Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 7

  • 42 607
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 455
 Да, аз също искам да дам   - за ''Андреа спа''
                                             + за ''Бенико"

                                        ++ за ''Чинков студио''  за целия персонал/ маникюрист и фризьор Дани/

Последна редакция: ср, 06 апр 2011, 10:22 от eva_s

# 16
  • София
  • Мнения: 4 288
И аз тук! Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 164
Здравейте момичета, благодаря Zvanche за труда, който си положила.
Малко впечатления:
http://grabo.bg/sofia/dalbok-piling-na-litze-i-luksozna-terapiia … ub-bonita-0tgs26n
Този салон посетих с майка.
Впечатлението: Ужасееен салон, в апартамент, подстригват върху паркет от преди 100години, няма къде да се седне и леко стряскащо изглежда, ноооо козметичката си свърши работата страхотно.
Седнах в същата стая, където и моята майка. Козметичката ме покани там. Имах поглед върху всичко. Козметичката беше много внимателна, масажа си беше масаж, маска за околочния контур, после за цялото лице...
Важното е, че майка остана доволна, отчете го като глезене. Много се радвам, че й обърнаха внимание, не беше претупана процедурата.
Колкото и добър да е персонала обаче, няма как при такива спартански условия да задържат клиенти, поне според мен.
Посетих и "най-модерния лунапарк" - еми добре че минавам от там и знам какво е, иначе някой може много да се разочарова. Това си е квартален "луна парк"т.е. има 3 размера надуваеми играчки, блъскащи колички и една въртележка за по-малки. Някакъв симулатор, който така и не работеше.  Отидохме, защото ни е близо, но с тези гръмки думи, коита са го описали newsm78, определено човек би очаквал нещо по-различно.

# 18
  • София
  • Мнения: 553
запис  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 455
 Колко си бърза zvanche, темата е супер оформена, не мога да й се нарадвам   Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 588
А искам да похваля Pro Therapy SPA club, правихме си с любимия вега тест там, персонала страхотен, любезен, предложиха ни кафенце, вода, бонбони за малчо  Laughing Също мога да добавя и само от 3 дни има резултата, който очаквах  Peace

На мен пък този ваучер ми е единственото голямо разочарование досега Naughty Бях писала в предишните теми: крайно непрофесионално отношение, закъсняха с около половин час, през което време не само, че не предложиха кафе (не че пия кафе Mr. Green), но дори нямаше оставено едно списание за четене. Жената, която ми прави теста, въобще не умееше да работи с апарата - като цяло 35 лв хвърлени ни вятъра и доста изхабени нерви Tired
Ходих почти веднага след пускането на ваучерите и тогава имаше няколко много отрицателни коментара във форума. Дори след теста се обаждах в Задружно и оттам казаха, че ще се свържат със салона да проверят. Явно е имало ефект, щом след това има и доволни Peace


Иначе от положителните впечатления - повечето ги има в списъка. Не видях Езикова школа Нов стандарт - от един месец вече съм на курс там с ваучер от Колектива и съм изключително доволна bowuu и автомивка с пица от Грило - ходихме при първата промоция и всичко беше супер - и пицата, и почистването, сега пак имам ваучер за там, ще видим как ще е  Peace

# 21
  • Мнения: 3 576
Асланян го има. Ако можеш да ми дадеш за Кадело нещо повече, че не го намирам в нет-а? (сигурна ли си в името)

Самоцитирвам се  Grinning
Обаче никаква друга информация не мога да намеря за тях в нета, дори съм забравила от кой сайт взех ваучерите  Thinking

Наскоро се възползвах от точно такава оферта в студио Кадело, която я бях купила преди месец, чудя си се на акъла защо чаках толкова дълго да си я оползотворя.
Много бяха любезни и внимателни там, от маникюристката съм очарована, докато фризьора леко се позатрудни с мойта коса, но като цяло се справи много добре  Peace

# 22
  • Мнения: 1 674
Имама питане относно ваучерите за кино. Вчера купих от Колектива  този http://bg.kolektiva.net/3d-kino-v-cineplex-pukanki-ccs.html и досега не са ми пратили нищо на пощата.  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 178
Страхотна нова тема, zvanche, благодарности!  Heart Eyes Hug

Искам да "поръчам" автомивка из западните райони.  Mr. Green

От Енсо не се отказват... hahaha Азиатска кухня! 20 броя свежи автентични пролетни азиатски ролца за двама за 24.80 лв с доставка за 99ст.

И да не забравите, че до утре може да се възползвате от кодовете и да заредите 10 лв. за харчене по оферти.  Wink

Някой ли питаше за Nail Bar...


Аз имам ваучер за Нейл бар-а на Якубица, май е различно. Laughing



# 24
  • софия
  • Мнения: 25 796
Иначе от положителните впечатления - повечето ги има в списъка. Не видях Езикова школа Нов стандарт - от един месец вече съм на курс там с ваучер от Колектива и съм изключително доволна bowuu и автомивка с пица от Грило - ходихме при първата промоция и всичко беше супер - и пицата, и почистването, сега пак имам ваучер за там, ще видим как ще е  Peace
Грило го има: Grillo Peace
Нов стандарт - добавен

Nadia79, прочетох мнението ти в предишната тема, но понеже не намирам името на салона никъде, за момента предлагам да не го включваме. Когато се появи нещо по-конкретно - да. Peace


Благодаря ви за добрите думи  Hug НИЕ, не аз, си правим темата! Да ни е полезна.
До утре сутрин, мога да редактирам в първия пост и ще отразявам нещата. След това: в следващата тема.

edit:
Not Approved &, моля помогни! Какво е било писано за Flimmi и Freya Idun?

Последна редакция: ср, 06 апр 2011, 10:44 от zvanche

# 25
  • Мнения: 257
А козметичните салони Flimmi и Freya Idun къде да ги впишем?   Grinning

# 26
  • Мнения: 1 058
Страхотна тема.

# 27
  • Мнения: 498
paleto явно има някакъв проблем, на една приятелка също не са й го пратили, а ги поръчвахме заедно, казах й да звънне на Колектива, все пак има потвърдено плащане!  Thinking Обади се и ти и пиши какво са казали  Peace

# 28
  • Мнения: 947
Здравейте, не мога да се въздържа да не споделя впечатленията си от ресторант ренесанс, където ходихме с ваучер от Грабо- на възраждане 2 се намира, в хотел- идеята беше да хапнем био-меню, тъй като заведението се води био-ресторант...
бяхме четири момичета и се надявахме да прекараме страхотна вечер. не ме уплаши изявлението на едно момиче,посетило вече мястоот ,че изглежда досат соц- бяхме в добро насторение и готови за приятно прекарване.
био-менюто наистина изглеждаше невероятно,на достъпни цени...но!!!!! само докато дойде салатата, чакахме точно 50 минути!!! #Crazy умряхме от глад...същото се повтори и с основното, и с десерта, така че си тръгнахме последни от ресторанта, доста късно, при резервация напарвена за осем часа!
самото качество беше също съмнително. "Прекрасните" брускети с прясна сьомга не се ядяха, защото сьомгата беше замразена и някой беше забравил да я размрази. агнешките котлетчета бяхме купчинка кокалчета с мазнинка, които дори маринатата не бе успяла да направи привлекателни. Порцията свинско на една от нас беше направо кървава...само дето не дишаше...чувствахме се като мистър бийн в ресторанта...
не посмях да си взема десерт, макар че само той се оказа успешен...поне така казаха останалите три мацки ...
после пък не успяхме да открием сервитьора, за да му платим и за малко да си тръгнем и да ни гони...накрая влязохем в кухнята ,където той беше сам!!!! подозирам, че си беше и готвач, и сервитьор, и всичко....напарво не мога да повярвам колко време изгубихме за една посредствена вечеря.
идеята за био-ресторант е хубава ,н обеше доста "побългарена", в най-лошия смисъл на думата...
ако имате мнооооого време за губене, пробвайте и вие...

# 29
  • Мнения: 1 167
Онзи ден си изядох последния ваучер за Go Pasta. Станах им фен  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт