Падам, ставам, после продължавам, за мечтата боря се - не се предавам :) - еп.55

  • 25 158
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 25 348
Etigra,
успех Hug Кога ще ти ги връщат?

# 676
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
oх, Ети на цялата Стара Загора съм стиснала палчетата за теб!! Hug

# 677
  • Мнения: 2 358
Etigra   Praynig Praynig Praynig  bouquet

# 678
  • Мнения: 947
хахаха, Мецанче, ще ме умориш.... newsm10. е, благодаря на Стара загора, имам нужда от цялата подкрепа на света и затова ви благодаря,и на всички останали, много сте мили!!!!
питах дали ще ми ги връщат на трети или пети ден, казаха ми, че зависело от развитието им. лично аз искам на пети, ама ще видим пита ли ме някой въобще....

# 679
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Ети, Praynig Praynig Praynig

Аничка, не се притеснявай всичко ще е наред и те чакаме след това да разкажеш как е бебчо. Hug

# 680
  • Мнения: 3 499
ЕтиHug Hug Hug силно стискам и четирите си палчета fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 681
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ети стис на палчетата fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed и на краката Laughing

# 682
  • Варна
  • Мнения: 441
Етигра, Кафенце, много положителна енергия ви изпращам  Praynig Hug
Аника, всичко ще е наред на прегледа  Hug.

# 683
  • София
  • Мнения: 279
Ети, силно стискам палчета fingerscrossed fingerscrossed  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Успешен ден на всички  Hug

babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 684
  • Мнения: 368
Не, не се обиждам на никого. Добре, че сте вие.
Кога да си пусна пак тест?  Rolling Eyes В понеделник ? Или още е рано ? Наистина това чакане е .....  Tired #Cussing out #2gunfire

# 685
  • Мнения: 500
Здравейте и от мен Hug
Времето е само за лежане с книжка, но за съжаление при мен е точно обратното - много работа и натоварена седмица. Чакам си с нетърпение почивните дни.
Ети, стискам палчета. Всичко да е наред и след 9 месеца - 1,2 или 3 бебчета да гушкате  Heart Eyes

# 686
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
May be изчакай поне закъснение да имаш... поне ден-два, направи си обикновен тест и чак след това кръвен.... и го давай по-лежерно Wink

# 687
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
May be от колко време бебеправите та това чакане те побърква.Не го мисли толкова много,че ако не стане веднага след 2-3 месеца ще трябва да си вземеш успокоителни.Секс и търпение му е майката.Трябва да разбереш,че има неща, които не зависят от нас. Hug
А колкото до кръвния тест най-рано на 11 ден от доказана овулация доколкото знам.
Охаа търкул под троен прашец. Whistling
Металтинка как си? Hug

# 688
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Смуси при мен се е облещило едно слънцеее мале, мале, обаче пък пак е студено Sad искам вече да е топло, да си обличам роклите и сандалите и да крача по съветски, тоз Април по-злобен и от Марта се оказа Crossing Arms
Джаки как си мила?! Hug Heart Eyes
Ети Hug

# 689
  • Мнения: 2 357
Привет! Hug
Етинка Praynig Praynig Praynig Hug babydust7
May be, колкото и да си нетърпелива, мила изчакай си датата или 1 ден закъснение за да нямаш терзания  Peace Hug
Благодаря на всички за стиснатите палци, свършиха идеална работа Heart Eyes Hug
Бебчо е добре, все още е мъж и така ще е до края Mr. Green Тежи 550 гр. и е дълъг 31 см. малко по-голям от стандартните рамери за 23 седмица, но той така или наче върви с 4-5 дни напред Heart Eyes
Терминът пак е около 8.08.2011г Hug Малко ми поолекна. Следващата консултация е на 17.05 и след това започват на 2 седмици, напрово ми дойде  #Crazy
Ами това е, отново благодаря и мнооого  Hug на всички. Обичам Ви! Heart Eyes


 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Общи условия

Активация на акаунт