Пролет пукна, януарчето по разходки хукна!(6)

  • 21 422
  • 745
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 1 946
Доколкото знам, се говореше да е през юни.. или след юни..

Питам се защо не спя...   Rolling Eyes Иван спи, Яна спи.  Blush

Дайте да изпишем темата, че ме вълнува следващата анкета Simple Smile))

# 646
  • София
  • Мнения: 1 946
ама и клечо не спи, ама не пише.. та си вися сама тука като кукувица  Crossing Arms разсърдвам се пък и си лягам  Mr. Green

# 647
  • София
  • Мнения: 116
 smile3534

Аз се опитвам да заспя, но пих едно лате и сега съм укокорила едни дзъркелиии  Joy

# 648
  • Мнения: 34
А аз кърмих,пих вода,мазах си зърната с лансинох ,че пак са ми нацепени и болят и реших да видя как е положението тук Simple Smile
Хайде сега отивам да спя,че колко остана

# 649
  • Мнения: 34
Аааа забравих исках да кажа ,че и нашето пъпче кървеше леко.Май стана от памука,защото една аптекарка ми даде естествен заради бебето ,но пък той се оказа на топченца вътре .,незнам.Но докторката каза да го почиствам хубаво със спирт както в началото два пъти днево с тампонче .Така след 3 дневно почистване всичко си се оправи.

# 650
  • Пловдив
  • Мнения: 11
Ехо,момичета!  Hug
Загубих се аз от доста време  и не съм отваряла форума, но то от хайманосване, не от лошо  Party
Липсвахте ми много, само съжалявам че виждам вече настроения и сръдни  Crossing Arms.

За пъпчето
- още е лекичко изпъкнало и слагаме чат пат лепенка, та да й стане по-красив - хаха. Иначе, не сме го хвърлили и не знам какво му мислим толкова. Ама все пак някой, ако има оригинална идея, да казва.

Ехи, Пловдив, изпуснах ли вече групови раходки и срещи!?  Blush

Айййде - хубав ден и много слънце!  1stroller

# 651
  • Мнения: 9
Добро утро и от нас!!!Заповядайте по едно помирително кафе,защото напрежението във въздуха може с нож да се разреже

Ние вчера ходихме до Варна да си оправям нещата в университета.Малката спа през целият път(който не е много) и като отидохме в МОЛ-а изчака да и купим дрехи и като ревна #Crazy не ни остави нито да се разходим,нито да си напазаруваме с баща и.Явно детето не е прахосница като майка си и не обича по магазините hahaha

Много неща сте обсъждали вчера,но май няма с какво да се включа освен ГОРЕЩО ДА ПОМОЛЯ СТИГА С ТЕЗИ ВАКСИНИ!!!!Аз съм от майките които много се психясват,вече побърквам педиатърката.Много се тревожа как Бела ще понесе ваксините и не ми става по леко като чета из форума.

# 652
  • Мнения: 493
Сакси, благодаря  Hug

Днес аз и съпруга ми имаме рожден ден! Аз ставам на 25 а той на 34  Mr. Green

Почерпете се:


Операцията - септемрви, октомври.

mrm. Четох ви и плаках с вас  Hug

На анкети ще гласувам само ако са свързани с бебетата, сексуални партньори и облаци и тем подобни глупости въобще не ме интересува, виж за пъпчето ще гласувам.  Peace


И Ноеми и другите дето не ме понасят, сори  Wink скоро няма да се отървете  Mr. Green

# 653
  • Мнения: 142
Бебешондел ЧРД. Най-големите подаръци ги имаш, да са ти живи и здрави и ти покрай тях  Laughing

Я кажете сега като преварявате вода по колко време я давате на бебето, ден за ден или по няколко дни?

Искам вече слънце писна ми от дъжд, мъгла и тем подобни.

# 654
  • Мнения: 9
Бебешондел честит рожден ден.Бъди жива и здрава,много щастлива.Пожелавам ти едни здрави,будни и палави дечица да те радвам още много рожденни дни smile3525

# 655
  • Мнения: 81
ЧРД на Бебешондел и половинката и. Да сте живи  и здрави и да се радвате на малките сладури. И мен ме вълнува за водата. Не че Вики много я пие , но мама приготвя в шишето и хвърля после.
Може ли да се дава от розовата/Девин/ вода на бебета? необходимо ли е да се преварява и тя?

# 656
  • Мнения: 187
Ехоо, аз се затрих, а после докато изчета предишната тема вие и тази сте запълнили!

Бебешондел, Честит рожден ден на теб и на мъжа ти! Желая ви много щастие, здраве, късмет, любов...    bouquet Наесен успешна операция на Тея  Hug

Ужасно скитам, направо без крака и ръце останах вече  Mr. Green Добре, че каките са големи, та да помогнат с домашната работа, мама да има време да митка  Heart Eyes Бях по паркове, по вили, а в лошото време свърших доста работа - данъчни декларации, болнични, детски помощи, подготвям някои неща за къщата, където ще живеем и ще започваме ремонт всеки момент. Клечо и в нашия парк бях 1-2 пъти, но за по час, час и малко, разминаваме се все  Hug

Няма да коментирам дискусиите. Информирала съм се и съм взела решение за себе си  Peace

Бебка много спокойна вече, уф  ooooh! Понамаляха коликите, от 7 часа чета, а тя си лежи и си гука в кошарата. Дори не съм я взела при мен в леглото. Преди по това време беше едно гърчене и пръцкане...

Бяхме на втората консултация. Наддала е 1 кг и е пораснала само 1 см  newsm78 Имам подозрения, че предишния път не са я премерили правилно (тогава см бяха 5),  докторката дойде вкъщи и беше доста неудобно.

За кърменето - някой беше питал за ядките - сурови се ядат. На мен даже те като че ли най-добре ми увеличават кърмата - ям орехи само, от нашия орех, не купувам друго. Следобед  като си сипя една биричка, изяждам една купичка орехи и глей кво става - когато кърмата трябва да е най-малко аз тека цялата. Също така съм забелязала, че когато спя сдледобед също имам повече кърма. От чайовете пия само български лактогонни - досега съм попадала на три вида - този на Ноеми, този на Шарков и един в жълта опаковка, какъвто има в аптеката. Продължавам да си ги пия, свикнах с тях, иначе не знам как ще изпивам повече течности, като не пия много вода!

# 657
  • Мнения: 20
На мен педиатърката ми каза да давам спокойно от розовата девин без да я преварявам. Така и правя и не сме имали проблеми  Peace

# 658
  • Мнения: 20
Пропуснах да напиша за пъпа, че аз лично го изхвърлих, защото имам много особено отношение към тия суеверия. Бабите естествено почти ме линчуваха с камъни  Rolling Eyes

За някаква среща и разходка в Пловдив поне аз не съм разбрала...

# 659
  • Мнения: 142
И нашия пъп все още е с неопределена съдба. Ако беше момче таткото си беше заплюл Герена  Laughing, пали пък футболистче бил, а женския футбол не е популярен в България, та на малката и се размина  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт