Wii (уии) - мнения, препоръки, съвети...

  • 4 578
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 510
Момичета, мерси за инфото.   bouquet
Ето тук има също полезна информация:  http://wii-bulgaria.com/index.php
Не знам дали трябва задължително да се регистрираш, за да четеш.
Този форум също е много полезен: http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=123455
Като цяло май съм по-скоро за купуване, отколкото за отказване. Естествено след покупката ще споделя лични впечатления Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 567
Може да се състезавате един срещу друг и да сте в един отбор, но не може да играете едновременно, защото сензора не може да следи повече играчи едновременно.
(моят не ме навива засега, защото имаме Wii, обаче аз тайничко си мечтая за тази конзолка Wink )

Аз точно това имам предвид. Не може да играят няколко човека едновременно, а трябва да се редуват  Peace

На Wii-то май повече възрастните се радват Simple Smile За първи път го видяхме в едно заведение и там също играеха все възрастни на него. Един мъж като си беше размятал ръцете свити в юмруци баш на входа на заведението и хората влизаха с почуда и уплаха, а той си играеше на бокса Simple Smile

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 734
Wii-то за мен е страхотно - като оставим настрана "по-куцата" графика, в случая не ми е толкова важна, радва ме това, че има яко движение. Вкъщи най-вече аз го ползвам (то си беше подарък за моя РД), имаме Wii Fit и определено ми помогна за няколко килца, а голяма част от упражненията са супер забавни. С мъжа ми си правим турнири по тенис на маса.
Дъщеря ми също много се забавлява, за почти година не й е омръзнало, по-скоро в началото не му обръщаше особено внимание, сега сама си го пуска. Нямаме много игри, максимум 10 са, но тези, които имаме, ни стигат в общи линии. От време на време теглим по някоя от Wii Shopa. Готварската игра ми се искаше да вземем, но ми беше скъпичка дори от Ибей, скоро не съм проверявала пак...
Между другото, Wii-то може да се хакне и да се свалят игри от нета, но след това не може повече да се ъпдейтва.
Допълнителни джаджи нямаме, освен един волан, като цяло са тъпотия. Все пак ако някой много държи на тези аксесоари, има евтинджос в dealextreme.com  Laughing

# 18
  • Мнения: 411
И ние вече сме снабдени с тази щуротия.Навих сина ми да се откаже от 3-дс.Малко избързахме ,защото трябваше да е подарък ако влезе сега в училището.Както и да е мъжа ми не издържа,защото май имаше повече мерак от децата.Сега сина ми вика:"И ако не ме приемат ,какво правим.Май ще трябва да си продам бъбрека  Joy Joy Joy"
Много е забавно .Средния не е спрял да играе ,целия плувнал в пот.Най-големия нали си е компетеция ,категорично ни забрани да се хаква-забивало и неможело да се ъпдейтва.И аз гледах че в Чайна има доста изгодни аксесоари.

# 19
  • загубено
  • Мнения: 6 586
Имаме го от около 2 години.
Голямо подскачане падеше в началото.
Сега играе и други игри не само спорт.
Но е по интересно като се съберат 4 деца,
голям купон настава Laughing

# 20
  • Мнения: 56
Според мен няма да се задържи много дълго интереса към него. Wink

# 21
  • Мнения: 432
Играем всички - доста забавно е Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2
Вкъщи страшно се забавляваме с него с детето и мъжа ми. Семейно забавление е иначе не е особено интересно...., но пък игрите не са толкова скъпи, колкото на Плейстейшъна.

Общи условия

Активация на акаунт