Koга раЗбрахте, Че оЧаквате блиЗнаци?

  • 8 744
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 547
В 5-6 та,но това,че като ти върнат повече оплодени яйцеклетки ем ще стане,а и ще са повече просто е несериозно да се мисли и пише.Има хора с по 5,6,а и повече опита и нищо подобно не им се е случило.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
В 5 седмица се видя хубав плоден сак и още една съвсем малка точка, която лекарката дори не отбеляза в картона. В 7 седмица чухме две сърчица.Лекарката беше забравила за втората точка и след като и напомних завъртя ехографа и чухме и второто сърчице.

# 17
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
При мен в 18 г.с. Тогава ми беше първия ехографски преглед. Акушерката така и не се досети, въпреки, че при измерванията на корема ми се вайкаше, че бил извън всякакви рамки.

# 18
  • Мнения: 26
Аз разбрах още на първия ми преглед 6г.с. ми каза ,че са  а близнаци и им чух сърцата .После като ми каза 16г.с че са момчета не му повярвах все се надявах че едното е момиче но не е.   Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 209
в 8 г.с. ми беше първия ехографски преглед и тогава се видяха две туптящи сърчица, но си ги усещах от самото начало, че са две  Grinning

# 20
  • Мнения: 235
Момичета, аз малко извън темата да ви питам... 8 дни след като съм забременяла (знам със сигурност кога е станало), вече видях положителен тест. и се чудя, понеже знам, че с близнаци са високи нивата на ЧХГ, дали няма и аз да съм с 2  Mr. Green много рано ми отчете този тест нещо Simple Smile
Вие кога видяхте положителен тест?

# 21
  • Мнения: 7 803
 с едноплодна имах положителен тест 4 дни преди очакваната М

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 598
Момичета, аз малко извън темата да ви питам... 8 дни след като съм забременяла (знам със сигурност кога е станало), вече видях положителен тест. и се чудя, понеже знам, че с близнаци са високи нивата на ЧХГ, дали няма и аз да съм с 2  Mr. Green много рано ми отчете този тест нещо Simple Smile
Вие кога видяхте положителен тест?
И аз знам точната дата на забременяване.На 8-мия и 10-тия ден от оплождането бяха отрицателни.На 12-тия ден от оплождането беше вече положителен.Т.е. 2 дни преди очакваната М.

# 23
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Към 6-тата седмица ще да е било. На първия преглед ме гледаха на един допотопен ехограф и даже ми се скара доктора, че съм го лъжела за датата на менструацията  ooooh! Три дена след това при друг доктор, модерен (за времето си) ехограф и 40 минутно взиране в монитора доктора каза: "Чакай, чакай да видиш какво ще ти покажа сега!" и на екрана затупкаха две сърчица.

# 24
  • София
  • Мнения: 76
При мен в 6 г.с се видя един сак ,който си променяше формата като в анимационното филмче Барбароните  Grinning и ставаше на две ,но някак си не бяха разделени още -чак в 8 г.с си бяха две отделни сакчета - сега си имам две еднояйчни момченца ,които обаче са доста различни ,а не са като две капки вода !

# 25
  • Мнения: 4 840
Аз забременях вследствие на стимулирана донорска инсеминация, която официално беше направена на един годен фоликул. В осма седмица обаче се оказа, че бебетата не само че са две, ами са и разнояйчни, та сами се сещайте кой какво не е видял. Преди това ме бяха гледали два пъти на ехограф, четири седмици подред ми вземаха кръв за ЧХГ и вече бяхме видели едно сърчице. Засега сме 100 % момче за едното и 75 % момче за другото, така че в началото на декември очаквам две малки бандитчета. baby_neutral

# 26
  • Мнения: 3 638
Честита неочаквана двойна радост!  Hug Лека и успешна бременност!   bouquet

# 27
  • Мнения: 3
Аз бях убедена още от самото начало. Някъде около 4 г.с. Иначе към 6 г.с. на ехограф се видяха двете сакчета.

# 28
  • Мнения: 119
Видяхме, че бебоците са 2 в 7г.с ( по-точно 6г.с + 6 дена)
Точно една седмица преди това, ходихме на лекар, който не само, че ме изкара на 4 седмици, ами и ми се "озъби" като го питах колко са сакчетата. Ние трансферирахме 2 ембриончета и 7 замразихме.. Аз си питах с основание.
Отне ни месец да осъзнаем какво се случва, но с таткото сме още из небесата от щастие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт