Бебешката количка- цяла наука за второ висше №9

  • 51 032
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 93
Привет,
Получих отговор от krisieli.com
Цитат
Това не е приятно, да.
http://www.krisieli.com/page/3/za-nas.html може да се обадиш на този сайт, като гледам е и-нет магазитн и е варненски, да питаш имат ли налични на склад да ги видиш, Cybex.
изпращам ви го:
Цитат
Здравейте,
Благодаря за проявения интерес. Свързах се с вносителите на марката за повече информация, и оттам казаха, че засега няма магазин във Варна, който да предлага количките им( и аксесоарите към тях). В прговори са със магазин "Сладури", но....не се знае кога ще заредят там. Ние не поддържаме наличности, само по поръчка доставяме. Съжалявам, че не мога да помогна. Ако имате други въпроси - не се притеснявайте питайте.
Хубав ден Ви пожелавам:)

явно във Варна няма начин да видим количка Кибекс. Sad

# 31
  • София
  • Мнения: 44 106
много жалко... аз таях надежда, че щом за Варна доставят в същият ден на поръчката държат на склад, но явно не за всичко е така....

Освен да ви стискам палци Сладури да привършат скоро преговорите и да може да я видите там...Въпреки, че като гледам как ти остават 2 седмици....надали ще са толкова бързи...

Освен да се появи някоя отзивчива варненка  притежателка на количката съгласна да ви я покаже...

# 32
  • Мнения: 1 298
Защо ли имам спомен,че Рошко ги продават..може и да греша.  Rolling Eyes

Зупър се продават в Хиполенд по принцип  Peace

# 33
  • Мнения: 91
Момичета,ето линк със снимки на количката.Има снимки само на количката които добавих днес и няколко на които детенцето ми е вътре.Като седне остава по една ръка разтояние от двете страни.Ако ви интересува нещо по конкретно ще снимам,няма проблем.
http://penchevi.snimka.bg/baby/koli4ka.579853.22822961
Ами освен аз като ще идвам към Варна да огранизираме една среща хем да се запознаем,хем да видите количката  Wink Но това ще е след месец някъде....

# 34
  • София
  • Мнения: 44 106
Тц няма я в рошко, поне на сайта им...

Алекс  - а количката е без покривало нали? материята памук ли е всъщност? или все пак нещо ветро и водо устойчиво - някой напред беше писал че е чисто лятна материя, а това не мога да си го представя какво трябва да е...
Малката дразни ли се от тази възглавничка с коланите или си се чувства добре? и тя маха ли се при по-голямо дете?

А да и понеже гледах разни ревюто - сенника дига ли се на по-високо или това е само на 2011 модел екстра?

# 35
  • Мнения: 3
Питай вносителите дали имат представител за Варна.

# 36
  • Мнения: 93
Много, много благодаря на Алекс 88.  bouquet а също и на всички които се включиха в темата  "Кибекс"
Сега вече имам по-точна представа за размера на количката Кибекс Калисто/благодаря и на малката манекенка Андреа много е сладка/.

Много ми харесва количката и мисля, че направих избора си.

Когато я поръчам и ми я доставят ще пиша пак Simple Smile

# 37
  • Мнения: 91
Angel,без покривало е количката,има си дъждобран в комплекта.Аз си имам отделно чувалче на Чиполино и си го ползвам с Кибекса.Е,не е същия цвят,но тези на Кибекс са над 100лв  Shocked Материята е много приятна - мекичка,сенника е водоустойчив и пада доста надолу има си UVA защита.Може да се регулира нагоре и надолу,но само за модел 2011,а моята е 2010.Възглавничката е много удобна (поне на моята мишка и е удобна),може и да се маха.Сенника може да се разкопчава отзад,за лятото да влиза въздух от там или страниите на количката може да се махнат за да е проветриво (това още не сме го пробвали,но в упътването е показано как става)

# 38
  • София
  • Мнения: 44 106
ясно, мерси... аз гледах скоро клипчета на 2011 и с огромно учудване открих, че тя пък няма легнало положение, като 2010...а е по-изправенка.... или така на клипа само я даваха...но нещо не го асимилирах, за чии биха го направили това...

# 39
  • Мнения: 567
Момичета, къде мога да гледам колички Куини Спиди  и Бъз "на живо"?
Във Вис Виталис стои една червена от 2 месеца, а в бейби МОЛ нямаха Куини Спиди в наличност. Само с поръчка. Има ли някъде поне 2 колички накуп в магазин?  newsm78

# 40
  • Мнения: 2 891
Във Вис Виталиса на Стамболийски няма ли ги?

# 41
  • Мнения: 567
Аз за Вис Виталис на Симеоновско шосе съм проверила-там стои червената от 100 години - 660 лв. На Стамболийски не съм проверила - ще отида до там, щом смяташ, че ще имат.  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 2 891
Иди, 'щото съм сигурна, че имат по-богат избор. Иначе, в Пигис има спийди, но нямат бъзз.

# 43
  • Мнения: 4 202
Честито на г-жа Бедствие, да ги радва много дребосъчето!

Днес видях Бъгстер с бебешки кош Куини, не знаех, че става  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2
Здравейте,
 и аз се интересувам от Кибекс може ли да ми изпратите реални снимки Simple Smile
Цитат
daisiKPA ,  alex88  ще съм ви благодарна да видя реални снимки Hug  Hug
Благодаря на Енджъл и аз ще се възползвам от изпратения линк......даже вече им изпратих мейл.


[/quote
http://www.krisieli.com/product/1736/cybex-kolichka-callisto.html
тук има клипче , което дава добра информация за количката Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт