Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 30

  • 32 406
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 68
Здравейте.
къде гледате филмчето и на мен ми е любимо но не знам сега като не го дават по ТВ къде да го гледам?

Здравей! Филма го гледаме всяка събота от 22.45 Давам линк:
http://xvideo7.com/video/kanal-d-Online/e9e62836a.html
епизодите които не са излъчвани по бтв можеш да ги гледаш във vbox7.com

# 706
  • Мнения: 0
Искам да поздравя imagine за наистина забавния начин, по който изказва мнението си, много ми напомня на моето изразяване на ирония, а не се взема и толкова на сериозно! Наистина евала, imagine!!!  Peace Peace Peace

# 707
  • Мнения: 68
Искам да поздравя imagine за наистина забавния начин, по който изказва мнението си, много ми напомня на моето изразяване на ирония, а не се взема и толкова на сериозно! Наистина евала, imagine!!!  Peace Peace Peace

Чек да добавя...Ашкоусун,аферим,машаала ахаххахах
 Peace   bouquet

# 708
  • Мнения: 0
Искам да поздравя imagine за наистина забавния начин, по който изказва мнението си, много ми напомня на моето изразяване на ирония, а не се взема и толкова на сериозно! Наистина евала, imagine!!!  Peace Peace Peace

Чек да добавя...Ашкоусун,аферим,машаала ахаххахах
 Peace   bouquet
Благодаря за асистенцията!!! Hug

# 709
  • Мнения: 68
Искам да поздравя imagine за наистина забавния начин, по който изказва мнението си, много ми напомня на моето изразяване на ирония, а не се взема и толкова на сериозно! Наистина евала, imagine!!!  Peace Peace Peace

Чек да добавя...Ашкоусун,аферим,машаала ахаххахах
 Peace   bouquet
Благодаря за асистенцията!!! Hug

То хубаво си спорим ние тук ама тези сценаристи що не вземе нещо да ги прасне по главата и да им присветне че да вземат да ни върнат оригиналното момче ?Simple SmileКоето според мен ще е добре от гледна точка на това че,  ще може да се направи и още един сезон.Въобще не ми се иска да свършва филма....

# 710
  • Мнения: 68
Лека нощ на всички мечтатели! Peace and love!

"You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as one "

# 711
  • Мнения: 0
То хубаво си спорим ние тук ама тези сценаристи що не вземе нещо да ги прасне по главата и да им присветне че да вземат да ни върнат оригиналното момче ?SmileКоето според мен ще е добре от гледна точка на това че,  ще може да се направи и още един сезон.Въобще не ми се иска да свършва филма....
   
Да ти кажа цялата истина при мен как стана работата ... значи, бях в Англия и се върнах точно, когато давах 98 епизод и оттам започнах да гледам филма.
Разбираемо, в началото харесвах Гювен и исках много да е с Аслъ, но с течение на времето(около 120 епизод) реших, че за да мога да разбера сюжета и като цяло замисъла на филма, ще се наложи да започна филма от начало. И когато бях стигнал до 96 епизод включително, тогава вече бях напълно наясно със себе си, относно кой е главен, кой е второстепенен герой, чия душа завинаги ще бъде свързана с тази на Аслъ, затова аз винаги ще се смятам за прав, относно тълкуването на филма и първоначалната идея на сценаристите Ефе да бъде с Аслъ( е да, после доста неуредици се случиха във взаимоотношенията по оста актиъор - сценаристи, това наложи и налагането на Гювен), но и не смятам да убеждавам никого в истинността на моето мнение, все пак всеки е човек и може да сбърка,т.е. да не е на моето мнение!!! Peace Peace Peace

# 712
  • Мнения: 1
То хубаво си спорим ние тук ама тези сценаристи що не вземе нещо да ги прасне по главата и да им присветне че да вземат да ни върнат оригиналното момче ?SmileКоето според мен ще е добре от гледна точка на това че,  ще може да се направи и още един сезон.Въобще не ми се иска да свършва филма....
   
Да ти кажа цялата истина при мен как стана работата ... значи, бях в Англия и се върнах точно, когато давах 98 епизод и оттам започнах да гледам филма.
Разбираемо, в началото харесвах Гювен и исках много да е с Аслъ, но с течение на времето(около 120 епизод) реших, че за да мога да разбера сюжета и като цяло замисъла на филма, ще се наложи да започна филма от начало. И когато бях стигнал до 96 епизод включително, тогава вече бях напълно наясно със себе си, относно кой е главен, кой е второстепенен герой, чия душа завинаги ще бъде свързана с тази на Аслъ, затова аз винаги ще се смятам за прав, относно тълкуването на филма и първоначалната идея на сценаристите Ефе да бъде с Аслъ( е да, после доста неуредици се случиха във взаимоотношенията по оста актиъор - сценаристи, това наложи и налагането на Гювен), но и не смятам да убеждавам никого в истинността на моето мнение, все пак всеки е човек и може да сбърка,т.е. да не е на моето мнение!!! Peace Peace Peace
По принцип зрителите не са склонни да се привързват толкова към новите образи. При теб се е получило много странно, не си познавал образа на Ефе, бил е нов за теб, но после не само си го възприел, но и си му отредил мястото на главен герой. Това е доста показателна ситуация.

# 713
  • Мнения: 0

Виж сега,цялата работа е че,присъствахме редовно на лекциите и си научихме урока...Simple Smile
Така е..вчерашния ден беше ползотворен - всички прогледнахме newsm78

# 714
  • Мнения: 0
Странно защо някои хора с учудване се възмущават на иронията и сарказма от вчера насетне..мисля, че си е в реда на нещата..причинноследствена връзка

# 715
  • Мнения: leet
Зоннаа, възмущават се, защото е изключително обидно спрямо хората, като мен и други, които харесват Гювен, и никога не се обръщат с обиди и нападки спрямо някой потребител. Това, че ние имаме различно мнение по никакъв начин не означава, че не е правилно. Не се научихте, че всички сме различни и имаме еднакви права да харесваме и не харесваме. И престанете да повтаряте, че гледаме различни филми, защото всеки може да интерпретира филма както си иска. Безсилните хора нападат и обиждат, а умните аргументират. От къде на къде ще иронизирате мнението на хората по-различни от вас? Това си е чиста проба липса на толерантност и не зачитане на чуждия мироглед. Не съм чула НИКОГА някоя фенка на Гювен да каже и една лоша дума по адрес на Ефе. Уморих се да се повтарям, ама като някой хора го нямат в главата, нали знаете къде го имат? Пък и какво съм тръгнала да обяснявам на деца с по 10 години по малки от мен...

# 716
  • Мнения: 24
silveto_ те се опитват да иронизират мен , но не им се получава , защото аз никъде не съм твърдяла , че любовта м/у Г и А е огромна и изпепеляваща ! Аз казах , че е имало любов между тях( и това може да го отрече само някой , който не е гледал 3ти сезон) , но след като се върна Ефе вече нещата са различни. Сега след като отново го няма все още никой не знае какво и между кого ще има и всеки има право да си прави каквито си иска догадки , а после всички ще видим какво ще стане.
Относно Ефе ще кажа за пореден и последен път : Не го обиждам , а просто имам такова мнение за героя. И точно такъв ми харесва , защото е много забавен  Peace Просто казвам , че като двойка повече ми харесват А и Г , това не значи , че не виждам любовта м/у А и Е и я отричам !

Извинявам се на тези , които "не четат мойте постове" , че не съм на тяхното мнение , ама така е в живота - хората са различни и мислят различно   bouquet

# 717
  • Мнения: 0
Зоннаа, възмущават се, защото е изключително обидно спрямо хората, като мен и други, които харесват Гювен, и никога не се обръщат с обиди и нападки спрямо някой потребител. Това, че ние имаме различно мнение по никакъв начин не означава, че не е правилно. Не се научихте, че всички сме различни и имаме еднакви права да харесваме и не харесваме. И престанете да повтаряте, че гледаме различни филми, защото всеки може да интерпретира филма както си иска. Безсилните хора нападат и обиждат, а умните аргументират. От къде на къде ще иронизирате мнението на хората по-различни от вас? Това си е чиста проба липса на толерантност и не зачитане на чуждия мироглед. Не съм чула НИКОГА някоя фенка на Гювен да каже и една лоша дума по адрес на Ефе. Уморих се да се повтарям, ама като някой хора го нямат в главата, нали знаете къде го имат? Пък и какво съм тръгнала да обяснявам на деца с по 10 години по малки от мен...

Няма как да чуеш.....Но виж ако прочетеш малко назад ще видиш как е грозен,тъп и незнам си още какво.Тъй,че когато нападат един от любимците на форума никой няма да мълчи Силве.Аз също се кефех мн на Гювен заради глупостите които правеше но заради някои хора ми стана неприятен.Неможе да гледаш филма и да виждаш нещата,а отсреща да ти казват че си кьорав едва ли не.А и постоянното натякване на едно и също нещо води до това да ти писне от него,а след като ти писне естествено се почва с плюенето...Тъй,че поне при мен Гювен ми стана да го наречем противен заради едно и също нещо което винаги когато влезна тук го чета по няколко пъти.Неказвам,че хората нямат право на мнение.Напротив,но мнението което изкажеш веднъж от нормалните бива разбрано,но ако постоянно дълбаеш едно и също може да те сметнат за не много нормален човек.Необиждам никой просто искам да кажа,че и феновете на Ефе и тези на Гювен няма смисъл да се опитвате да откажете другите от техния любимец,защото това неможе да стане.Но поне недейте всеки ден да пишете едно и също,защото така и двата лагера се дразнят,а когато се дразнят най-лесно е да влезеш и да изпишеш 100 реда глупости в които да хвалиш колко прекрасен е твоят любимец,а колко лош,грозен,тъп и незнам още какъв ще вметнат някои хора е другият.
Лек ден от мен Simple Smile

# 718
  • Мнения: leet
Може би не съм чела внимателно, но пак не съм видяла някой да нарече Ефе грозен и тъп. А тези, които ме познават знаят, че слагам Ефе и Гювен с еднаква тежест на везната. Но това, че харесвам Ефе не ми пречи да харесвам Гювен и обратното. Но ме дразни постоянните обиди към хората, които харесват Гювен. Какво от това, че едни харесваме този, а други онзи? Стига да зачитаме мненията на другите без да се обиждаме всичко е ОК. Но за съжаление тук не е така.

# 719
  • Мнения: 0
Зоннаа, възмущават се, защото е изключително обидно спрямо хората, като мен и други, които харесват Гювен, и никога не се обръщат с обиди и нападки спрямо някой потребител. Това, че ние имаме различно мнение по никакъв начин не означава, че не е правилно. Не се научихте, че всички сме различни и имаме еднакви права да харесваме и не харесваме. И престанете да повтаряте, че гледаме различни филми, защото всеки може да интерпретира филма както си иска. Безсилните хора нападат и обиждат, а умните аргументират. От къде на къде ще иронизирате мнението на хората по-различни от вас? Това си е чиста проба липса на толерантност и не зачитане на чуждия мироглед. Не съм чула НИКОГА някоя фенка на Гювен да каже и една лоша дума по адрес на Ефе. Уморих се да се повтарям, ама като някой хора го нямат в главата, нали знаете къде го имат? Пък и какво съм тръгнала да обяснявам на деца с по 10 години по малки от мен...
Къде прочете обидна дума от мен?

Общи условия

Активация на акаунт