Бебчо в коремчето расте, вече тупка НОЕМВРИйско сърчице

  • 33 108
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Относно борбата със стриите... При първата ми бременност използвах крем на Дева. Много съм доволна. Нямам никакви стрии след раждането, нито на корема, нито на гърдите. Мисля пак него да ползвам.  Grinning

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2
Хайде записче и от мен  newsm51, страхотна ни е темичката . Пожелавам на всички , все така добронамерени и позитивни да сме  и само добри новини да съобщаваме тук Hug.
Иначе при мен нищо ново , чудя се дали в понеделник да ходим при доки или да изчакам още малко че да не ми каже пак - матката е празна , защото тогава вече ще се  smile3538  Banghead

Много усмихнат и позитивен ден мами. Peace

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 973
Привет момичета!

Благодарности на bubcheto15 за оформянето на темата   bouquet!

Добре дошли на новите попълнения, леко бременеене с прекрасен финал и много хубави новини споделени в темите ни  Hug.

Аз предишната бременност също използвах Елансил, но същевременно и масло против стрии на Икаров. Елансила мажех сутрин след тоалет, а маслото вечер преди лягане. От бременността нямам нови стрии, въпреки че имам от преди това и съм предразположена към образуването им. Започнах да се мажа към 5-ти месец със специалната козметика. Сега се мажа с мляко за тяло, защото ми е много суха кожата и просто не мога без тази дейност.
От снощи като съм залегнала ... до сутринта не съм станала, такъв мързел ме е налегнал.
Днес пък идваха на презентация на прахосмукачки Рейнбоу, останах очарована от това, което видях. Има ли някоя от вас, която ползва такава прахосмукачка вкъщи? Ще ми е интересно да прочета отзивите ви, а и ако желаете да дойдат да ви презентират драснете ми на ЛС по един телефон.

Хайде засега хубав ден, въпреки облаците навън   Wink!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Привет и от мен!
Благодаря за темичката!
Ей много пишете, та едвам смогнах да ви изчета:) Денем не остава време:(
Аз последните дни имам неразположения, но е само давене, и то вечер Thinking
За мазането - предния път се мазах с олио на Нивеа, не съм имала стрии, но може би си е до човек, макар че съм дебеличка / не знам дали има връзка Embarassed/
Иначе като походя повече или домакинстрвам ми се втвърдява корема и си пия но шпа
другата седмица мисля да посетя джипито за направление, та да се запиша на ЖК, да видим на кого ще се спра newsm78 Пловдивските мами на кого са се спряло по здравна каса?
имам още домакинска работа, но татито сега щеми помогне, та утре да мръднем изън града малко на въздух:)
Хубава вечер  bouquet

# 19
  • Мнения: 308
Aз днес съм на тази тема:  Grinning
http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=+monitor+fetal&_sacat=0& … 286.c0.m270.l1313

Някой да е ползвал? Hug


# 20
  • Мнения: 2 719
Не ми се струва да е много надеждно...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 14
Хайде да ни е честита новата темичка Simple Smile
Хубав уикенд на всички! Hug

# 22
  • Мнения: 7 803
аз се бях навила, обаче за близнаци не става  Peace сега не знам дали бих взела, вероятно любопитството ми ще надделее

# 23
  • Мнения: 308
Не ми се струва да е много надеждно...

С него само се слушат тоновете на бебето, друга работа не върши. Peace По форумите чета, че са доволни мамите. Thinking

Аууу Дж-то защо да не става за близнаци? Не се различават тоновете на двете бебета ли? Уффф аз направо тръгнах да си поръчвам. Tired

# 24
  • Мнения: 88
Хилоу Simple Smile
Ех,какъв хубав ден беше Simple SmileХодихме на разходка до това велико Джъмбо,както винаги само боклуци си купихме,после ядохме пици,аз пих айрян,а всички останали бирички,като ги гледах направо хем ми беше  Sick хем пък ми се пиеше...то лакомията край няма.
За Рейнбоу,наскоро ми звъннаха по телефона и доста се чудих,дали не е измама,казаха,че могат да дойдат у нас да ни изтупат килимите и се усъмних,ама явно наистина е имало такава фирма.
tranka,това уред за мерене на тонове ли е? абе,чудя се,ама знам ли...
Лека вечер,мами и без много  Sick  Hug

# 25
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Здравейте и от мен. Честита ни нова темичка  smile3525- нека само хубави новини да споделяме. Аз за сега се чувствам добре. Не ми се гади, само ме боли главата. Направо ви съчувствам като ви чета. дано по - скоро мине всичко и да се радваме на коремчетата. И в тази връзка, моля ви дайте ми съвет за някое мазило, че аз си имам едни стари стрии и ми се струва, че няма да се размина без тях. Това е от мен за сега. Лека и приятна вечер на всички.

# 26
  • София
  • Мнения: 31
  Здравейте и от мен в новата темичка   bouquet
Като сме заговорили за мазила, аз ползвах на Мустела още от самото начало и съм много доволна. Вярно че изхабих поне 5-6 тубички, но пък си заслужаваше. Сега все още не съм си купила, но трябва да го направя в най-скоро време, защото коремчето расте ли, расте  Laughing
Момичета, я кажете как сте с апетита? Моя напоследък никакъв го няма. Както беше писано и по-напред, само като отворя хладилника и погледна храната и направо ми се повдига. Чудя се дали да не си взема някакви витамини, да се подсиля малко  newsm78
Приятна вечер на всички  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 279
Запис и от мен, утре ще се върна да чета  Wink

# 28
  • Мнения: 72
здравейте и от мен!бубче,благодарим за темичката!навън е чудесно време и най-вериятно ще сме на разходка с таткото Grinning
утре съм на лекар и дано всичко да е ок,че нещо съм се психясала  без видима причина Confused
забелязах че като спя на дясната страна леко ме наболява корема-някой май беше писал че се притиска черния дроб.но като изключим това всичко ми е ок-само ме притеснява вълчия апетит.от нищо не ми се повдига освен сутрин,ям си всичко и вече се плаша Shocked
аз крем за срии още не съм си взела,но май ще трябва скоро Laughing
хубав ден на всички smile3503

# 29
  • Мнения: 21
Привет,момичета! Минавам да се разпиша,че няколко дни няма да ме има.Отиваме на вилата да разпуснем малко,а и милото утре е рожденик и да съчетаем полезното с приятното,че аз въобще не съм за шумни компании...Силно се надявам като сменя обстановката и другото да мине,че не знам къде се намирам вече.Добре поне,че гривните спасяват положението.Засега чао,ако намеря нет горе ще ви видя докъде сте стигнали,че не ми се мисли иначе, в петък колко ще се е насъбрало за четене. Бубче,едно голямо благодаря!!! Хайде коремчета,желая Ви най-слънчевия и усмихнат неделен ден!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт