Бебчо в коремчето расте, вече тупка НОЕМВРИйско сърчице

  • 33 131
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 67
момичета кажете какво да правя с този запек ,много боли,реве ми се даже Sad, препоръчайте ми някакви таблетки или храна ..благодаря ви Simple Smile

Ето какво намерих:
http://www.bebeimama.com/%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D0%BA-%D0%BF%D … %D1%82%D0%B0.html
Иначе най-популярното, за което се сещам, е тиква и прясно мляко.

# 61
  • Мнения: 3
мерси desislava iv Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 868
tranka стискам палциш за утре Praynig
desislava_iv много се радвам, че всичко е наред, дано с всички ни е така, че как се радвам на първата ни страничка само Grinning

# 63
  • Мнения: 0
Момичета  като ви чета направо благодаря на Господ,че нямам гадене. По принцип много тежко ми го понася организма. досега не съм имала оплаквания, освен когато си мия зъбите. Тогава ми се повдига малко. Дано скоро отшумят симптомите на всички ви и да се радвате на една лека и спокойна бременност. Вие вече казахте ли на близките, че ще си имате бебче/та. Аз все още не съм.....уж от суеверие. Чудя се как ли ще реагират нашите. Първо внуче....  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 0
vills81  Пробвай с киви, при мен действа на 100%. По един  фреш на ден и нямам проблеми. Преди и кафето вършеше голяма работа, но сега не ми се и чува за него  Confused А какво удоволствие беше само сутрин да си пия кафенцето пред компютъра.....  umbrella

# 65
  • Мнения: 320
Здравейте и от мен влизам да ви се похваля с тупкащо сърчице направо не мога да ви опиша радостта която изпитах когато чух как тупка малкото сърчице
връщам се да ви чета че сте изписали 2 страници  Grinning

# 66
  • Мнения: 3
Mерси euphoria наистина ще пробвам с киви ,кафето не ми действа ,преди ми действаше не сега вече не ...ужас ... направо си е наказание това Simple Smile

# 67
  • Мнения: 50
Здравейте мами ...

браво Деси за хубавите новини от у/з-ка! Само това да се чува!

За запек сушени сливи (prunes) малко във вода накиснати после не може да се спреш хаха ... шегувам се Simple Smile

Аз днес бях на втори у/з вскичко е наред.. чухме и сърцето и си отдъхнах малко защото така ме беше страх. Като видях запетайката на екрана и почнах направо да се смея от радост и у/зка се разстресе и гледам малката запетайка почна и тя да се тресе и да заляга беше много смешно

Започнаха и симптомите много лекичко вечер имам гадене , но много слабо и нищо не ми се яде освен домати и краставици с много оцет и зелени ябалки.... вие как сте със яденето? какво ви се яде?

# 68
  • Мнения: 0
Здравейте мами ...

браво Деси за хубавите новини от у/з-ка! Само това да се чува!

За запек сушени сливи (prunes) малко във вода накиснати после не може да се спреш хаха ... шегувам се Simple Smile

Аз днес бях на втори у/з вскичко е наред.. чухме и сърцето и си отдъхнах малко защото така ме беше страх. Като видях запетайката на екрана и почнах направо да се смея от радост и у/зка се разстресе и гледам малката запетайка почна и тя да се тресе и да заляга беше много смешно

Започнаха и симптомите много лекичко вечер имам гадене , но много слабо и нищо не ми се яде освен домати и краставици с много оцет и зелени ябалки.... вие как сте със яденето? какво ви се яде?

Аз ям кетчуп, таратор, горчица, леко лютиво, зелена салата с краставица и ОЦЕТ Simple Smile, По 5 филии хляб на ядене. ТРАГЕДИЯ!!! Сигурно в края на бременността ще приличам на зебра от стрии.  Simple Smile)))))) Въобще всичко, което има кисела и люта нотка. Разбира се не пропускам и сладкото, абонирана съм до живот за шоколад Simple Smile

# 69
  • Мнения: 25
момичета кажете какво да правя с този запек ,много боли,реве ми се даже Sad, препоръчайте ми някакви таблетки или храна ..благодаря ви Simple Smile

Повече течности и супички Simple Smile аз и без да съм бременна съм така , но това оправя нещата  Hug

# 70
  • Мнения: 72
Здравейте мами ...

браво Деси за хубавите новини от у/з-ка! Само това да се чува!

За запек сушени сливи (prunes) малко във вода накиснати после не може да се спреш хаха ... шегувам се Simple Smile

Аз днес бях на втори у/з вскичко е наред.. чухме и сърцето и си отдъхнах малко защото така ме беше страх. Като видях запетайката на екрана и почнах направо да се смея от радост и у/зка се разстресе и гледам малката запетайка почна и тя да се тресе и да заляга беше много смешно

Започнаха и симптомите много лекичко вечер имам гадене , но много слабо и нищо не ми се яде освен домати и краставици с много оцет и зелени ябалки.... вие как сте със яденето? какво ви се яде?
на мен ми се яде абсолютно всичко!и нищо не ме отвращава.напоследък съм на таратор главно,но то е защото гледам да не си позволявам всичко иначеее......
честито сърчице Hugот сега нататък все по-хубави неща да преживявате с бебо Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 0
Момичета Вие направихте ли си кръвни изследвания вече?

# 72
  • Мнения: 72
ами аз не Blush.но от другата седмица започвам. Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 50
хахаха euphoria много ме разсмя ... да освен оцета и аз люто и пържено лелеее ужас аз дето никога пържено хаха

М/удругото аз още на никой не казвам само вие знаете, мъжа ми разбира се и майка ми .. никой друг! макар че след днескашният у/з малко ми се поодпусна сърцето може да кажа на татко хаха

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 392
За запека мисля, че Дуфалак е ок за бременни
Аз пък имам дъг проблем - много ми се подува стомаха, просто отгоре изглеждам като плондер, преди пиех едни таблетки с артишок - Цинарикс и ми действаха много добре , сега не знам дали стават newsm78

Общи условия

Активация на акаунт