"Под прикритие" - нов български сериал, скоро по БНТ

  • 54 709
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 43
Аз пак изгледах серията и сте прави, че когато дават накъде гледа Иво, дават Съни, но Зорница е зад нея. Честно казано като на зрител ще ми е скучно и Иво, и Марто, и Джаро да са около нея. В динамичен сериал като този не мисля, че така ще се развие историята.

Съни между другото ми е много противоречив образ. Хем не е типичната мутреса, има нещо чисто и невинно в нея, хем обаче не са и чужди и прищявките и капризите. Разбрахме, че преди студиото за танци, е имало козметичен салон, след него още нещо май соларно студио. Марто й предлага да избягат, тя го пита какво ще и предложи. Описанието на героинята в сайта на сериала малко ме озадачи:
Силвия – Съни, гаджето на Джаро.
Тя е секси, красива, усмихната и весела. Има естетически вкус за дрехите и винаги изглежда елегантно. Съни обича живота и да се забавлява, според нея той е прекалено ценен, за да се пилее с дейности, които не носят забавление и радост. Родена е през 1985г. в Пловдив, живее сама с майка си защото баща й работи в Русия и се вижда с малката Силвия, само през лятото. В гимназията Съни не е добра ученичка. Училището я отегчава, бяга от часове и обръща повече внимание на момчетата, отколкото на книгите. Често има по две гаджета едновременно. Като малка се е занимавала с балет, но мечтата й да стане професионална балерина не се сбъдва. Запознава се с Джаро в антракта на „Жизел”
В столицата няма много приятели, общува с няколко гаджета на бизнес партньори на Джаро. Обича да танцува. Има скъпа порода, малко кученце, за което купува безброй дрехи и аксесоари, но всички грижи за кучето са поети от подчинените на Туджаров. Има лична охрана и шофьор, на които често прави номера.


Прекалено лековерна изглежда от това описание,а на екрана в нея има много повече тъга. Буди съжаление.

# 691
  • Мнения: 23
Косъма последните 2 серии никакъв го няма, ама и кученцето (сега като прочетох описанието на Съни) и то горкото не се е мяркало скоро  Simple Smile Иначе Ирена наистина има някакво такова меланхолично излъчване, което придава и на героинята си...А в някои моменти изглежда съвсем различно - жизнена и усмихната...

# 692
  • София
  • Мнения: 1 250
Страхотен е сериала,направо сме впечатлени с мъжа ми newsm10 Поздравления за целия екип! smile3501 Радвам се,че е създаден такъв български филм. Само много съжалявам,че е по Канал 1, нямам навик да включвам и се случва да пропусна серия и после да го теглим от интернет Peace А също ми е странно защо не са го сложили от кръгъл час да почва, за да се помни от хората по-лесно.

# 693
  • Мнения: 23
Всеки ден Новините на БНТ1 продължават до толкова, следващото предаване започва в 20.45.

# 694
  • Мнения: 3
И според мен Иво гледаше Съни. Мисля, че ще има любовен триъгълник между него Съни и Мартин.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
записвам се да ви следя, изтървала съмтемата до сега, току що изгледах първите две серии, мноооого ми хареса, с малки изключения артистите играят добре, а мафиотския бос е просто страхотен, личи си че е бил толкова време във Франция, не случайно френското кино е толкова достоверно като актьорска игра.

# 696
  • Мнения: 23
от фейсбука:

ИГРА

Хората на тази снимка имат обща история...каква е тя и кои са те ?



Влез под прикритие и ни разкажи каква според теб е тяхната история....най-интересните предложения ще спечелят специална награда от Под прикритие......
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/photo.php?fbid=2192333114316 … ype=1&theater

# 697
  • Мнения: 43
Михаил Билалов: Срещнах съпругата си на айкидо
http://www.monitor.bg/article?id=293478

# 698
  • Мнения: 23
Johnnie/ Парти „Под прикритие” , с участието на Захари Бахаров, Деян Донков, Ирена Милянкова, Владо Пенев, Ивайло Захариев, Михаил Билалов, Александър Съно, Мариан Вълев,Кирил Ефремов, Венци Янков- 17 юни 2011

Петъчните вечери през юни вече никога няма да бъдат същите! Още по-горещи и опасни, ще се забавляваме в gangsta стил с актьорите от най-добрия български сериал „Под прикритие”. Елате и чуйте как Захари Бахаров пуска любимите парчета, как Деян Донков прави коктейли зад бара, а на свой ред Ирена Милянкова ви настанява удобно
.



и още снимки тук: http://www.planetclub-bg.com/sofia/events/view/144/Johnnie-Parti … entzi-Yankov.html

от партито на премиерата, още няколко снимки, които ги няма в профила на сериала:








Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 14:27 от bugsy

# 699
  • Мнения: 2 280
Кой е този със Захари Бахаров и Вишански?

# 700
  • Мнения: 23
Снимките са от тук http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.10150565189245724.651901.230442795723, но няма описание или отбелязани...

# 701
  • Мнения: 534
bugsy, страхотни снимки!!!  Wink   bouquet
Оф, пак изгледах момента с "погледа", то стана загадка ала Агата Кристи.  Joy
Ами, струва ми се, че Иво гледа Съни (той е висок и погледът му е право напред, Съни е права, а Зори седнала... постепенно Иво плъзга поглед отгоре-надолу  Wink ).
Сега, по въпроса за тълкуването на погледа  Wink (най-важното  Wink)... когато възприемаш човек по един начин, а в даден момент той те изненада ... си е ококорващо и заинтригуващо.  Wink Съни е меланхолична, вяла, апатична, на моменти даже язвителна обикновено (така сигурно я възприема и Иво по принцип)... Но, танцът й е тръпка, балетът който ръководи я вдъхновява ... Изведнъж, лицето й се озарява, гласът й е жив и издаващ устрем, показва лидерски качества...Това е светлина, в която Иво едва ли е виждал "пудела" на шефа.  Wink
Така че, погледът издава заинтересованост вярно, ... но не е задължително да е породен от стаена страст, а може да е просто от чиста човешка ИЗНЕНАДА ... да видиш даден човек в нова светлина е все едно, че виждаш нов човек.  Thinking
П.П. На мен ми се е случвало - да се изненадвам приятно, както и да се разочаровам от различни хора, едно е сигурно, в дадения миг имаш чувството, че получаваш ПРОЗРЕНИЕ.   Thinking

# 702
  • Мнения: 1 211
Не знам Иво към кой гледа вече. Обърках се съвсем. То този поглед го разнищихме от толкова ъгли, че стана мазало. Обаче едно е сигурно, искам на Иво да му намерят жена. Да видим влюбената му страна. Като каза "Аз ще си я обичам" ми прозвуча много мило, макар и да имаше ирония в гласа. А да и искам секс сцени със Захари. Нагла съм знам, но искам.

# 703
  • Мнения: 534
Като каза "Аз ще си я обичам" ми прозвуча много мило, макар и да имаше ирония в гласа. А да и искам секс сцени със Захари. Нагла съм знам, но искам.
ШЪ има.  Wink СцИнаристите се интересуват какво искат хората.  Wink Ама, защо да е със Съни.  Sad
Нека е необременена връзка, чисто чувство, достоен е и я заслужава.  Peace А, и за майка му ми е мъчно.  Sad

# 704
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 282
Съни не я харесвам с никой,иска ми се някоя нова да се появи,ама надали Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт