Падам, ставам, после продължавам, за мечтата боря се - не се предавам :) - еп.55

  • 25 157
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 115
Aника, еха, бебо голям мъж вече! Много се радвам, че всичко е наред, сигурна съм, че и занапред ще си е така  Hug Hug
Ети, стискам палци и аз  Hug
Мay be, наистина е по-добре да изчакаш закъснението, че самотните чертички действат ужасно депресиращо.. Crazy

# 691
  • Мнения: 364
Ей, банда как сте? Ще замръзнем днес.  cold

Етии, струпвам цялата си положителна енергия върху теб.   Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Теди, честита магистралка. Лека бременност и много положителни емоции през 9те месеца.   bouquet
Плодче, не съм сигурна дали разликата на ФСХ с ЛХ няма да запъне нещо, но най-добре доки да каже. С правилна терапия и много позитивизъм всичко става.  Hug Hug Hug
Аничка, успех. Hug

Ние още се лекуваме. Радващото е, че течението намалява. Вчера четох за цветните снимки и страха ме обзе напълно.  Sick Сигурно има и други момичета, които са се чувствали така. Много страшни неща имаше...

Много бременни муцуни ми се губят. Да вземат да ръснат групово по един пролетен прашец, че и ние да се опрашим  Joy Joy Joy

Целувки на всички и много стиснати палци!!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 692
  • Мнения: 3 499
АникаHug Hug голямо е момчето  Hug Hug Все така да расте. 08.08. е много хубава дата, дано я улучи Simple Smile
ПисанаHug Hug за сега ще опитаме с повече позитивизъм  Wink Повечето пъти той е по- необходим, отколкото хаповете... И аз ще приканя  Wink бремелинките да ни наръсят едно хубаво Simple Smile

# 693
  • Мнения: 258
Etigra  Praynig Praynig Praynig Hug Hug

Aника, дано наистина все така да расте момчето. Така като гледам се очертава при всички положения да е малко лъвче  Wink

# 694
  • Мнения: 375
Ехооо, премръзнахте ли днес?  Ill Докога ще ни мъчи този студ не знам вече  ooooh!
Етигра, честити оплодени яйчица! fertilization  Simple Smile Да ти ги връщат и след 9 месеца да си гушнеш   ylinfant
May be, изчакай си дата за Ц поне ако не можеш да изтраеш закъснение.  PeaceИ аз като теб в началото хич не можех да трая и по цял ден ми се привиждаха симптоми. Даже тежко не вдигах, но аз понеже си знам, че съм проблемна и уж да се пазя. Този месец обаче така съм се отпуснала и я давам далеч по-кротко. Не знам дали се дължи на факта, че знам, че си изпуснах О.
Трябва да ми дойде на 20, но така ме боли корема и кръста на моменти, че все едно, че всеки момент ще текне.  #Crazy Но пък аз нямам претенции, да идва по бързо и да си заминава!
На нечакащите  fingerscrossed и специално за Кафенцето много  Flowers Four Leaf Clover

# 695
  • Мнения: 576
Ети  Praynig Стискам палци и се моля скоро да си най- щастливата жена на света. Дръж ни в течение, моля те  Hug
Плодче, добре завърнало се   Hug Веднага се отзовавам на поканата  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 696
  • Мнения: 2 358
да се търкулна под прашеца Joy Joy Joy Joy, че тази нощ почвам да ловувам

# 697
  • Мнения: 3 499
Плодче, добре завърнало се   Hug Веднага се отзовавам на поканата  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
newsm79 newsm79

Как да не те гушне човек?!!!  Hug Hug Hug Hug Simple Smile И погал по коремчето  Hug Hug

# 698
  • Мнения: 323
Здравейте сладурки.
Плодче добре си ни се завърнала в редиците на бебеправещите,и ти желая скорошен успех Praynig Flowers Four Leaf Clover Hug
Етии Hugдано скоро ни се похвалиш с поне   babyuu  babyuu,а защо не и   babyuu  babyuu  babyuuсладки бебовци. Praynig Praynig Hug
Аничка Hugбраво,голям юнак си отглеждаш,на татко си се е метнал Simple Smile
Симонка Hugмерси че ме мислиш.Добре сме,растем,а каката чака вече снетърпение да дойде момента. LaughingС ремонта с ме до никаде май-май,до Велик Ден едва ли ще се нанесем в новите стаи,а дори  да стане веднага започваме в другите две стаи,че коремчето доста порасна и ми става все по-трудно и се изморявам вече по-бързо. EmbarassedВие как сте,не че не те следя в отчетната де Wink Hug

Веднага се отзовавам на призива на Писанка и Плодчето,дано е много заразен момичета babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 699
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
newsm28   Еее не под Краси не мога да не се овалям в прашец  Joy Hug  на коремчето.
Аничка браво за добрите новинки Hug
Аз днес си правих едни изследвания за ИР и имаме много добър напредък.Като си ги взех от лабораторията се бях ухилила като ряпа hahaha
Ендото ми махна дуфастона за един месец пробно да видим дали метфогамата върши работа самостоятелно и как ще ми е цикъла.
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedпалчета за всички нуждаещи се
 Hug ви и отивам да ровя в белия списък за добър офталмолог че ми е жизнено необходим за едното родителско тяло  Confused

Последна редакция: чт, 14 апр 2011, 20:41 от pospalancho

# 700
  • София
  • Мнения: 1 845
Ети Praynig Praynig Praynig Praynig
Аника, растете, растете, браво , все така - термин 08.08 - моят беше 07.08 - ама и Мишето вървеше напред със седмица. Те и сигашните и размери са рекордни - прилича на едногодишна вече Simple Smile

# 701
  • Мнения: 731
Аника юнака станал голям "мъж" вече,нека все така да расте!
Ети  Hug ще те чакаме вече с добри новини.Следващата темичка няма да е ,ама защо не по следващата ти да повлечеш крак и всички след теб!
Аз до сега имах гости и малките така са разхвърляли на всякъде,че до 12 часа немога им събра бъркотиите.Така че да ви пожелая лека вечер и да отивам да  newsm79 1dishes newsm55 .

# 702
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Много ме радвате момичета, виждам че днес сте много положително настроени и с хубави новини Simple Smile  Hug за всички и много лека и бебеносна вечер ви пожелавам   bouquet Дойдоха няколко приятели на милото на гости и като гледам ще отиде до сутринта, а така ми се спи Tired

# 703
  • Мнения: 115
Ренденце, fingerscrossed fingerscrossed
Момичета, лека нощ от мен, успех на ловуващите тази нощ  luvbed luvbed, пък на останалите като мен сладки сънища   bouquet

# 704
  • Мнения: 2 483
Плодче, добре завърнало се и успех  wavey

Аника, echolalia, браво за хубавите новини от прегледите Simple Smile

Писанче, ЦС звучи сериозна стъпка  Grinning Кога предстои?

Аз днес никаква не я свърших, с док се разминахме, но се разбрахме да се видим утре. Вярвам, че няма да ме върне и че утре просто ще си забера първите инжекцийки за стимулацията  Laughing Даже вече нямам търпение да си ударя първата утре вечер   Joy

Общи условия

Активация на акаунт