Koга раЗбрахте, Че оЧаквате блиЗнаци?

  • 8 743
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 803
Въпросът бе породен от един спор.

# 1
  • софия
  • Мнения: 1 201
Аз разбрах в 6 г.с-видяха се две точки, едната изключително малка-казаха ми да не разчитам,че ще се развие-сега малката точка се опитва да пълзи и скубе много упорито голямата точка Grinning Grinning

Последна редакция: ср, 23 мар 2011, 14:10 от mozzi

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 598
На първия преглед през 5-та г.с. се видя един плоден сак, на втори преглед през 9 г.с. ми каза че са двамка Simple Smile

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз така да се каже "разбрах" преди зачеването.  Mr. Green Тъй като са инвитро и Стаменов беше решил да върне 4 ембриона, вероятността да са близнаци беше много голяма. По-точно не разбрах, а предполагах. В 5 г.с. се видяха 3 плодни сака, в 8 г.с. беше вече сигурно че са 3.

# 4
  • Мнения: 31
в 6-тата седмица видяхме пулсиращата точица.7 дни по-късно тази точица реши,че й е време да излиза и след спешно посещение при доктора.....опаааа бебето има 2 сърца Shocked....."честито,близнаци "Grinning.после стана "честито, ще са момчета ".сега момците са на 3 месеца и половина и понякога ни спират тока Wink,но пък е забавно
поздрави на всички мами и дечица  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 638
В 10-а г.с., тогава ми беше първия преглед. Ако не беше при гинеколог, а както обикновено при акушерка,  можеше и по-късно  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 6 209
Отговорих в 8г.с., ама може и да е било 7г.с.  И аз като Савина би трябвало да съм наясно за вероятността да са близнаци- все пак ми беше 4тия опит инвитро, но пък и единствения, при който през ум не ми мина, че ще се захване повече от един ембрион. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 862
В 5 г.с. +6 дни се видяха двете плодни сакчета. Очаквах го, защото бета ЧХГ на 10-ти ден от трансфер беше много висок - 816  Crazy Гласувах с опция 6 г.с.  Hug
За момента е потвърден полът на близнака, който е разположен по-ниско - мъжага е  Heart Eyes Второто
човече се крие, но се надявам до месец и то да ни се покаже  Flutter

# 8
  • Мнения: 319
В 7г.с. на първия преглед се видяха 2 сърчица  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 229
И при мен като при Mozzi се видяха два плодни сака още в 6 г.с., но единия беше по-малък и не му даваха шанс, но все пак за щастие и там се видя пулс през 7-8 г.с.  Grinning!

# 10
  • Мнения: 151
В 7г.с. на първия преглед се видяха 2 сърчица  Heart Eyes

 Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 686
В 5 г.с. и 6 дни видяхме две точки, които имаха сърдечни пулсации.

# 12
  • Мнения: 285
8 г.с. при първи преглед с ехограф смешното при мен беше че 3 дни по рано си правих тест за бременност ивтората чертичка се появи преди тестовата бях така  Shocked 

# 13
  • Мнения: 3 638
И при мен беше така, аз чакам уж да се появи втората чертичка, а тя вече се появила, мъжът ми вика какво чакаш още  Joy Не знам точно кои стойности отчитат тестовете за бременност, но явно при близнаци са доста повишени  Wink

# 14
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Около 8-ма г.с. беше прегледа за установяване на бременност. Преди това на много стар ехограф в болницата в 5 г.с.  се видя само едно плодно сакче. На първия преглед лекарката си установи с коремен сърдечна дейност на бебето. Аз понеже виждах на монитора срещу мен и второ което тя не погледна я питах, мина и над него и нищо. Думите и бяха "Сигурно е кухо яйце, но да те видя и с вагинален за всеки случай", установи и втора сърдечна дейност но ме предупреди че е малка вероятността да се развие бебе понеже е по-малко (изоставаше със седмица). Е малкото си е още видимо по-малко, но с дивотии води сестра си  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт