Къде да отседнем в Трявна?

  • 174 673
  • 787
  •   1
Отговори
# 30
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Обстановката е приятна,има и кафене там има и детски басейн.За водата не мога да кажа дали е затоплена,но мога да попитам и ще пиша пак.
Проверихте ли за температурата на водата? Simple Smile

В сайта на хотел Възрожденци никъде не видях цени! Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 674
Моля да споделите за Калина Палас!
Във вътр. басейн е студче водата... Cry

# 32
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Аз до колкото знам,всички басейни на хотелите в Трявна водата е студена.Предполагам,че и на обществения басейн ще е така.

# 33
  • Мнения: 1 030
Отседнали сме в Сезони, хубаво е, но днес се разходихме до хотел Ралица и повече ми хареса. Следващия път смятам да отседнем там.

# 34
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Кое от двете места бихте ми препоръчали?И двете хотелчета са на центъра.Закуска мислим да не ползваме.Стаите на Зограф май нямат тераса,а на Балканика Централ имат.Втория е новичък,чистичък,в модерен стил,а Зограф е по-старобългарско обзавеждането.И в двата хотела ми харесва интериора.Не мога да реша.Вие кой бихте ми препоръчали?

http://zograf.tryavna.biz/index_.php?rooms

http://balkanika.tryavna.biz/index.php?photogallery

# 35
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Момичета,с мъжо искаме да отидем до Трявна и Троян за няколко дни.Кажете къде да отседнем в Трявна-някоя къща за гости и какви цени са на вечер.Гледах в нета,но не се спрях на нищо.  bouquet  bouquet  bouquet
А и паркинг да има.

# 36
  • Мнения: 189
И аз планувам преди морето да сме 2-3 дни в Трявна.Колебая се между Ралица и Сезони. С дете на 3,5 години сме, ще иска басейн, кое е по-подходящо според вас? Приемам и други предложения Hug

# 37
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
По моя казус няма ли кой да ме посъветва и насочи...? Praynig

# 38
  • Варна
  • Мнения: 478
Била съм и на Сезони и на Ралица и на Калина Палас-последният е най луксозен според мен и най ми хареса,но и Ралица е хубав.На Сезони съм била последно преди 5 год и нещо май не съм толкова очарована или са ми избледнели спомените.Така или иначе и трите са на високо и трябва да се катериш или  с такси да бъдеш.Даже след седмица пак сме за 2 дни в Калина.Басеина на Ралица обаче е мн малък,а на другите два е доста по голям.Харесва ми това на Калина че гледката е невероятна и от терасата и от външния бар на хотела,даже и от ресторанта-наоколо е боровата гора и въздуха е страхотен и е доста тихо(не че и другите не са до гората)но те са в съседство с други къщи  и е по шумно според мен.

# 39
  • Мнения: 729
По моя казус няма ли кой да ме посъветва и насочи...? Praynig
Извинявай за забавянето,но отсъствах от града за известно време.Водата в басейна не е затоплена,а що се отнася за двата хотела-не мога да споделя впечатления,защото не съм била вътре.Но Зографа постоянно има посетители и са доволни.Тераси няма.Намира се на Центъра до моста с часовниковата кула.

# 40
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Благодаря! Simple Smile
От известно време се загледах и в комплекс Възрожденци.Там дали има тераси,впечатления от някой...?
И аз харесвам Калина Палас,но ни е далеко и е по-скъпичко.Предстои ни скоро след Трявна и кръщене и едно ходене до София и трябва да си пестим средствата. Simple Smile)

# 41
  • Мнения: 13
Момичета,четох темата ,но така и не мога да се спра на място за почивка в Трявна.Не се нуждая от супер лукс ,а от спокойствие ,чисто и уредено място с градина ,където детето ми да може да играе на воля.Ще съм благодарна ,ако  споделите впечатления за такива места.В хотел Сезони не мога да разбера дали има място за игра .Детето ми е на 1,5 г. и е в постоянно движение,а стълби и височини са опасни за него ,тъй като не е достатъчно стабилен.

# 42
  • Мнения: 1 030
Наличието на басейн в двора си е сериозна опасност за малко дете - трябва постоянно да го наглеждаш.
В Сезони има място за игра, но е близо до басейна.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 672
Кое от двете места бихте ми препоръчали?И двете хотелчета са на центъра.Закуска мислим да не ползваме.Стаите на Зограф май нямат тераса,а на Балканика Централ имат.Втория е новичък,чистичък,в модерен стил,а Зограф е по-старобългарско обзавеждането.И в двата хотела ми харесва интериора.Не мога да реша.Вие кой бихте ми препоръчали?

http://zograf.tryavna.biz/index_.php?rooms

http://balkanika.tryavna.biz/index.php?photogallery

Ние сме отсядали за три нощувки края на май месец 2011 г. в Балканика Централ. Чисто, приятно, ново и собствениците са много любезни.

# 44
  • Мнения: 729
Момичета,четох темата ,но така и не мога да се спра на място за почивка в Трявна.Не се нуждая от супер лукс ,а от спокойствие ,чисто и уредено място с градина ,където детето ми да може да играе на воля.Ще съм благодарна ,ако  споделите впечатления за такива места.В хотел Сезони не мога да разбера дали има място за игра .Детето ми е на 1,5 г. и е в постоянно движение,а стълби и височини са опасни за него ,тъй като не е достатъчно стабилен.
Панорама имат хубава площадка за игра,но е по-трудно с количката да ходите до центъра и обратно.Ще помисля и поразгледам и ако се сетя за нещо удобно ще пиша   Peace

Общи условия

Активация на акаунт