Бебчо в коремчето расте, вече тупка НОЕМВРИйско сърчице

  • 33 130
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 77
момичета,някоя да е минала вече на бхс?имам някои въпроси-как протича процедурата,колко време отнема?

Мен ме интересува дали тряя на гладно да се прави или да си закусил. За БХС питам де newsm78.

Ехааааа, утре с нова темичка ще сме. Бубче...Simple Smile))))))

# 706
  • Мнения: 72
момичета,някоя да е минала вече на бхс?имам някои въпроси-как протича процедурата,колко време отнема?
Деси, доколкото си спомням от предния път, просто ми взеха кръв и май след седмица имах резултати.
боже,а аз четох някакви ужасии за вземане на кръв от бебето посредством тръба в корема,нали няма такова нещо?
извинявам се ако звуча малко глупаво ,но наистина се шашнах #Crazy

# 707
  • София
  • Мнения: 4 035
момичета,някоя да е минала вече на бхс?имам някои въпроси-как протича процедурата,колко време отнема?
Деси, доколкото си спомням от предния път, просто ми взеха кръв и май след седмица имах резултати.
боже,а аз четох някакви ужасии за вземане на кръв от бебето посредством тръба в корема,нали няма такова нещо?
извинявам се ако звуча малко глупаво ,но наистина се шашнах #Crazy
Не звучиш глупаво, не всички са го правили - това, което си чела е амниоцентеза и не се взима кръв от бебето, а проба от околоплодните води. Това изследване се предлага в случай, че резултатите от БХС покажат висок риск от заболяване на бебето.
момичета,някоя да е минала вече на бхс?имам някои въпроси-как протича процедурата,колко време отнема?

Мен ме интересува дали тряя на гладно да се прави или да си закусил. За БХС питам де newsm78.

Ехааааа, утре с нова темичка ще сме. Бубче...Simple Smile))))))
Ааааааааааа, с нова темичка, ама зависи в какво настроение се събудя Twisted Evil

# 708
  • Мнения: 72
момичета,някоя да е минала вече на бхс?имам някои въпроси-как протича процедурата,колко време отнема?
Деси, доколкото си спомням от предния път, просто ми взеха кръв и май след седмица имах резултати.
боже,а аз четох някакви ужасии за вземане на кръв от бебето посредством тръба в корема,нали няма такова нещо?
извинявам се ако звуча малко глупаво ,но наистина се шашнах #Crazy
Не звучиш глупаво, не всички са го правили - това, което си чела е амниоцентеза и не се взима кръв от бебето, а проба от околоплодните води. Това изследване се предлага в случай, че резултатите от БХС покажат висок риск от заболяване на бебето.
момичета,някоя да е минала вече на бхс?имам някои въпроси-как протича процедурата,колко време отнема?

Мен ме интересува дали тряя на гладно да се прави или да си закусил. За БХС питам де newsm78.

Ехааааа, утре с нова темичка ще сме. Бубче...Simple Smile))))))
Ааааааааааа, с нова темичка, ама зависи в какво настроение се събудя Twisted Evil
ох,бубе,успокои ме newsm51значи утре само кръв ще ми взимат?
и не ставай лоша по въпроса с темичката smile3518

Последна редакция: вт, 19 апр 2011, 17:45 от desislava_iv

# 709
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,
отдавана  не съм съм писала, но ви чета редовно. Аз днес също бях на лекар, за 3 път. Гледхме се пак на видеозон (вечеш сме 3,5 см в 11 седмица), имаме си ръце, крачета, малкото човече шава здраво. На 3-ти ще ходя втори път за кръв- и тогава правят някакво изследване, което казва какви са вероятностите за генетични болести. през 14-та седмица смятам да направя това, за което сте писали изследване на околоплодната вода- от водата (15/20 мл.)се вземат клетки с помоща на игла през корема. Не боляло, но пък за сметка на това дава най-сигурните резулатати за генетична обремененост и други болести.
междудругото и аз сум една от безсимптомните мами, но даже се радвам, трябва да ценим това състояние ми се струва WinkА и мога да се похваля с 2 кг., които съм свалила Grinning моѝе би от стрес, но било също ок, каза доки.
Хайде стига толкова за днес, обещавам да сум по-редовна!

спокойна вечер на всички ви.

# 710
  • Мнения: 7 803
моята процедура се отложи за четвъртък, но вече знаем защо е спряло да се развива. аз бях писала за едно генетично заболяване на кръвта, то е причината. трябвало е да пия аспирин за разреждане на кръвта и щяло да  е ок

# 711
  • Мнения: 1 868
Дж-то съжалявам, но важното е че сте открили причината Cry Hug

# 712
  • Мнения: 500
Дж-то,  Hug. Скоро те чакаме отново сред отчетните теми Praynig
За БХС да ви питам всички ли ще си правите, аз съм на два акъла...ранния вече го изпуснах, то не знам и във Варна дали въобще правят, но и за късния се чудя. Като чета какви истории има, а това е просто статистика и не знам...
ФМ ще си правя, това съм решила.
Аз още съм на работа, но след малко си тръгвам и се прибирам да почивам, че нещо напоследък доста ми идва работата ooooh!

# 713
  • София
  • Мнения: 670
Благодаря ви, момичета, за подкрепата!  Hug Не съм изгубила надежда все още, нали идва Възкресение Wink Светли празници на всички!

# 714
  • Мнения: 72
аз утре ще ходя.във вита 50 лв е кръвното изследване,а 70 ранната фетална.на мен маи и двете 6те ми правят,ама за фм ми се струва рани4ко.
някоя от вас получава ли леко замаиване от време на време?

# 715
  • Мнения: 10
Дж-то,  Hug. Скоро те чакаме отново сред отчетните теми Praynig
За БХС да ви питам всички ли ще си правите, аз съм на два акъла...ранния вече го изпуснах, то не знам и във Варна дали въобще правят, но и за късния се чудя. Като чета какви истории има, а това е просто статистика и не знам...
ФМ ще си правя, това съм решила.
Аз още съм на работа, но след малко си тръгвам и се прибирам да почивам, че нещо напоследък доста ми идва работата ooooh!
Правят в терапията.аз утре съм на ФМ,а в четвъртък сутринта на БХС.Като мина ще пиша как минава и колко струва Simple Smile

# 716
  • Мнения: 0
Здравейте,
Всичко е наред , сега се върнах от прегледа Simple Smile
вече сме 2,4 см и сме обърнати по гръпче Simple Smile))


bubcheto15: Ще добавиш ли датичките на новите мами Simple Smile))?

# 717
  • Мнения: 3

някоя от вас получава ли леко замаиване от време на време?
Аз често се чувствам замаяна и най-вече когато съм гладна ,надявам се по нататък да отшуми това замайване .....

# 718
  • Мнения: 398
Doddy-за БХС знам ,че се прави в терапията,а ФМ и нея ли ще правиш там?Аз се чудя къде да ходя,още повече като писаха момичета ,че и Балев го няма ?

# 719
  • Мнения: 21
Добро утро,коремчета! Дилемата в главата ми е дали да правя БХС или не,като се замисля,че за едно съмнение за шарка си изплаках сълзите за една година напред,се замислих сериозно.Знам,че е хубаво да се направи,обаче четох,че и да даде положителен резултат,едва 5-10% от децата се раждат с увреждания.Друго аз съм от Пловдив,и до колкото съм запозната най-точните резултати ги дава д-р Кременски (става въпрос за цялата страна),не съм сигурна,че ще попадна на специалист,който да работи с Майчин дом.Не знам дали мисълта ми е правилна,обаче дори и да има някакъв проблем,не знам дали  бих махнала бебчо,нали все пак това е моето бебче,нали това човече живее в мен и е,точно него съм чакала толкова време,не знам още не мога да реша.Дайте съвет и моля не ме упреквайте! Хубав и слънчев ден от мен  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт