Къде да отседнем в Трявна?

  • 174 894
  • 787
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 109
Здравейте, преди няколко дни резервирах бунгало за началото на май в Бръшляна. Сега намирам темата и прочетох за мухъл и захабени завивки. Пише че има детска площадка - в какво състояние е? Имам време да откажа резервацията и да търся нещо друго. Моля, ако някой скоро е бил там да сподели още мнения.  Малкият е с проблеми с бронхите и за мен е много важна хигиената. Търся нещо, което не е в центъра, като локация този комплекс ме устройва идеално. Интересува ме и има ли проблем с паркирането в центъра през деня.

# 271
  • София
  • Мнения: 1 365
Здравейте, преди няколко дни резервирах бунгало за началото на май в Бръшляна. Сега намирам темата и прочетох за мухъл и захабени завивки. Пише че има детска площадка - в какво състояние е? Имам време да откажа резервацията и да търся нещо друго. Моля, ако някой скоро е бил там да сподели още мнения.  Малкият е с проблеми с бронхите и за мен е много важна хигиената. Търся нещо, което не е в центъра, като локация този комплекс ме устройва идеално. Интересува ме и има ли проблем с паркирането в центъра през деня.
След последната буря бунгалата са почти разрушени. Обади се да провериш как стоят нещата.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.438019676277593.1073741 … 932251&type=1
Виждат се на последните няколко снимки.  Sad

# 272
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте, преди няколко дни резервирах бунгало за началото на май в Бръшляна. Сега намирам темата и прочетох за мухъл и захабени завивки. Пише че има детска площадка - в какво състояние е? Имам време да откажа резервацията и да търся нещо друго. Моля, ако някой скоро е бил там да сподели още мнения.  Малкият е с проблеми с бронхите и за мен е много важна хигиената. Търся нещо, което не е в центъра, като локация този комплекс ме устройва идеално. Интересува ме и има ли проблем с паркирането в центъра през деня.

Това е една стара хижа от соца... а и на бунгалата им личат годинките, съдейки по снимките, които виждам от предния пост. И изобщо не се учудвам на информацията, че има мухъл.

Вие сигурно ще искате и да се разхождате пеша да града... Връщането е доста ходене, дано сте в добра форма. Wink

Проучете дали няма къщи в по-отдалечени райони. Вече писах за една, но не искам да ви натрапвам мнението си. Поразгледайте се в интернет - имате време. Simple Smile

# 273
  • София
  • Мнения: 1 365
 pipi1, погледни ето това  http://complex-panorama.tryavna.biz/index.php?about
Като локация е подобно на Брашлян, на същия баир така да се каже  Grinning

# 274
  • Мнения: 109
Много ви благодаря, момичета. Тази буря направо е съсипала гората. Хареса ми Панорама. Ще разгледам още малко и ще реша какво ще правя. Не ме притеснява да сме по- далече, с кола сме. А и пеша да ходим не е  проблем - малкият трябва да се изморява, че да заспива по- бързо Grinning

# 275
  • България
  • Мнения: 988
Момичета, Атанасовата къща на уличката на занаятите ли е?
Двоумя се между нея, Арт М и Балабановата къща.

# 276
  • София
  • Мнения: 1 365
Момичета, Атанасовата къща на уличката на занаятите ли е?
Двоумя се между нея, Арт М и Балабановата къща.
Да,намира се точно срещу Даскаловата къща /резбованите тавани/

# 277
  • Мнения: 58
Здравейте момичета,
Наканили сме се през пролетната ваканция да отидем за 3-4 дена до Трявна. Моля, ако някоя има впечатления или е отсядала в хотел Извора да ги сподели. Колебаем се между него и Рай. Благодаря предварително !

# 278
  • Мнения: 824
А аз се чудя хотел Калина палас дали е толкова хубав ,като по снимките
Басейна топъл ли е?

# 279
  • Мнения: 290
А аз се чудя хотел Калина палас дали е толкова хубав ,като по снимките
Басейна топъл ли е?
Снимките от сайта на хотела са реални, 1:1. Водата в басейна си е хладничка.
За мен основен минус е храната, предлагана в ресторанта - не отговаря на цените и звездите на хотела. Peace
Стаите са просторни, светли, чисти и топли.

# 280
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
Може би края на седмицата,ако е хубаво времето ще посетим за 1 ден Трявна.На една снимка мернах надуваемите дюшеци.Къде точно се намират?Има вероятност да идем и с влака да се порадват децата.Малкия никога не се е возил на влак,а големия мисля два пъти.ЖП Гарата отдалечена ли е или е някъде в градчето?

# 281
  • софия
  • Мнения: 25 961
Градът е малък и разстоянията са такива. Гарата е на около 15 мин. пеша от центъра. Надуваемите замъци са в центъра до реката, но не знам дали са ги сложили (дали е подходящо времето).

# 282
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
Благодаря! Simple Smile

# 283
  • Мнения: 38
Някакви отзиви за хотел Ралица? С две деца сме и искам да сме по-близо до старата част на града

Била съм в Ралица няколко пъти и при първа възможност ще отида пак. Изключително любезен персонал, толерантни към децата. Базата е добра, храната е вкусна. Местоположението е невероятно. Особено гората отзад и пътеките, които отвеждат нагоре към махали и малки селца. МНого място за игра на въздух, което е най-важното за децата в Трявна. Препоръчвам го !!!

# 284
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Някой бил ли е скоро в Чичо Томовата колиба? Как са стаите там?
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт