Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 30

  • 32 391
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 334
Не си ме разбрала правилно. Изобщо нямах предвид теб. Обърнах се към теб, защото ти попита защо някои хора се дразнят на иронията и сарказма и аз ти отговорих. Извинявам се, ако си го приела лично. И през ум не ми мина да визирам теб.

# 721
# 722
  • Мнения: 0
silveto_ те се опитват да иронизират мен , но не им се получава , защото аз никъде не съм твърдяла , че любовта м/у Г и А е огромна и изпепеляваща ! Аз казах , че е имало любов между тях( и това може да го отрече само някой , който не е гледал 3ти сезон) , но след като се върна Ефе вече нещата са различни. Сега след като отново го няма все още никой не знае какво и между кого ще има и всеки има право да си прави каквито си иска догадки , а после всички ще видим какво ще стане.
Относно Ефе ще кажа за пореден и последен път : Не го обиждам , а просто имам такова мнение за героя. И точно такъв ми харесва , защото е много забавен  Peace Просто казвам , че като двойка повече ми харесват А и Г , това не значи , че не виждам любовта м/у А и Е и я отричам ! Извинявам се на тези , които "не четат мойте постове" , че не съм на тяхното мнение , ама така е в живота - хората са различни и мислят различно   bouquet
Съвършенно права си.
Точно теб, лично аз не съм иронизирала, защото явно гледаме един и същ сериал, пради тази причина и мнението ти  е уважено - харесваш А и Г като двойка - о`к!!
Спора тук е за "изпепеляващата " любов между А и Г - а такава няма!!!
И когато някой с кански усилия, неподплатени с факти се опитва да те убеди в нещо, което определено липсва и го няма, в един момент ти писва и почваш да приемаш нещата с насмешка - голяма насмешка.
Безкрайно много харесвам героя на Сарп - и друг път съм го казвала - разкошна игра, невероятен актьор, хубав мъж. Но, Бога ми, това какво общо има с факта за истинската любов между А и Ефе???

# 723
  • Мнения: 0
Здравейте, мечтатели!
Влизам и виждам, че последните няколко страници са станали място за упражнение на чувството за хумор на някои от участниците в темата. Има и нещо положително - един от тях вече не харесва Гювен заради писанията, друг вече признава голямата любов на Аслъ към Ефе. Значи е вярна приказката, че в спора се ражда истината. Смятам, че това се е получило, защото няма развитие на филма и си чешем езиците/в случая пръстите/ за да не забравяме защо сме в тази тема. Лошото е, че хората които се ровят из турските сайтове не влизат в нашата тема и не ни информират за новините около филма и артистите. Нищо, важното е, че оставаме фенове на сериала и правим всичко възможно, за да продължим да живеем с него.

# 724
  • Мнения: 0
Не си ме разбрала правилно. Изобщо нямах предвид теб. Обърнах се към теб, защото ти попита защо някои хора се дразнят на иронията и сарказма и аз ти отговорих. Извинявам се, ако си го приела лично. И през ум не ми мина да визирам теб.
Напротив - разбрах те отлично!
Трябваше ли аз да се обидя когато определиха мое мнение за "нездравомислещо"???
Излиза, че съм малоумна може би??!!
Не съм се обидила!
И пак повтарям - иронията беше очаквана, неизбежна и в никакъв случай не е подплътена с обиди.
ТОВА, ЧЕ НЯКОЙ СЕ ОБИЖДА Е ДРУГ ВЪПРОС.
Някой по-горе написа , че в спора се ражда истината.
В края на краищата сценаристите решават с кой да остане Аслъ...с който обаче и да остане, факта, че Ефе беше е и ще бъде Голямата и и истинска любов - ОСТАВА!!

# 725
  • Мнения: 68
silveto_ те се опитват да иронизират мен , но не им се получава , защото аз никъде не съм твърдяла , че любовта м/у Г и А е огромна и изпепеляваща ! Аз казах , че е имало любов между тях( и това може да го отрече само някой , който не е гледал 3ти сезон) , но след като се върна Ефе вече нещата са различни. Сега след като отново го няма все още никой не знае какво и между кого ще има и всеки има право да си прави каквито си иска догадки , а после всички ще видим какво ще стане.
Относно Ефе ще кажа за пореден и последен път : Не го обиждам , а просто имам такова мнение за героя. И точно такъв ми харесва , защото е много забавен  Peace Просто казвам , че като двойка повече ми харесват А и Г , това не значи , че не виждам любовта м/у А и Е и я отричам ! Извинявам се на тези , които "не четат мойте постове" , че не съм на тяхното мнение , ама така е в живота - хората са различни и мислят различно   bouquet
Съвършенно права си.
Точно теб, лично аз не съм иронизирала, защото явно гледаме един и същ сериал, пради тази причина и мнението ти  е уважено - харесваш А и Г като двойка - о`к!!
Спора тук е за "изпепеляващата " любов между А и Г - а такава няма!!!
И когато някой с кански усилия, неподплатени с факти се опитва да те убеди в нещо, което определено липсва и го няма, в един момент ти писва и почваш да приемаш нещата с насмешка - голяма насмешка.
Безкрайно много харесвам героя на Сарп - и друг път съм го казвала - разкошна игра, невероятен актьор, хубав мъж. Но, Бога ми, това какво общо има с факта за истинската любов между А и Ефе???
newsm10


# 726
  • Мнения: 0
И аз мисля , че ГОЛЯМАТА И ИСТИНСКА  ЛЮБОВ ОСТАВА ! ТАЗИ МЕЖДУ ЕФЕ И АСЛЪ !!!! ТЯ Е ОСНОВАТА НА ФИЛМА !  Всичко останало са акцесоари !  txtloves newsm76 Two Hearts luvbed

# 727

Общи условия

Активация на акаунт