Любители на котки - тема 49

  • 44 792
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Просто запис Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 373
Ето и таксата:
Алф "помага" при реденето на пъзел



Вчера след цял ден мъчене по тази къщичка, той мина през нея и я редих втори път...

# 32
  • Мнения: 481
Обожавам началото на новите теми. Толкова пухкави и мъркащи дяволчета на едно място, само за мачкотене  smile3508

Айсис пъзела е много хубав. Ако беше Рижо, не само че щеше да мине през него ами и да си намести косматото дупе и да заспи върху пъзела.  Joy Joy Joy
Алф как съсредоточено гледа само - помагач пухкаф  Crazy

# 33
  • Мнения: 2 373
kokoshinkata това ми е третия пъзел, но скоро не бях редила и като отворих плика да отделям части, той се нареди да пипа, но не му дадох, че ще ги загуби. С първият голям пъзел, който редих миналата година, се занимавах много и един път отивам до кухнята, връщам се след 5 минути и заварвам Алф отгоре на наредените части дърпа със зъби и дъвче цели наредени парчета - голяма ревност! И сега имам едно парче с неговите зъби - автограф Whistling А за сядането отгоре - ако не му се карах щеше и той да спи върху пъзела - колкото се може по-близо до мен Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте "обслужващ персонал"  Joy
Отдавна не съм се разписвала, но ви хвърлям по едно око.Ето, да си припомните камуфлажната ми скумрийка Simple Smile
http://www.snimka.bg/?album;aid=453760

Бях писала преди за кастрационния центъ в студ. град, сега мога и инфо от 1ва ръка да дам.
Днес с една съседка заведохме предблокова котка на кастрация.Само нея упяхме да хванем, вчера акцията беше пълен провал... Две луди обикалят от мазе в мзе в 6 сутринта  hahaha Обаче се усетиха котките , половината въобще не благоволиха се появят, а тези които ни трябваха ни обикаляха от далече .Днес хванахме ето тази госппожица     http://zizimia.snimka.bg/animals/kotka.453760.22838136
Вече кастрирана и ваксинирана,даже и паспорт си има Simple Smile
Ако някой с интересува от катрационния център , да пише.Много леко мина всичко (пу пу) ,сега Сивушка съм я затворила в една малка тоалетна , до утре.Трябва 1вите часове да са на топло и чисто.Като се освести още утре , ще се пробвам да направя по-читави снимки.
Връщщам се да разглеждам вашите данъци Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 175
И аз много обичам началото на новите теми. Балсам за душата са. Много са сладурски всички снимки!  Hug

Просто аз все го снимам как стои като статуя или спи, а тук се е разиграл.
Ти все се жалваш че снимките ти са еднакви, в едни и същи пози. А то било защото все го снимаш в поза статуя  hahaha Давай повече такива раздвижени снимки! Те са по-интересни и разнообразни. Тая е много готина.

Мацката дето коментира как Опашан трябва да се приспи ме шокира и с друго изказване - не давала сурово месо на котката за да не става агресивна  newsm78 Значи да се пазим от котките които ловят мишки и си ги ядат сурови, сигурно ще са много агресивни  Laughing Ето една мишеядна агресивка, вижте я колко лошо гледа:



А тук направо ме е нападнала:

# 36
  • Мнения: 4 116
Диди, много е хубава Богданка! Обработката много ме кефи.  Ама Пентакса си е Пентакс  Mr. Green

На първата снимка Алф гледа като Бойко Борисов  hahaha

Тина, много чист тоз Мърчо, сигурно е супер суетен и се мие по цял ден, или батко му го мие усърдно ...
Марипоса, браво за проведените акции! Клетката се оказа, че няма да ми трябва, понеже котково си има клетка, така че когато искаш може да я вземеш от Таня. Иска ми се и аз да се включа в ловенето на улични котки, но сигурно ще е лятото, когато пратя децата при баба и дядо.

# 37
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Тина, много чист тоз Мърчо, сигурно е супер суетен и се мие по цял ден, или батко му го мие усърдно ...

Ами, не. Мие си се от време на време - ама то от какво да се изцапа? Все е по леглата и диваните, освен ако не се гонят и бият с Чочо. Чочо го е приел, но не е стигнал дотам, че да се гушкат и мият взаимно.

# 38
  • Мнения: 2 373
На първата снимка Алф гледа като Бойко Борисов  hahaha
а без обиди моля Laughing не харесваме Бойко Борисов Wink

# 39
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Хайде на слънчевите бани!  Laughing




 

Айсис, погледът на Алф е уникален на тази снимка с пъзела-все едно  казва"пъзелите аз съм ги измислил" hahaha Joy













# 40
  • Мнения: 0
Домърррррррррррррр ден и от мен.
Ние си спинкаме още, гледам и други представители на пухкавата раса нямат намерение да
си отварят очичките. А деня е толкова слънчев. Hug Hug Hug



ПП Снимката е от нета.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 959
Мър-мяу и от нас! 

Таша
, честит син! Да ви е жив и здрав и с много късмет  smile3525!

spatifia ВаЛя, на кой етаж сте, страшна панорама има пухчото  Crazy

Айсис аз не смея да отворя пъзел вкъщи, имам 3 нови и си ме чакат  ooooh! Моята помощничка ще помага като Алфи, да си редя по няколко пъти едно и също  Crossing Arms

Ето таксата ни, тя е на тема:
"Хаосът ме успокоява" Crazy

# 42
  • Мнения: 481
Здравейте мърчовци и от нас.
Рижко тази сутрин ме събуди в 5 часа. Аз благоволих да се надигна чак в 8. Боляло го коремчето горкия и търсеше тревичка.
Тъй като няма поникнала в момента от неговата тревичка си прежалих драцената. Разделих се с няколко листенца и след половин час  резултата беше щастлив и гладен Рижо, който си закуси порядъчно.  Party

# 43
  • София
  • Мнения: 462
Момичета, ще се опитам да кача снимки на Сивушка, ако не успея ще оставя линкове.Ако на някой му се занимава, моля да ги качи директно.
Таня ми каза , че в старата тема някой е искал сиво коте.
Много е сладка Сивушката, графитено сива, дори нослето е в същия цвят.На около 8 месеца е, кастрирана и ваксинирана Simple Smile
Разпространете слуха, може да и излезе късмета Simple Smile





Последна редакция: сб, 26 мар 2011, 17:55 от Марипоса

# 44
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Много е сладка тази Сивушка. Дай Боже да има късмет и скоро да намери своите хора.

Общи условия

Активация на акаунт