ХИПЕРИНСУЛИНЕМИЯ - да се подкрепим! Тема 7

  • 45 260
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 849
anichka.bs, успех и от мен! Стискам палци да всичко да е успешно!   bouquet
Ina_22, ти също ли си от бебеправещите?  Wink

# 691
  • София
  • Мнения: 550
Привет мацки!

Минавам да честитя на nadindf и да й пожелая лека бременност и пухкаво бебче на финала   bouquet

anichka.bs, стискам ти и аз палци!

Аз си продължавам режима, Сиофора също. Добре се чувствам, малко съм в застой от десетина дни, но то не всеки ден е Великден. Започнах да си пресмятам калориите на ден в един сайт, удобно е.

За спорт нямам време, че пиша магистърска теза когато малката спи или си играе. Живи и здрави на морето ще поплувам.

Поздрави и усмихната седмица   bouquet

# 692
  • Мнения: 294
Аа, не, според собствените ми представи, има още доста вода да изтече, докато се реша на подобно нещо, просто ми е кеф, как нещата тук се променят.

# 693
  • Мнения: 749
Мерси момичета за пожеланията  Heart Eyes

anichka.bs и от мен имаш едни стиснати палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

nadindf от колко време си на този режим, поясни натрупвания имаш ли и повлияха ли се? За първи път попадам на алаергията, възможно ли е да е заради по-скоро замърсения белтък който се взима или не подходяща комбинация с въглехидрати и мазнини?
Ами бях два пъти за по няколко месеца като първия път свалях по 2-3 кила месечно, а втория нямаше ефект. Алергията може отчасти да е от антибиотиците и хормоните в протеините, но като цяло човешкия организъм явно не е пригоден да яде толкова много протеини- едно време се е ядяло много постно и веднъж в седмицата месо, както и на големи празници, сега е сутрин, обед, вечер. Това за алергията го прочетох в книгата на д-р Михайлов- за затлъстяването, но и сама го видях върху себе си преди това и спрях Зоната, поне само като ям хляб комбинирам порцията спрямо нея, но не и непрекъснато.

И на мен ми се струва, че основно стреса е виновен, но редовното практикуване на йога е проблем, въпреки че и аз намерих много хубав диск за бременни. За мен ако не са някакви хапчета да се пият редовно за стреса оправия няма. За сега съм спряла всичко, но живот и здраве след 9 месеца пак ще си почна с есберикума и седатифа- 3 месеца се пият, за да се стабилизира психиката  Peace

# 694
  • Мнения: 1 999
Здравейте Simple Smile
Днес тестът показа бременност и съм много щастлива Simple Smile
Снощи и сутринта ми се гадеше, може и от напрежението да е било и пропуснах обедната доза Сиофор. Иначе, докато не кажат лекарите няма да го спирам. В петък отново ще си направя кръвен тест и ще звънна в клиниката да ми дадат час за преглед.

# 695
  • Мнения: 294
Simple Smile Голям съм спамър, ама не мога да пропусна поредната хубава новина. Simple Smile
Аничка,  Hug
Аз инак си действам не много умно, чат пат фитнес, диети не спазвам, пия си само 500 мг на ден метформин и толкоз старание от мен. Чувствам се добре, цикъл идва, а от изследвания ме е страх, чакам да ми дойде музата, а и на гинеколог трябва да ходя, въобще,  чакам да прежаля едни 200 лв. и да се престраша пак да атакувам кабинетите да видим как са нещата отвътре, поне външни някакви индикации за болести нямам.

# 696
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
anichka.bs много ама много тихичко честито и дано всичко е наред до края fingerscrossed
Ако ти се гади пробвай да хапваш често по мъничко,ноо много пъти и това не помага.Макар и много неприятен все пак е хубав признак Peace

# 697
  • Мнения: 1 999
О, на мен от 1-вия ден след трансфера ми се гади и аз сега ям по 6-7 пъти, по малко храна и се чувствам добре (четох едни статии, че помагало и имаше ефект при мен), като изключим снощи. Иначе като килограми - по време на стимулацишта свалих 1,5кг и станах 43.5кг, а вчера видях че съм качила и вече съм 44кг.
А като почнах зимата със Сиофор 1000 бях 53,4кг Simple Smile
Така че при желание - медикаменти, хранителен режим и спорт се свалят килограмите, но става постепенно.

# 698
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честито на Jana Ina, anichka и nadindf! Обичам такива новини Simple Smile

nadindf, вместо да се чудиш какво да пиеш за психическо равновесие, можеш да се опиташ да кърмиш. Хормоните отговорни за лактацията действат успокояващо и релаксиращо, кърмещите майки по-рядко страдат от следродилна депресия.

# 699
  • Мнения: 1 849
Честито на Jana Ina, anichka и nadindf! Обичам такива новини Simple Smile
А, KayRenn, на мен още няма за какво да ми честитиш!  Wink Ние сигурно ще сме от тези с коледните изненади... Laughing

# 700
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Jana Ina, определено съм голяма бяла птица  Embarassed. На теб честито за скъсения цикъл (стига и за това да не бъркам). Пък дано и преди Коледа се похвалиш Simple Smile.

# 701
  • Мнения: 1 849
Jana Ina, определено съм голяма бяла птица  Embarassed. На теб честито за скъсения цикъл (стига и за това да не бъркам). Пък дано и преди Коледа се похвалиш Simple Smile.
Не бъркаш, не бъркаш!  Peace  Не вярвам да се класираме преди Коледа, защото още малко ще се попазим... Чакаме перфектия момент!  Laughing

# 702
  • Благоевград
  • Мнения: 2 877
Лееееелеееееее, една седмица ме няма и имаме прекрасни новини  Hug
nadinf, anichka.bs, честито милички  Hug Стискам палци всичко да е наред  Hug Hug Hug
Аз бях на почивка една седмица до Благоевград и нямах възможност да ползвам интернет  Laughing Иначе на кг съм си същата, само да ви се похваля - отрязах си косата с педя и половина  Laughing Чувствам се божествено, защото много време исках такава промяна и най-накрая събрах смелост  Mr. Green
Кг - поддържам 56, но ми трябват още 2-3 надолу, продължавам с тае-бо, че тая седмица нямаше как да тренирам  Sad
Хайде, усмихнат ден от мен  Hug

# 703
  • Мнения: 856
anichka.bs, nadindf, честито и от мен! Simple Smile Оттук нататък всичко да бъде леко и безпроблемно ви пожеавам.  Hug

# 704
  • Благоевград
  • Мнения: 2 877
Момичета, влизам да споделя, че днес пристигнаха водораслите, които майка ми е поръчала.
4 опаковки са, някаква програма "Лесно начало". Ето за това става въпрос - http://www.aquasource.net/DisplayProduct.aspx?cid=6&pid=4
Някоя от вас пила ли е подобно нещо? То си е хранителна добавка, но са 4 опаковки, с общо 210 капсули за 1 месец. Тя ми спомена, че е чувала, че такива водорасли пият много момичета с поликистоза, някой тук също беше споменал, но тогава не обърнах внимание.

Общи условия

Активация на акаунт