Модерни методи при лечение на стерилитет и репродуктивни проблеми. Консултации.

  • 11 775
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
Здравейте д-р Лачевq
 много бих искала да разбера как да изтълкувам две мнения след направена цветна снимка ,а именно:
1.Цветната снимка е с лоши показатели/по думите на единия лекар/ сраствания и една тръба леко пропусклива за др. така и не разбрах точно какво има и съответно предложението лапароскопия ,която може и да премине в оперативна за прекъсване на тръбите и кандидастване към фонда.Питайки щом цветната снимка е с лоши показатели не мога ли да кандидаствам без прекъсване на тръбите отговора беше не.

2.При втора консултация мнението:цветната снимка показва сраствания,но ултразвукът показва че няма хидросалпингс и преспокойно може да направите инвитро.
Естествено попитах може ли при подобни тръби както ми казваха да се прави инвитро?Отговорът беше ,че може  ук не ми предложиха вариант за фонда.
И сега вече наистина незнам какво да предприема ,знам че всеки лекар си има начин на лекуване и индивидуалност ,но може ли да има  такова  разминаване от прекъсване- до тръбите са подходящи за инвитро.

Много бих искала да знам след неуспешно забременяване 1 ,2 години и със сраствания в тръбите как мога да кандидаствам към  фонда единствено като се подложа на лапароскопия за прекъсване ли?Или както предлага вторият лекар правя едно инвитро.
Извинявам се за продължителното обеснение .

# 31
  • Мнения: 4
Мъжът ми е диабетик от много години и му казаха , че има ретроградна е якулация. а моята най-съкровена мечта е да имам бебе. какво да направя.

# 32
  • Мнения: 4
аз също много искам да бъда майкар но и при мен има мъжки фактор просто съм отчаяна

# 33
  • Мнения: 2 013
д-р Лачев не е отговарял от 27-ми Април. Сега сме 7-ми Юли, т.е. от около 2,5 месеца.

Дали тази тема да я считаме все още за активна???

# 34
  • Мнения: 185
Считайте, че на д-р Лачев му мина мерака.

Много писане, а никакви клиентки. Язък!

Общи условия

Активация на акаунт