Любители на котки - тема 49

  • 44 789
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Запис и от нас най-накрая. Ако си спомняте преди време бях писала, че взехме котенце от Animal Help Varna като приемно семейство, но естествено го обикнахме и го осиновихме. Време е да постна снимка на нашата Миша.


На тази снимка е малко след като ни я дадоха, после ще сложа и по-нови снимки. Тук е на около 5 месеца, а сега трябва да е на около 8 м.  Grinning
Специални благодарности на kokoshinkata, кояти ни приготви сребърна вода за да третирам появилия й се дерматит.   bouquet

# 46
  • Мнения: 6
Ето и от днес, на припек на прозореца.

# 47
  • София
  • Мнения: 13 141
Ти все се жалваш че снимките ти са еднакви, в едни и същи пози. А то било защото все го снимаш в поза статуя  hahaha Давай повече такива раздвижени снимки! Те са по-интересни и разнообразни. Тая е много готина.

Познай колко човека у нас разбират от фотография? Един, и това не съм аз  Mr. Green. Колко мераклии да снимат котки има в къщи? Само аз, а аз снимам на автоматично и каквото стане  Mr. Green. Трета питанка - колко от кадритe на играеща котка не са размазани? hahaha Отговор - няма такива  hahaha.

И след това пояснение, в малкото случаи, когато Мъро се разиграе, предпочитам да си поиграя с него, отколкото да снимам и да няма свястна снимка  Laughing.

Ето една малко зверска  hahaha:



На кордата е завързано тяло от пеперуда от Киндер яйце, което много прилича на хлебарка и е една от любимите му играчки. Фона пък е стола на Мъро и се вижда по-запазената му страна  hahaha. Гърба на стола вече е на ресни  Joy Joy Joy. Но това си е негова територия и му е позволено да прави всичко Laughing.

Последна редакция: сб, 26 мар 2011, 19:53 от Тaня67

# 48
  • Мнения: 1 175
Много е красива Сивушката, стискам палци някой да си я хареса!  Praynig

Диди, много е хубава Богданка! Обработката много ме кефи.  Ама Пентакса си е Пентакс  Mr. Green
Амиии.... това всъщност не е пентакса  Mr. Green Под ръка ми беше само малкото point-and-shoot апаратче и за да не разбудя принцесата просто праснах две снимки на авто. А обработката е просто калпавите цветове на апаратчето, защото нямаше много светлина, хихи. Уж се опитах да ги коригирам, но на авто ги докарва много жълто-зелени и накрая се отказах. Интересно се е получило, но не по моя заслуга  Mr. Green


Таня, обяснението е разбираемо, но пък и да не са идеално фокусирани снимките, пак можеш да покажеш туй онуй, ако имаш в архивите. Зверската снимка е много симпатична, а очите му са като на тапицерията. Нашите мебели в София са със същата тапицерия, между другото, но там няма котка и са си все още здрави  Laughing

# 49
  • Мнения: 4 116
Диди, посипвам си главата с пепел  Laughing как можах да сбъркам.... ама пък случйно или не, снимките са станали хубави и ефектни!
Тан, ако бяхте харесали онзи 50мм, щеше да имаш по- малко замазани снимки на играещ Мъро. А и една външна светкавица би свършила работа.
Вени, много ви е хубава Миша!
Да се наредя ли и аз за сребърна вода...  Laughing

# 50
  • Мнения: 5 790
Да се запиша в новата тема със снимка на бебето и Ричо!



И ако ви се гледа още: http://www.facebook.com/album.php?aid=93767&id=1624187045&l=e803f1be17

# 51
  • Мнения: 1 175
 Laughing За да не ми се сърди горкото апаратче, че така го обидих на качество, да покажа две от по-сполучливите му снимки на дневна светлина:


На втората се вижда как леглото е вече прилежно посипано с косми... Няма спасение, нямааа.

Танче, верно дай със светкавица и няма да са размазани! И с вградената става, стига да имаш достатъчно батерии  Laughing


Много са сладки бебето и Ричо! Като гледам добре се спогаждат, и си отиват по цвят  Grinning

# 52
  • Мнения: 481
*Тедка* да е жива и здрава TINA.K  че беше така отзивчива. Тая вода е съкровище.
Дидитка котките наистинаса предизвикателство за апаратите ни.  Crazy

# 53
  • Козлодуй
  • Мнения: 748
И моят дивчо ме буди сутрин в 5.Надявам се да не се преориентира сега със смяната на времето и да ми отпусне поне още час Grinning



Иначе аз искам сиво коте,но все още обмислям дали ще се справя с две newsm78 Сивушка е красавица.Марипоса,ще го обсъдим с домочадието и ще ти пиша лс.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 954
kokoshinkata с какъв уред правиш сребърната вода? Аз си я купувам от аптеката, ARCOL е марката, купих я за 3 и нещо лв. за 100мл.


# 55
  • София
  • Мнения: 13 141
Тан, ако бяхте харесали онзи 50мм, щеше да имаш по- малко замазани снимки на играещ Мъро. А и една външна светкавица би свършила работа.

Да бе, сега ще кажеш да си изхвърля и цветята, че ми пазят сянка   Mr. Green. И да имах светкавица и още 5 обектива, нямам мерак да ги използвам  Laughing.

Дидитка, светкавицата на Никона е добра, дори често мъжът ми казва, че е най-добрата вградена светкавица, която е виждал, но не стават добри снимките. Лично аз не мога да дефинирам какво точно им има, но разликата между снимка без и със светкавица е огромна.

И за извинение, че се отклонихме доста от хубавата ни пухкава темичка, ето снимка на дебнещ дебеланко:





И не са от архивите  Wink. От последния месец са  Grinning. И в действителност не е толкова дебел - зрителна измама е. Grinning

Лунен сън, ще е чудесно ако се решите!  Hug

Вени, Миша е късметлийка, но и не се учудвам, че ви е влязла под кожата - хубавица е!  Heart Eyes

Много обичам първите страници на темите - прекрасни пухчовци в изобилие!  Heart Eyes Няма да ги изброявам всички, че ще ми се изхаби клавиатурата  Mr. Green.

Последна редакция: сб, 26 мар 2011, 23:15 от Тaня67

# 56
  • Мнения: 1 175
Ама колко е красив тоя Мъро беее.... Не мога да му се нагледам  Grinning

# 57
  • Мнения: 289
Ричо и бебе каква умилителна гледка са, снежнобели - като пуканки са! Grinning

# 58
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Забелязах,че моя мачко го няма на първа страница,ако не е късно може ли да се запишем там и в албума на Котьо Тръмп?
Grinning Hug Валя, не се притеснявай, ще го има твоя Мачко, но ми прати поне 3-4 снимки. Започнах да качвам в движение, албумът е започнат (най-сетне Embarassed), но няма достатъчно снимки, за да ви пусна линка. Качила съм на 7 котки по 5 снимки (дано не ме отрежат от БГ снимка). Ако е необходимо ще оставя по 3. Сега качих снимките на Мъро, Мацо и Богданчето. Иде ми да ги изям тия ваши котки! Grinning

Ох тоя Мъро, такава плетка е. Ама наистина изглежда дебел Grinning Имам чувството, че никога не драска за разлика от Мацето.

Алекс, честито ти коте-бебе. Прати ми поне 2 снимки още, за да те сложа в албума, почти готова си. Laughing

Последна редакция: нд, 27 мар 2011, 13:50 от Котьо Тръмп

# 59
  • Мнения: 4 116
Снимката с Ричо и бебе направо ме шокира! Тоооолкова е огромен баткото  Shocked
Танче, не ми се струва да е зрителна измама, дебело кюфте си е  hahaha Пък за цветята... и да ти кажа, няма да ги махнеш, та няма и да се хабя. Все едно да ти кажа да махнеш Мъро.

Лунен сън, успя ли все пак да поспиш  Laughing
Аз да ви се оплача, не съм спала цяла нощ, ама не заради котка, ми дребното болно, повръща ... не е лесно да си майка. И добре, че има кафе на тази земя, че иначе  не би бил поносим живота  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт