Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-22

  • 96 783
  • 766
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 155
дали има шанс за утре  Praynig

# 616
  • Мнения: 0
За утре незнам? но се надяваме тази седмица да ни зарадват!

# 617
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 817
Днес в Шумен ще има детски!

# 618
  • Мнения: 199
Повличам крак  Grinning. В Благоевград са пуснати детските и чл.8 - но още не са активни след 10ч. - Общинска  bouquetКъсмет на всички

# 619
  • Мнения: 155
а така момичета дано има навсякъде днес ,супер новини

# 620
  • Мнения: 0
има детски Златоград дск дано всички си ги получат днес

# 621
  • Мнения: 7
Днес в Пловдив няма и няма да има.Говорих със социалните и казаха кам края на седмицата.Така че не слушаите кой какво ви говори.Ако не вярвате 032634495

# 622
  • Мнения: 61
Някой от Русе да е получил?

# 623
  • Мнения: 96
Инвест Банк Добрич има ли?

# 624
  • Мнения: 200
Велико Търново ЦКБ има преведени детски.

# 625
  • Мнения: 0
Търговище ЦКБ има детски

# 626
  • Мнения: 179
Бургас IBank-има детски и чл.8

# 627
  • Мнения: 11
Велико Търново ЦКБ има преведени детски.
Велико Търново Уникредит Булбанк - няма

# 628
  • Мнения: 5
В Русе инвестбанк няма.Преди 5 мин. проверих.Дано да ги пуснат до края на деня.

# 629
  • София
  • Мнения: 93
София,Изгрев,ОББ няма превод още,ще проверя пак към 16.00

Общи условия

Активация на акаунт