Падам, ставам, после продължавам, за мечтата боря се - не се предавам :) - еп.55

  • 25 156
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Кафенце, здравей мила Simple Smile Би ли ми обяснила за тези стимулации по сериозно и защо са се наложили и от колко време опитвате,защото аз вече взех да се притеснявам че от 9 месеца не става при нас  Hug

# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Извинявам се на всички исках на ЛС да пиша, но се обърках  Embarassed

# 707
  • Мнения: 368
Сигурно спрямо много от вас, нашите опити са нищожно малко като време, едва няколко месеца, но  Rolling Eyes

За друго влизам - точно тази вечер като се прибрах имах 2 розови петна на бельото.  Shocked Тъкмо се бях заредила с търпение и да не мисля и сега това веднага ме наведе знаете на коя мисъл... за имплантацията. Толкова теми съм чела, мислех, че не бих се замислила и очудила, но когато на мен днес ми се случи и се почна - дали е това, май етова, май наистина е това,или нее ...  Crazy

Днес е ден 8 от ОВУ, предполагам, че съм права?  Praynig Praynig Praynig

# 708
  • Мнения: 2 358
Кафенце дупе да ти е яко утре за инжекциите Grinning И за утре имаш Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig.
May be хвани някоя хубава книга, отиди на кино, сготви нещо вкусно на мъжО, виж дали няма някоя хубава изложба....... изчакай още малко, времето ще покаже какво е. Възможно е да е имплантация, но изчакай поне още 4 дни Hug И аз не съм много на ти с търпението, но поне до 11 ден след О стискам зъби и се занимавам с нещо. Като резултат днес установих, че през последните месеци съм прочела 33 книги със завидни размери Blush Shocked.
Аничка браво и на твоя малък бебчо  bouquet
Shana направо на шушулка станах, сега обмислям кой ми е най-дебелият пуловер ooooh!
Ох, а как ми се спииии ама моето момче свършва работа най-рано след час и половина  ooooh! Rolling Eyes. Ще го чакам, няма какво да се прави. Целта изисква жертви Laughing

Последна редакция: чт, 14 апр 2011, 22:49 от rendence

# 709
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
May be може пък да е имплантанционно зацапване, много се тревожиш, стреса допълнително пречи на нещата да се случат .. слушай Ренденцето, чети, играй игри или реди пъзели или каквото и да, но се разсейвай, стискам ти палци! Peace

# 710
  • Мнения: 1 201
Включвам се за да дам цялата си положителна енергия на  Ети ,стискам палци мила Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig
Аничка радвам се,че бечо е добре ,все така и занапред да сте Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Кафенце и на теб мила стискам палци Hug Hug
Писанче мила не се страхувай ,въобще не боли .Аз бях с пълна упойка и след това  около 1 час те боли корема като преди менструация и нищо повече .Споко не се притеснявай Hug Hug Hug

# 711
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Дианка аз мисля да примрънкам за процедурата без упойка, предния път едва я преживях и просто втори път няма да се подложа на това изтезание .. ма аз като се замисля съм си куче и си влача и да ме боли и да не ме боли .. пък и може да ме помислите за стисната, ама 100лв упойка .. егати и упойката ooooh!

# 712
  • Мнения: 2 358
100 лева ??? Това си е много ooooh! Аз си мислех, че не е повече от 20-30 лв. Явно нещо не съм в час хич. Решила съм, че след като заплатата ми не расте, то значи и цените не се променят Crossing Arms.

# 713
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Ренденце де тоя късмет ooooh! Crossing Arms аз понеже вече веднъж съм я минавала цветната снимка, но никъде в епикризата не пише тия мойте тръби нагънати ли са, не са ли .. и все повече ме хваща едно съмнение, че те хубаво са проходими, но ако са нагънати всичкото това време сме го загубили в напразно чакане, душевни терзания и пари за стимулации, прегледи и лекарства, та няма да си спестя повтарянето на процедурата, но упойката ще си я спестя, не ме е страх от болка, страх ме е от невежество и неадекватни лечения

# 714
  • Мнения: 633
Добро утро, момичета!

Влизам специално, за да ви сервирам кафе и закуска и да ви пожелая прекрасен петък! Hug



# 715
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Добро утро, прекрасни  Hug
Ети, Кафенце, стискам ви силно палци и се надявам да развеете положителните тестчета във възмножно най-кратък срок, да се радвате на растящите коремчета и да се оплаквате колко сте "дебели"  Mr. Green
Аничка, погал по коремчето  Hug
Честито на мама PEMY, да се възстановява бързо, че в следващите (поне)18 години я чакат много емоции, трепети, щастие, сълзи и още, и още   bouquet
Хубав петъчен ден, дами  Hug

# 716
  • Видин
  • Мнения: 685
Добро утро и мен.
Росела, мерси за кафето. Петък е най-хубавия ден от седмицата, е ако не работиш събота де hahaha
Ети, Кафенце, стискам палци всичко да мине по вода и в най-скоро време да се похвалите с ....
растящите коремчета и да се оплаквате колко сте "дебели"  Mr. Green
както е казала Петьофи Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 3 499
Добро утро Hug  newsm76

Росела, благодаря за кафенцето и закуската. Hug Сега отивам и аз да си направя едно   food010
May be, стискам палци  fingerscrossed fingerscrossed да е знак за  EFP
Кафенцеfingerscrossed fingerscrossed палчета за днес  Hug
Краси, цопвам се под прашеца (малко късно, но...) Благодаря!  Hug Hug Съчувствам ти за ремонта, добре че в нас свърши, че по едно време вече ми се ревеше. Дано по - скоро го завършите.
Ети, изпращам ти цялати си положителна енергия и днес  Hug Hug Hug Praynig

Хубав ден, прекрасни дами  txtloves

# 718
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Добро утро дами.
Роселка благодаря за закуската  bouquet
Ети и Кафенце стис на палчетата fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
fingerscrossed и за останалите нуждаещи се момичета.
 Hug ви

# 719
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Добро утро и от мен! Hug

Кафенце, Ети, продължавам с палцестискането.  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Роселка, страхотна закусчица, благодаря!  bouquet

May be, стискам fingerscrossed да е имплантация.

АничкаHug

Общи условия

Активация на акаунт