ПИСМО ОТ МАМА

  • 13 297
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
  Много хора  задават въпрос, защо майката мълчи?  Помолих съпругата ми да напише нещо,а аз ще го поставя в блога,да сподели болката си с Вас!
Тя горката се чуди какво да напише.Каза ми:те хората знаят, как може да страда една майка?Предложих й идея,да напише писмо до Руми,все едно го изпраща чрез Господ на небето.И ето какво написа тя.

                                                       
                                                 

Господи, на колене те молех с цялото си сърце и обич! Да спасиш детето ми любимо, но реши, че твоята любов е по голяма, отне я ти от мен. На този свят не ще е била тя щастлива и отреди за нея вечният  живот в райските градини, криле и ти дари и редом с тебе да върви. Смехът й там нестихващ щял да бъде, а щастието вечно. Не ще изпитва вече болка.
С приятели ангели добри, тя във всемира ще лети и ще бди над милите дечица-от злото да ги пази. Господи сега те моля, прати ми ангел небесен, чрез него да изпратя  единственото писмо до нея!
Кратко ще бъде, но моля те прати го!

Мило мое, първа рожба ти на мама!
Ти никога не си напускала дома, тъй далеч не си била и никога писмо не съм ти писала, а сега си толкова далеч и тепърва ще ти пиша. Защо бе рожбе..., защо си тръгна така внезапно..., нима не те обичах ли бе майче, защо и в сънят ми ти не се явяваш? Гласът ти аз отново да го чуя! Пред мене да застанеш, по косичка да те помилва мама! Да те прегърна и с целувка най-нежна по челцето да те целуна! Да видя отново сияйната усмивка! Да чуя от теб така желаните слова! Добре ли си там мило мое?
За нас какво да ти пиша майче, страда ме много, липсваш ни, няма да те забравим никога, ще чака ме денят в който отново ще бъдем заедно!
Обичаме те много.

                                                                От Мама!
                                                                                     

                 

# 1
  • Мнения: 232
Много тъжно и много истинско...немога нищо повече да кажа!

# 2
  • Мнения: 3 659
zarumitu  newsm45  Hug  Hug  Hug

# 3
  • Мнения: 654
Дали вижда сълзите ни?
 Cry Cry Cry Cry Cry

# 4
  • Мнения: 259
Просто не знам какво да напиша, тъжно, истинско и написано от едно съкрушено майчино сърце!

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Нямам думи  Cry Cry Cry Голяма мъка  Cry

# 6
  • на дъното
  • Мнения: 1 551
 smile3518 smile3518 живота вече на никой не е същия преживял подобна мъка.Силни прегръдки за цялото ви семейство.
 Flowers Rose Flowers Roseза теб Руми  Cry
надявам се този път да няма натрапници в тази тема и бъде запазена

# 7
  • Мнения: 1 195
много съжалявам за загубата ви!!
нелепо е по този начин да си замине младо и здраво момиче ooooh!
не се отказвайте борете се до край за да не могат некадърниците отнели живота на детето ви да продължат  да вредят и на други. Гледах клипчето с Руми- не можах да го изгледам Cry Cry Cry Cryне се отказвайте борете се до край!

За Руми  Flowers Rose Flowers Rose

Последна редакция: чт, 24 мар 2011, 12:27 от Mpulle

# 8
  • Мнения: 18
Скъпи майки,единствено вие можете да разберете мъката която се е вселила в мен,защото сте преминали през най-страшното което може да се случи на една майка-да загуби детето си.С радостна болка им дарих ме живот и с по-жестока болка се разделих ме с тях.Жестока е съдбата спрямо нас, да ни раздели завинаги от свидните ни рожби.Четох много за вашите съдби,плаках за загубата ви,както плачете и вие за Руми.Искам да ви благодаря за моралната подкрепа и най - вече на Силвия която е обикнала моята Румяна.С Велизар винаги сме чели написаното от нея със сълзи в очите,признателни сме-тя също е в нашите сърца. Не съм много запозната и не умея добре да боравя с компютри,но Велизар ме помоли да изкарам болката от себе си,да я споделя с вас,да не я тая в себе си и ще ми бъде по леко.Обясних му,че не мога да се справя,нямам познание,а той ми каза ти пиши,а аз ще го публикувам.Даде ми идея,да напиша писмо и аз го писах без да се спирам и да редактирам,думите излизаха от болката в душата ми.Вярвам,че всяка една майка би го написала със същите думи.А за Велизар какво да Ви кажа,неговата мъка е по-голяма и от моята,той го изживява по тежко,загуби вярата във себе си.Много хора го упрекваха и аз не го защитавам,защото няма от какво да го защитя. Мога само да му отдам признателността си,че бе приел в сърцето си Румяна като родна дъщеря и бе всеотдаен и любящ баща.Неговата любов е огромна към децата ни и тези които не го познават не знаят,че е достоен да го наричат татко.Сега ще го помоля да публикува това което съм написала,защото няма да е съгласен да го намесвам. А за нашите дечица които са на небето ще сведем глави и ще се помолим за вечен покой и мир на душите им!Вечна им памет!
Силвия Алексиева.

# 9
  • на дъното
  • Мнения: 1 551
Мило майче  Hug Hug smile3518Мъжът ти е от тези хора на които аз се прекланям,малко са като него.Как няма да я обича и да тъжи за нея та тя е била като втора майка за другите ви две слънчица и не само това.А за тези които го обиждаха,упрекваха просто не знаят какво ни е на нас,как се чувстваме,за тях е нещо супер непознато чувство и дано не им се налага да го изживеят.
Жалко е че тука в нашата страна всичко става или с много пари или с големи връзки,а вашия случай трябва да има съдебно решение имате доста доказателства.
Никога няма да забравя думите който в началото ми бяхте написали а сега са в подписа ви,всеки път ми минава всичко на лента с много смесени чувства защо сега се притиска другото ми детенце смисъла на живота ми.
Усмихвай те се по често на децата ви макар и със сълзи на очи,макар и трудно
 Hug
Нищо не се притиска така силно и толкова нежно,както детето в майчината гръд

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Flowers RoseFlowers Rose - за Руми ...

# 11
  • Мнения: 714
 Мила Силви cry cry,поклон пред мъката ви,аз ще поплача с теб и просто ще помълча...
 За Руми Flowers Rose Flowers Rose

# 12
  • Мнения: 18
Прав беше Велизар,че тук ще намеря искрено съчувствие, защото не само,че сте майки,но и че споделяме обща болка.Сълзите ни не ще престанат,защото една майка никога не може да прежали.Но в общата ни мъка,споделеното съчувствие е почитане паметта на свидните ни рожби,които не можем вече да прегърнем,да погалим....Жесток е нашият жребий на съдбата да водим такава кореспонденция в най жестоката тема.Скъпа Силве,не разбрах за кой подпис става на въпрос и Велизар ми обясни.Каза ми,че наистина ги е посветил на вас,защото първо с вашата болка се е запознал и вие сте първата която сте го подкрепили,а той е много чувствителен и милостив.Плаче дори и на филми-щом има драматични събития.Сега ще го помоля да не трие това което съм написала пак за него,защото ми забрани да го намесвам, и че тази тема е оставена за мен.Той ви е признателен много в това число  аз също съм ви признателна!Вие сте приятели и на друго място и там също споделяте любовта и мъката по Румяна.Да Руми бе като втора майка за другите ми две момиченца,тя ги обичаше много и в грижите си бе всеотдайна към тях.Тази трагедия отне любимата им кака и на тях също им е тежко,защото им липсва.Въпреки мъката ни,ние не сме спрели да ги обичаме и да се грижим за тях,напротив сега са ни още по мили и свидни.Но вие знаете,че мъката остава вечно в нас.Обичам ви мили майки и нека нашите ангелчета греят като звездички на небето.Поклон пред пред паметта на всички наши деца!!!
       Силвия Алексиева.

# 13
  • Мнения: 18
Изпращане на випуск 2010 ПРГ ТО гр.Плевен.
Румяна Алексиева-12 "в" клас.
05.05.2011год.
Това е последния щастлив момент в живота и.

# 14
  • Мнения: 3 016
Писмото докосна и моето сърце.... Cry

Общи условия

Активация на акаунт