Ивайла на Десиив родена е през МАЙ – месец щастлив!

  • 68 456
  • 755
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 188
Неде, честито! Да е жив и здрав малкият мъж, много да ви радва!
Честито на двете малки рожденички! Много усмивки и слънчево детство им желая!
Гале, много се радвам за теб! Дано си винаги да си така щастлива!
Виф, една голяма прегръдка Предполагам колко ти е тежко.
Дени - Направо ме изненада! Много неочаквана промяна!  Дано всичко се подреди по най-добрия за вас начин.!
Мимоза, браво на децата.
Начи, много неприятно, но дано новото място ви е на късмет и да сте по-добре.
Ирка, добре дошла в България, радвам се за теб, знам колко ти харесва да си тук а и този път ще си и за по дълго тук.
Миме, дано по бързо да излезе зъб N4.
Руми, успех с новата работа.

Аз така на бързо, но не съм влизала от много отдавна, а толкова много неща са се случили. Моля да ме извините ако пропускам някой. Утре пак, ще чета на зад да видя какво още пропускам.

# 91
  • Varna
  • Мнения: 503
Дени, късмет.
 Руми, ужасно труден сезон се очертава, за началото на юли нямам места вече.  Вече сме готовии почти и с новия прослвутия Аргищ палас, всъщност заради него ще отворим и по късно,за да успеем с довършителните работи по него- шадраванчета картини храстчета палми др. Но все пак ако някой го интересува, да казва ще измисля нещо.

# 92
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ СИН НЕДЕ! ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ,ЩАСТЛИВ И КЪСМЕТЛИЯ!   bouquet

Виф  Hug!
Ирка добре завърнала се на родна земя и много щастливи срещи!
Руми кофти с далечната локализация, но се свиква и и по моя преценка си оправна жена и ще се справиш  Hug!
Дени страхотна изненада, дано бързо се адаптирате !
Галя наслаждавай се на възможността сега да вършите неща само двамата, а и на Мариса вероятно й е много добре с баба й  Wink!
Нанчи стискам палци да потръгне повече в новата галерия!

Малко съм телеграфна, но ми се спи ужасно. Тери е с обрив някакъв по краката - от препарати в градината и милото го сърби яко. Мажем с разни кремове и се моля дано скоро отмине, че е много дискомфортно.

Хайде До скоро! Simple Smile

# 93
  • Мнения: 271
Честити рожби на Танчето и Недка! Да са много, много здрави и щастливи дечицата!
Дени на вас пожелавам успешно начало на новото място и бързо адаптиране, особено на Марто!
Честит рожден ден на всички дечица, които съм пропуснала до тук!

Аз скоро не съм писала, но при нас няма кой знае какво ново и интересно.

Ако през следващата седмица не мога да пиша пожелавам на всички весело изкарване на празниците!

# 94
  • Мнения: 937


Добро утро понеделнишки,
как сте момичета!

Честит празник на малките рожденици които пропуснах през почивните дни!  bouquet
Нямам търпение да гледам снимки от празниците на малките ни сладури. Моята палавница много ми липсва вече и едвам отброявам дните до петък да си я видя и гушна.

Люсил дано обрива на Тери да минава по бързо! Много неприятно е това нещо сигурно.
Иночка при теб май ще бъде натоварено лято, като гледам тази година няма да има криза по морето (лично мнение).
Руми къде работи мъжа ти, та чак 5-6 ч. път  #Crazy на морето ли е? Дано да е за добро тази промяна. А с твоята кандидатура какво стана одобриха ли те?
Нанчи нека новото място на галерията да ви носи повече късмет и успехи!
Хайде и лека работна къса седмица на всички! Надявам се че имате само хубави планове за почивните дни!

# 95
  • Русе
  • Мнения: 526
   Добър ден и от мен! Simple Smile
   Видях във фейсбук снимките на малкия Преслав, чудесен е! Направо ми се прииска да гушна пак такова малко бебе, но ще чакам за внучетата Laughing
   Руми, ако ти се разказва повече пиши ни за работата на вашия тати, защо така далеч се наложи да отиде.
   Нанчи, дано при вас със пълна сила важи израза - Всяко зло за добро! Simple Smile Успех на новото място!
   Люси, пиши ни повече за Тери, дано се оправи бързо! Praynig
   Гале, видя ли снимките на обновения х-л Мура? Изглежда прекрасно!(Предполагам следиш темата за Албена в подфорум На път). Ние не сме организирали нищо за лятото все още...
   При нас - Дари е на градина, утре ще имат тържество за Великден и учат разни стихчета. Вчера я водихме на новооткритата "търла". Не знам какъв е произхода на тази дума(предполагам турски), но тук в Русе така казваме на пролетния панаир с люлки. Дари се качи с татко си на Виенското колело, много й хареса, също и на едно влакче. Беше хладно и ветровито и не посмяхме да пробваме всички атракции, защото пак сме с дежурните градински сополи Tired
   Ема пътешества почти самостоятелно из стаите, вдигам всичко нависоко и после нищо не мога да намеря Laughing

# 96
  • Мнения: 0
Момичета, много благодаря на всички ви за добрите думи и подкрепа.  Heart Eyes Hug Heart Eyes Ние вече се адаптирахме към новото положение и даже всичко става по-хубаво от преди.

Миме, бяхме си намислили да кръстим първата изложба на новото място - "Всяко зло за добро"  Mr. Green, ама все пак се отказахме. Така или иначе стъпка по стъпка си извървяваме нещата пък докъдето, дотам.

Целувки на всички и Светли Христови Празници ви желая!  Hug

# 97
  • Varna
  • Мнения: 503
Да са ни живи и здрави  всички именници, на патерица.
  Гале, така е тази година сезона ще е с много туристи, надявам се да мине безпроблемно.
   В неделя празнувахме на Бети рождения ден.  Много весело мина, децата много се забавляваха,
    

# 98
  • Русе
  • Мнения: 526
   Инче, много е хубава Бети! 4470 А тортата ви е прекрасна!

# 99
  • София
  • Мнения: 2 671
Днес не ми се пише, само за насторение това:


Лято, Тоскана, Стинг...

# 100
  • Мнения: 937
Мимето благодаря че ми каза, следя темата, ама отгоре отгоре и не знаех, че са пуснали снимки от Мура, разгледах няколко, но дали са стари или нови не знам, дано всичко да е ок е да сме там.
Бети е супер сладко коте! Тортата също е доста тематична, радвам се че сте изкарали готино!
Руми благодаря за поздрава!

# 101
  • Варна
  • Мнения: 452
Момичета, пожелавам ви най-хубавите Великденски празници! Да сборите всичко и всеки и да имате много късмет и благополучие!



И ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИСИ! ДА Е МНОГО ЗДРАВО, УСМИХНАТО и ЩАСТЛИВО ДЕТЕ!

# 102
  • Мнения: 4 370
С един ден закъснение, честит рожден ден на Сиси! Да е весела и много здравичка!   bouquet

Ники, как мина празника?

# 103
  • Мнения: 4 425
И аз да честитя на Сиси   bouquet  bouquet  bouquet
Пиша телеграфно,чегрупата ме чака.На Арбанаси сме,от работа не истона време да пиша ,до нощите бачках и тръгнахме,а сега ще ходим до Търново .
Сисе целувки,но сигурно няма да има време да се обадими,че сме компания и за 1 час ще сме там.

# 104
  • Русе
  • Мнения: 526
  
  

Общи условия

Активация на акаунт