НОЕМВРИ още е далече,но знаем,че ще бъдем мами вече

  • 21 177
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Благодаря ви от сърце за милите думи.Подкрепата е много важна в такъв момент.Прегръщам ви !

 Hug

# 721
  • Мнения: 308
Ekaterinapro Confused много съжалявам мила. Hug

Miss_charm и да се радваш на животинките, само не забравяй винаги добре да си миеш ръцете след като ги пипаш.  Hug Май по безопасно е да не ги пипаш. Hug

На мен миналата седмица ми взеха кръв за изследвания и видях на листчето че има и антитела за рубеола и токсоплазмоза, в сряда ще ида да видя резултата. И аз като дете винаги съм имала домашни любимци, куче, котка, даже и зайче. Heart Eyes Grinning

Да се оплача, че от вчера се чувствам ужасно, стомаха ми е подут, боли ме, гади ми се ...ужас, дано ми поотмине скоро. Rolling Eyes И дуфалака не ми действа Mr. Green Абе купон.


# 722
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен !
 Grinning Hug
Първо искам да честитя на всички бъдещи мами. Да пожелая лека и безпроблемна бременност и здрави дечица през ноемрви.

Сега да се включа и аз. Чакам второто си дете, термин 19 ноември. Живея в София. В седма г.седмица.

Не знам как е при вас, навярно от хормоните, аз съм кълбо от тревожност и неприятни мисли. Миналата седмица прокървих, но овлядяхме положението. Вчера видях и чух сърчицето … Надявам се всичко да е наред .

# 723
  • Мнения: 72
от хормоните е и аз съм така Laughing
честито и добре дошла  bouquet

# 724
  • Мнения: 11
Момиета, сега чета , че някои са си правили кръвни изследвания, от които може да се разбере за антитела за рубеола... Лекар ли ви ги назначи или сами решавате ? А колко струва ? Аз не знам дали съм карала рубеола и малко се страхувам...

# 725
  • Мнения: 7 803
и аз имам ревливи дни, от нищо почвам да рева и не мога да се спра  Tired много е гадно
това с антитела за рубеолата ми е тъмна индия. аз не съм я карала. с първата ми бременност установиха, че нямам имунитет. препоръчаха ми да се имунизирам след раждането. аз не го направих. сега излиза, че имам имунитет  Shocked

# 726
  • Мнения: 817
Dalia-Frina, добре дошла!  bouquet Аз изследванията ще ги правя другия път след 22-ри. Не мога да помогна.

# 727
  • Мнения: 308
Момиета, сега чета , че някои са си правили кръвни изследвания, от които може да се разбере за антитела за рубеола... Лекар ли ви ги назначи или сами решавате ? А колко струва ? Аз не знам дали съм карала рубеола и малко се страхувам...

Питай доктора, който ти води ЖК, мен ме водят рискова бременност, може би затова ми пуснаха изследвания по-рано. Peace

# 728
  • Мнения: 2 719
Аз също ще се водя рискова бременност и се чудех дали нямаш някаква информация за лекари, които следят такава?

# 729
  • Мнения: 308
Хеликаза аз живея в Испания. Но мога да те посъветвам да попиташ в клиниките по стерилитет. За София в Клиника Надежда- Д-р Сигаров, за Пловдив- Д-р Даскалов, много хубави неща съм чела за тях двамата. Но предполагам там се плаща, не е по ЗК.
Другите момичета може да ти дадат още идеи. Hug
Теб защо те водят рискова?  Hug

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 18:49 от tranka

# 730
  • Мнения: 72
имам сърцебиене от няколко дни.навсякъде из нета четох че е нормално и естествено,но все се питам-не вреди ли на бебето?
моля тези който са минали по този път веднъж да изкажат мнение newsm53

# 731
  • Мнения: 320
desislava_iv аз и с предната си бременност и сега си имам ускорен пулс с предната даже ме пращаха и на кардиолог който ми каза че не е опасно за бебето аз да ти кажа не вярвам много и постоянно търся информация по този въпрос по опасно е може би високото кръвно а съм чула че сърцебиенето идва от ниско кръвно следи си кръвното и пулса редовно и ако се притесняваш бих те посъветвала да потърсиш кардиолог

# 732
  • Мнения: 239
Може ли да помоля на ЛС да ми изпратите паролата за албумчето.
Иначе да се отчета, засега се чувствам много добре. Тези дни избягахме от София и сме на Пампорово. Със ските, обаче ще се размина. Вчера казах на каката новината. Не я прие много радушно, по-скоро беше стресната. В момента съм много притеснена какво ли й се върти в главата, защото пубертета яко я тресе и само един господ знае какво си мисли. Ще я оставя два, три дни да приеме нещата и да си помисли и след това ще си поговорим като приятелки дали има нещо, което я притеснява. Ох, направо не ми се мисли какво ме чака с бебо и с един вечно сърдит пубер ooooh!

# 733
  • София
  • Мнения: 4 035
Малко по-късно ще ви изпратя паролата, може и някой друг да с включи в тази дейност Wink
На мен шефа току що ми се навика по телефена за нещо, за което нямам грам вина и н мен сега ми е адки кофти. Работим заедно от много години и тези истории са безумна рядкост и ги  приемам адски лично. Направо ще ми изхвръкне сърцето, ще взема да му кажа, за да се старае да ми спестява такива емоции Confused

# 734
  • Мнения: 308
Бубче, не се притеснявай, аз ще пратя паролите. Неприятна история с шефа ти. Hug

Аз си мерих кръвното сега, пулса ми е 100. Shocked Другата седмица ще удавя доктора с въпроси Laughing

Общи условия

Активация на акаунт