НОЕМВРИ още е далече,но знаем,че ще бъдем мами вече

  • 21 139
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Нови пазар
  • Мнения: 10
Адмирации за новата темичка  Simple Smile Включете ме и мен в списъка за 20 ноември- първа бременност  Simple Smile      Вчера бяхме при чичо доктор за първи път, видяхме нашата точица и сега с нетърпение ще чакаме да отидем пак след 2 седмици. Хубав ден мили мами и безавариен  Hug

# 31
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
Добре, че ви прочетох ама малко късно.  Току що си напнах луканка  Thinking, но за последно.  Иначе съм приготвила сокоизтисквачката и сега ще правя моркови + мандарини + ябълки.  Обаче нещо въобще не ме влече така обичания от мен шоколад, за това налетях на луканката.  Кафето го спрях въпреки че то при нас сутрин е цяла хамалогия.  Задължително се мели кафето, разбива се млякото на пухкав каймак и въобще който се е пракарал да прави кафето сутрин са му заминали 30 мин.

Фолиевата започнах да я взимам веднага щом разбрах, че теста е положителен.  Витамините сега ще ги набаваим с фреш, въпреки че то вече в тези зеленчуци и плодове едва ли има и грам витамини.

# 32
  • Мнения: 0
T_e_A и нашите суджуци и пастърми тъкмо изсъхнаха, но прочетох някъде, че не е препоръчително, както и за цитрусовите плодове. Добре, че не ме влекат.

# 33
  • Мнения: 1 868
Здравейте и от мен Wink
Добре дошли на новите и успех Peace
Да помоля за стиснати палчета, утре съм на доктор и вече се втрисам от страх Praynig
Благодаря за новата темичка и заглавието е супер Hug

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 420
Ако си пекнеш суджучка няма да е проблем. Лошото идва от сурово-пушени-сушени меса, т.к. не са минали термична обработка - иначе казано - кренвирши, колбаси всякакви, филета и ала-бала. НО...все пак да не сдухваме - по малко няма да навреди Simple Smile
А да - сирената, особено разните мухлясали под видове също се забраняват - по обективни причини.
Цитрусите и мъхести плодове - идеята е детето да не развие алергия след това...а това само по себе си вече  е твъъърде в сферата на вероятностите  Peace
п.п. Аз пък сега какво съм се отворила на вълна кренвирш с кашкавал на скаричката  Confused

# 35
  • Мнения: 0
Момичета на мен ЖК-то ми каза,че по едно кафенце на ден не вреди. Макар,че и на мен нещо не ми се пие в последно време ама от няма и накъде,че ходенето до тоалетната ми е малко зор Sad

# 36
  • Мнения: 0
След обяд съм на преглед да чуем сърчице. Стискайте палци момиочета  Praynig

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 420
motoneti Hug i euphoria Hug късмет

Бубче, имаме си акаунт вече в snimka.bg. Заглавието е November2011. Пускам ти паролата на лични. Можеш да турнеш линка в заглавната страничка и момичетата да си качват снимки:-)
п.п. Мацки, паролката само на лични, за да се избегнат злоупотреби с личното ни инфо, качено на сайта на снимка.бг. Пийс, сестри Peace

# 38
  • Мнения: 1 868
euphoria хайде стискам и на краката Praynig

# 39
  • Мнения: 0
Мисля да го пекна, да, ама не е същото де Wink
_euphoria_, motoneti, стискаме палци момичета всичко да е наред! С вас сме и чакаме добри новини  Hug

# 40
  • Варна
  • Мнения: 321
_euphoria_, motoneti, стискаме палци момичета всичко да е наред! С вас сме и чакаме добри новини  Hug
момичета, успех и то мен  Hug

# 41
  • Варна
  • Мнения: 321
бубче, за моя термин, ще си изчакам прегледа при док. в петък следобяд и после   bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 165
Привет, банда. Добре дошли на новозаписалите се и лека и безпроблемна бременност .  Peace

Днес си нправих страхотна разходка ( с колата разбира се  Mr. Green ). Дори до университета стигнах. На гости на систъра ходих , видях бебо ( племенника  Wink ), нацелувах го , един Карфур спретнах и се прибрах обезумяла от глад - ми то свикнах на два часа да ям и сега - глаааад  Laughing

Ф.к-на пия от месец -два.
Кафе - не пих само трите дни с главоболие. Обожавам го и имам чувството, че ми се пие повече от преди.
Цигареният дим ме побърква - не пуша от години и до сега не ми пречеше.

_euphoria_, motoneti, стускаме палци всичко да е наред следобяд.

Може ли паролка за албума и на мен?
Melly.G, при кой доктор ходиш в Монтана? Аз първото си дете го родих в Монтана  Heart Eyes. Не, че имам роднини или съм от там, но  ...ми е слабост  Flutter

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 420
Може ли паролка за албума и на мен?
Melly.G, при кой доктор ходиш в Монтана? Аз първото си дете го родих в Монтана  Heart Eyes. Не, че имам роднини или съм от там, но  ...ми е слабост  Flutter
не знам защо ме прати в монтана, ама аз съм от Бургас Peace  Laughing А пък и никога не съм стъпвала в Монтана Mr. Green
p.p. даже пробно си плеснах една снимка в албумчето...хайде мацки, не чакайте Mr. Green

Последна редакция: вт, 22 мар 2011, 13:42 от Melly.G

# 44
  • Мнения: 0
katiousha , завиждам ти! Аз пък по цял ден дремуцам в офиса Sad

Общи условия

Активация на акаунт