата от мляко - мисля, че при млякото има бактерия, заради която е добре да се стерилизира, особено в топлото време. За бибите и пръстите в устата - там няма как да има стерилност. Кажете и тези, които сте на АМ  Rolling Eyes Зесега решихме да пътуваме и се чудя да взема ли и стерилизатора.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 2 073
brawn, с баткото минахме на АМ след 6 месец и от тогава до година и шест -седем месеца стерилизирах шишетата от мляко. И аз много се притеснявах да не остане по малките ръбчета частички от мляко и да се развият гадинки.
Яни, честита ви месечинка!   bouquet
Честита месечинка и на целия отбор месечинковци празнуващи на осмо число!  bouquet

# 719
  • Мнения: 17
Здравейте  bouquet
ОУУУ ужасен вятър направо кошмар.Пак ще си стоим в къщи #Cussing out
В Плевен отварят Хиполенд,не Джъмбо(за съжаление) Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт