Къде да отседнем в Трявна?

  • 174 922
  • 787
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 299
miloto73 , благодаря за включването, но добре, че се отказах от там.

# 361
  • Мнения: 109
Здравейте, преди няколко дни резервирах бунгало за началото на май в Бръшляна. Сега намирам темата и прочетох за мухъл и захабени завивки. Пише че има детска площадка - в какво състояние е? Имам време да откажа резервацията и да търся нещо друго. Моля, ако някой скоро е бил там да сподели още мнения.  Малкият е с проблеми с бронхите и за мен е много важна хигиената. Търся нещо, което не е в центъра, като локация този комплекс ме устройва идеално. Интересува ме и има ли проблем с паркирането в центъра през деня.
защо да не е в центъра? Местните си обичат Бръшляните, но на мен лично там ми харесва единствено кухнята през лятото, бунгалата въобще не ме кефят и не мисля, че ако не сте с компания детето ще има, къде да играе много горе, в центъра се събират деца и играят
Ние все пак отидохме в Бръшлян. Бунгалата са наистина ужасни, но ние през цялото време бяхме навън - там само се прибирахме за спане. А кухнята е страхотна. Ходихме в началото на май, времето беше като лято и гледката е уникална.
Не искам на центъра, защото не мога да спя от часовниковата кула - на всеки кръгъл час се събуждам Grinning. А за компаниите от деца - половината деца там са болни. Малкият ми прави пристъпи не от сериозни болести, а от сополи, а за повечето родители сопола не е проблем. Така че не ме устройват компании от деца. Случи се така, че изкара варицела 3 седмици преди да заминем и трябваше да го пазя, защото беше с понижен имунитет.
Изкарахме си супер. Есента ще повторим, но в друг хотел. Пак държа да е в гората или в близките села.

# 362
  • Мнения: 1 299
Здравейте, моля майките с малки деца/моите са на 1,5 и на 3,3 години/ да ми препоръчат място за отсядане в Трявна, без претенции съм дали къща или хотел. Искам да е чисто, просторно/ с две преносими кошари ще сме/, да има тераса, да е на спокойно място и да не е много далеч от центъра. Искам да срещнем добро обслужване и разбиране от страна на персонала и по възможност да има двор с люлки или детски кът за децата, но да не е на стръмно място. Благодаря предварително!
Няколко поста преди твоя се коментираше хотел Рай и то именно от майка с малко дете.Прочети, мисля че отговаря на твоите изисквания.

# 363
  • Мнения: 308
Здравейте, преди няколко дни резервирах бунгало за началото на май в Бръшляна. Сега намирам темата и прочетох за мухъл и захабени завивки. Пише че има детска площадка - в какво състояние е? Имам време да откажа резервацията и да търся нещо друго. Моля, ако някой скоро е бил там да сподели още мнения.  Малкият е с проблеми с бронхите и за мен е много важна хигиената. Търся нещо, което не е в центъра, като локация този комплекс ме устройва идеално. Интересува ме и има ли проблем с паркирането в центъра през деня.
защо да не е в центъра? Местните си обичат Бръшляните, но на мен лично там ми харесва единствено кухнята през лятото, бунгалата въобще не ме кефят и не мисля, че ако не сте с компания детето ще има, къде да играе много горе, в центъра се събират деца и играят
Ние все пак отидохме в Бръшлян. Бунгалата са наистина ужасни, но ние през цялото време бяхме навън - там само се прибирахме за спане. А кухнята е страхотна. Ходихме в началото на май, времето беше като лято и гледката е уникална.
Не искам на центъра, защото не мога да спя от часовниковата кула - на всеки кръгъл час се събуждам Grinning. А за компаниите от деца - половината деца там са болни. Малкият ми прави пристъпи не от сериозни болести, а от сополи, а за повечето родители сопола не е проблем. Така че не ме устройват компании от деца. Случи се така, че изкара варицела 3 седмици преди да заминем и трябваше да го пазя, защото беше с понижен имунитет.
Изкарахме си супер. Есента ще повторим, но в друг хотел. Пак държа да е в гората или в близките села.
Аз обожавам кулата! Колкото до варицелата-много пази детето, дори мой съвет е да му дадеш наесен имуностимулатор, защото гадната шарка съсипва имунитета за доста продължително време. И аз много искам да отида до там, но ще видим....

# 364
  • Варна
  • Мнения: 757
Момичета, какво ще кажете за хотел Извора, имате ли впечатления?

# 365
  • Мнения: 0
Ние вече за втора година ходихме в Трявна - хотел "Калина Палас" .Много е хубав! -http://www.kalinapalace.com/

# 366
  • Варна
  • Мнения: 63
Момичета, какво ще кажете за хотел Извора, имате ли впечатления?

Много съм доволна.

# 367
  • Варна
  • Мнения: 757
Вече резервирах къща за гости "Бъчварови 2" дворът много ме впечатли за малки деца. Ще се радвам някой да сподели мнения.

# 368
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Вече резервирах къща за гости "Бъчварови 2" дворът много ме впечатли за малки деца. Ще се радвам някой да сподели мнения.

И аз се бях впечатлила, но като отидох да я видя на живо се отказах. Няма микровълнова и няма телевизори по стаите а само в трапезарията. Микровълновата за нас беше проблем, защото често притопляме нещо заради детето.Сигурно имаше и други недостатъци, но аз като видях тези си тръгнах.

# 369
  • Варна
  • Мнения: 757
кога ходихте, микровълновата не е проблем, но телевизорите?

# 370
  • Варна
  • Мнения: 1 576
кога ходихте, микровълновата не е проблем, но телевизорите?

Юни месец бяхме там.

# 371
  • Варна
  • Мнения: 757
в крайна сметка къде отседнахте?

# 372
  • Варна
  • Мнения: 1 576
в крайна сметка къде отседнахте?
В Бими, но и от там не сме доволни, бях описала в темата подробно защо.

# 373
  • Варна
  • Мнения: 757
е ще се прежалим за телевизора, няма да казвам на мъжо  Laughing

# 374
  • Мнения: 15
Мами, етапните епикризи на дечицата ви какво представялват? Защото педиатърът ни надраска 5-6 реда на един кариран лист и толкова..

Общи условия

Активация на акаунт