Хотел Боженци 4* с.Черневци

  • 44 453
  • 151
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Ще чакам отзивите, stenly Simple Smile
Дай инфо и за пътя после, че аз винаги се интересувам пътят как е Simple Smile
Път откъде? Ние ще пътуваме живот и здраве от Варна, през Търново.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Както обещах, влизам да споделя за хотела. Нов, чист, отоплен.
Водата в басейна е лееко хладна - идеална за плуване, хладна за киснене.
Стаите са приятно и стилно обзаведени, достатъчно големи. Ние бяхме в двойна с допълнително легло и ни беше комфортно. Не че сме стояли дълго в нея.
Персоналът е учтив, но категорично малък. Още не мога да реша дали това е недостатък, ако нищо не ти липсва и не търсиш ВИП-внимание. Това, обаче забелязвам е тенденция в много от хотелите у нас, така че го приемам.
Ресторанта - рядко се чувствам добре в хотелски ресторант, но този е от добре обзаведените, с малки изключения. Имахме предплатени вечери и обяди и бях изненадана, че има добър избор ( 3 степенно меню) и порциите са добри, по-скоро големи. Готвят малко мазничко. Цените не са ниски, но не по-високи от тези в Боженци или Фенерите.
Неприятната изненада идва от бързината на обслужването. И понеже бяхме компания от над 20 човека, бяха така любезни да ни подготвят маса, както за нас, така и за децата. Дотук чудесно. Обаче единият ден за обяд чакахме над 1 час да ни донесат поръчката и това не от а ла карт менюто, а от предварително подготвеното, обедно, готвено. Сервитьорите така и не успяха да се ориентират как да си подредят работата, да я степенуват и да не оставят клиенти толкова дълго на празна маса. Иначе бяха учтиви. Обяснявам си го с липсата на достатъчно хора.
В събота в пиано бара има дует на пиано. Там също си прекарахме добре.
2 дни бяхме и в СПА-центъра. Като се съберем 4-5 човека и с отстъпката от 20 % става чудесна цена за ползване на сауна, парна баня и джакузи ( ок.5-6лв. на човек, цената е и за трите). СПА-то е много симпатично, чисто е. Недостатък е, че за басейна трябва да минеш през фоайето и по едни стълби.
За улеснение на бъдещи клиенти да споделя още, че в стаите има и халати.
В заключение - изкарахме си чудесно, плюсовете според мен са повече и бих посетила отново хотела, ако има отново изгодна оферта ( и отпуска Cry )

# 92
  • Мнения: 2 860
Здравейте, да споделя и моите впечатления за хотела. Първо започвам с лошото. Първата вечер детето ни се разболя и се наложи да напуснем ресторанта. Помолих сервитьорката да ни донесе вечерите в стаята, защото бяхме вече поръчали и тя най-нахално ми отказа, защото била много заета и ме накара да ходя сама да си ги вземам от ресторанта. Наложи се 3 пъти да слизам до долу, а после още толкова да сервирам и отсервирам, защото аз табла не си носех. Бях възмутена, това го няма никъде. Като изключим това, всичко друго беше прекрасно. Бяхме по Великден. В ресторанта и фоаето имаше различни разнообразни програми, забавления, томбола. Искам да изкажа благодарностите си на дисководещите в нощния бар, с които направихме незабравим Великден, хората са професионалисти, работят с удоволствие. Хотелът е приятен, чист, с големи стаи, комфортно е. Басейнът е идеален за плуване, иначе за киснене е хладен. Ами това е общо взето, препоръчвам го с 2 ръце.

# 93
  • Мнения: 171
От скоро заглеждам този хотел и ще се радвам,ако някой се включи с пресни впечатления и отзиви  за там от летният сезон  Simple Smile

# 94
  • България
  • Мнения: 987
За 02 и 03.08 има пакет за двама - 216 лв. - ще гостуват Графа и компания.
http://hotelbojenci.com/index.php?page=offers&page_id=57

# 95
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
За 02 и 03.08 има пакет за двама - 216 лв. - ще гостуват Графа и компания.
http://hotelbojenci.com/index.php?page=offers&page_id=57
Днес я загледах тази оферта, отдавна се каня да посетя хотела и все не стигаме до там. Чудя се обаче  newsm78. От една страна щерката ше се изкефи на Графа и останалите. От друга, вероятно по тази причина х-ът ще е по-пълен от обикновено, а в коментарите четох, че басейнът не е достатъчен за капацитета. А на мен определено басейнът и спокойствието са ми по-важни от Графа  Grinning
Гледам и тази оферта http://grabo.bg/dvama-krai-bojentzi-0nts3?affid=6540&affid2=7 и все още не мога да реша кое от двете да избера.

# 96
  • Мнения: 50
Втората  Naughty

# 97
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497

Сори, но не те разбрах. Втората оферта не е ОК ли според теб? Плануваме да ходим само двете с дъщеря ми. Така или иначе стаята ще е двойна, а цената на рецепция е 135 лв/ден http://www.hotelbozhentsi.com/index.php?page=prices

# 98
  • Мнения: 2 860
Ние като ходихме имаше празници, съответно пълна програма 3 дена. По-скоро беше постоянен купон, ресторанта и той беше с дисководещ, жива музика имаше. Ти ако търсиш спокойствие, по-добре втората оферта избери.

# 99
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Ние като ходихме имаше празници, съответно пълна програма 3 дена. По-скоро беше постоянен купон, ресторанта и той беше с дисководещ, жива музика имаше. Ти ако търсиш спокойствие, по-добре втората оферта избери.
Свърши тя  Grinning, жертвах спокойствието в името на детския възторг. А лудницата наистина май ще е голяма, жената на рецепцията каза, че са останали само няколко стаи. Ако не съм оглушала като се върнем, живот и здраве, ще се отчета.

М/У другото на сайта на х-ла има две други оферти, едната е пак с две закуски и вечери, а е с 10 лв. по-евтино от груповата оферта.
http://www.hotelbozhentsi.com/index.php?page=offers&page_id=53
другата е с два частични масажа http://www.hotelbozhentsi.com/index.php?page=offers&page_id=55

Последна редакция: вт, 23 юли 2013, 15:33 от мама САННЯ

# 100
  • Мнения: 246
И ние ще сме там, децата страшно се радват на Графа и компания.  Laughing

# 101
  • Мнения: 171
Ние също ще сме там,малкият много харесва Графа и Михаела Филева  Simple Smile

# 102
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Да споделя впечатления. Бяхме в двойна стандартна, прилична е стаята, беше добре почистена, вкл. банята и терасата. Не виждам обаче къде в тези стаи може да се сложи допълнително легло, освен ако за целта не изнасят двете тежки фотьойлчета от изкуствена кожа и масичката. На терасата маса и стол нямаше, т.хартия половин руло, на следващия ден отново половин. Мен лично не ме бърка, но мини барът е зареден само с минерална вода литър и половина, първата не се плаща. Имаше вечеря в пакета, шведска маса, имаше разнообразие и това, к опитахме беше вкусно. Закуската не ми хареса, дори втората сутрин изобщо не слязохме. Два вида колбаси от най-евтините, сирене и кашкавал, домати и краставици, мюсли, малко плодове и някаква баница, к не опитахме. Бърканите яйца не бяха хубави и топла наденица тип кучешка радост. Кафе от машина, тези с копчетата, за мен беше добре, по принцип не пия силно. Ресторантът е приличен, забелязах обаче табелка с една звезда, пърленките бяха много вкусни. Сладолед има само на топки, шейк нямаше, въпреки че фигурираше в менюто. Нямаше и никакви коктейли. Определено имат проблем с обслужването, палмата на първенството държат двете кюфтета, които детето чака един час и пет минути след поръчката. Има обедно меню, сервират и при барбекюто, където е доста приятно хладно в жегата. Тараторът на детето беше сервиран с лъжичка за кафе от най-малките   Grinning и сервитьорката се смя, смениха я. Храната обаче е вкусна. В неделя обядвахме в Боженци и яденето беше по-зле, от салатата, през супите, та до пърленката.
Мястото за шезлонги до басейна е много малко, 15тина скари в задушевна близост. Има и малко тревна площ /неподдържана трева, за разлика от дворчето при барбекюто/, там е и къщичката с пързалката, има и голям батут, също люлка. Басейнът е откровено непочистен. Явно слагат препарати във водата, не е мътна, но...повечето малки сини плочици са с черни и тъмнозелени ръбове, абе отврат. Никога не съм разбирала защо се инвестира в нещо, к после не се поддържа. Аз обичам да се пека, вариантът за разхлаждане остава душът в съблекалнята, там или каналът не е на подходящото място, или нещо наклонът на плочките, всичко е във вода, вкл. тоалетната. От т.нар. Спа ползвахме хидромасажната вана, хареса ни, чисто, има и ТВ в помещението, за един час 12 лв. Детето ходи и на масаж, доволна е, цената на детския обаче е като на този за възрастен 45 лв.
Партито с Графа и сие беше добре, всички деца много се кефеха, продължи до 00 ч. Снимки, автографи, купихме и тениска. Тя си снима и някви клипчета, много й хареса. Като цяло бих я завела пак там на подобно парти. Ако почистят басейна и се погрижат за обслужването ще е ОК.

В самото Боженци текат някакви ремонти, вкл. част от настилките по уличките. На информация в началото на селото видях, че музеят и част от къщите също се ремонтират, съответно не работят. Навръщане се разходихме до Петропавловския манастир, Арбанаси и Велико Търново. Приятно беше, променило се е, аз не бях ходила повече от 5 г.

Последна редакция: пн, 05 авг 2013, 12:05 от мама САННЯ

# 103
  • Мнения: 171
На нас всичко много ни хареса Simple SmileХотелът е на страхотно място,много чист и приятен.Персоналът беше много мил и любезен,а храната доста вкусна и добре поднесена. Партито беше наистина  хубаво,страхотно дори  Grinning Със сигурност пак бих посетила хотела,като се замисля няма нещо,което да не ми хареса.Да,мястото със шезлонгите беше малко,но пък имаше за всички и пак беше приятно и спокойно,а децата се забавляваха истински с батута и детският кът на полянката.

# 104
  • Мнения: 246
На нас всичко много ни хареса Simple SmileХотелът е на страхотно място,много чист и приятен.Персоналът беше много мил и любезен,а храната доста вкусна и добре поднесена. Партито беше наистина  хубаво,страхотно дори  Grinning Със сигурност пак бих посетила хотела,като се замисля няма нещо,което да не ми хареса.Да,мястото със шезлонгите беше малко,но пък имаше за всички и пак беше приятно и спокойно,а децата се забавляваха истински с батута и детският кът на полянката.

Подкрепям  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт