ПВЦ дограмата и видовете стъкла

  • 12 717
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
Здравей Деница,защото става въпрос за дълга тераса(покрив си има)половината е остъклена сега искам и другата половина,и затова искам най-лекия вариант за да не натежи в повече на плочата Simple Smile Защо алуминиевата да е по-лека от ПВЦ?Всъщност не мога да разбера как да стигна до такава информация,във фирмите,които предлагат дограми девойките които могат да направят оферта за цената въобще не могат да отговорят за тежестта на дограмата!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 150
Ако може някой да помогне и на мен... от известно време се опитвам да намеря из нета как се казва този тип стъкла, при които вечер като се светне лампа вътре и от вън на вътре няма никаква видимост, докато от вътре на вън си е нормален прозорец? Дано обясних правилно..

# 32
  • Мнения: 3 800
Ако може някой да помогне и на мен... от известно време се опитвам да намеря из нета как се казва този тип стъкла, при които вечер като се светне лампа вътре и от вън на вътре няма никаква видимост, докато от вътре на вън си е нормален прозорец? Дано обясних правилно..

Огледални- отражателни се водят. Аз съм с такива. Но точно като се светне се вижда отвън навътре. Иначе нищо не се вижда през деня - ако гледаш отвън.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 150
не са същите явно, защото точно това им беше ефектът: през деня са си нормални, а вечер - като се светне лампата от вън все едно огледало. Прозорецът беше панорамен с гледка към двор и другите къщи съответно. Но тогава не ми беше до прозорци, а сега няма кого да питам от хората...

# 34
  • Мнения: 2
Mitko,благодаря ти за отговора,но нещо не мога да го разбера! Simple Smile Какво имаш в предвид - има безпрофилна дограма с плъзгащи се прозорци ли и може да се сложат комарници?или говориш за алуминиева с плъзгащи се прозорци?Мисля си че алуминиева би трябвало да е по-тежка от PVC?

Алуминиевата е по -лека от PVC -то. Имам предвид точно плъзгащо алум.

# 35
  • Мнения: 2
не са същите явно, защото точно това им беше ефектът: през деня са си нормални, а вечер - като се светне лампата от вън все едно огледало. Прозорецът беше панорамен с гледка към двор и другите къщи съответно. Но тогава не ми беше до прозорци, а сега няма кого да питам от хората...

Много интересно...аз, лично, не съм виждал такава, а съм доста години в сферата...Може да е нещо ново, макар че, не виждам как ще стане при светната лампа да не се вижда отвън.

Общи условия

Активация на акаунт