Ще се родим ние през МАЙ, търпението е към своя край! - Тема 20

  • 24 190
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
Здравейте и от нас, сега се прибираме от разходка и си купихме пак книжка, за да минава по- бързо времето, че по цели дни и нощи сме си самички и може да откачим. Относно килцата, искам  да попитам мамите с опит горе- долу средно колко падат още в болницата, че както е тръгнало ще съм около 25 кг. + когато тръгна да раждам. Другият ми въпрос е свързан с режим на хранене веднага след излизане от болницата - имате ли някакви наблюдения? защото една позната ми сподели, че тя лично е започвала режим веднага след излизането и това не влияело на кърменето - малкото си дете е кърмила до годинка и половина, а след излизането веднага минала на протеинов режим. Аз спазвах Дюкан преди забременяването и съм много доволна, сега мисля пак на него да мина.

Относно бебчо, последните няколко пъти само му заспиват тоновете и не ми казват колко кг е и как е застанал. Сега на 11.04 сме на видеозон и тогава явно ще ми се изясни.

# 46
  • София
  • Мнения: 75
Здравейте момичета,

и ние засега сме се спрели на двата варианта. Първо дървена за вкъщи, а малко по-късно като почнем да скиторим ще си вземем и сгъваема. Предпочитам да са отделно, за да не се налага всеки път да сгъваме и разгъваме постоянната му кошарка.

Жени честит рожден ден! Много усмивки, здраве и пухкаво сладурче!   bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 2 817
Ние сме си взели само дървена кошарка. За момента в бюджета ни не е предвидена сгъваема.  Wink

П.П. Вече почваме да влизаме в 9-ти месец, момичета! Май ще почне бебевалежът скоро!  Wink

# 48
  • на североизток
  • Мнения: 285
Нелили, темата е много красива, както винаги!
Ние си имаме дървена кошара и нея ще си използваме за беба. Много съм доволна от нея.
Бързо възстановяване на Мишлена!
Честит рожден ден, Жени! Да си жива и здрава, леко и безпроблемно раждане ти пожелавам!

# 49
  • Мнения: 137
Здравейте момичета:)

Нямаше ме седмица и цяла тема имам да чета:)

Днес бях на консултация , тоновете на бебо са перфектни, но имам контракции и  ми изписаха но-шпа, докато вляза в деветия месец, лежане и  да не вдигам повече от килограм.

Честито на Мишелина! Бързо възтановяване!

Честит празник, Жени! Много радост и любов!

Лек и усмихнат ден:)

# 50
  • Мнения: 451
Луси, матрака ако е един и същ, няма ли да ви е трудно да го пренасяте? или е сгъваем?


Ами малко ще ни е трудничко сигурно,но нещо сгъваемите,които ми предлагаха не ми харесаха и затова взехме несгъваем.Колата да му мисли,тя ще пренася напред-назад Laughing
А иначе тя сгъваемата си има нейн матрак,но той е доста тънък и поне в началото няма да върши никаква работа според мен или трябва да слагам още нещо отдолу newsm78

# 51
  • Мнения: 9
Мамчета, препоръчайте ми кошара.
Дървена или сгъваема? Не мога да взема решение Thinking
Ако имате възможност взимайте и двете, ние така смятаме да направим. Засега сме взели от тези дървените легла на Бертони, които после стават на юношеско легло, но планираме като се появи бебчо да вземем и кошара. Тъкмо ако някой от роднините иска да вземе нещо за бебчо да има какво, че ние толкова неща накупихме че то нищо от по-големите покупки не остана за подаръци и накрая ще ни заринат с дрехи...

# 52
  • Мнения: 2
Привет в този слънчев ден и от мен,

да се отчета беба е 1.800 върви малко по голямка за сега и всичко е ок с нея. Аз имам някакво розово течение и веднага хоп при док- било ерозио на шийката каквото и да значи това, намаза ме с няков лекарство, каза че иначе съм супер, плацента, нямам разкритие и т.н. и че това било съвсем често срещано нещо но и аз се изкривих покрай този ремонт и сигурно е от това... Ако някой знае нещо ще съм благодарна да сподели.

Иначе изследванията като космонавт- много съм доволна BlushКаза, че ако бебето продължана да върви така с две седмици напред, сигурно и секциото ще ми измести малко по напред вместо с една с две седмици по-рано. Иначе на въпроса ми относно Вита и Тина Киркова каза, че гаранции никога няма и, че по принцип при тежки усложнения частните болници реагират по-трудно, но когато бременността се води нормална, без очаквани усложнения,тогава избора бил просто хотелски и аз ще раждам във Вита с зцялата си положителна настроеност,а ако има да става нещо ами да става аз се поболях от страх и какво от това...

Надух ви главите, за което се извинявам   bouquet Hug

# 53
  • Мнения: 1 669
Привет в този слънчев ден и от мен,

да се отчета беба е 1.800 върви малко по голямка за сега и всичко е ок с нея. Аз имам някакво розово течение и веднага хоп при док- било ерозио на шийката каквото и да значи това, намаза ме с няков лекарство, каза че иначе съм супер, плацента, нямам разкритие и т.н. и че това било съвсем често срещано нещо но и аз се изкривих покрай този ремонт и сигурно е от това... Ако някой знае нещо ще съм благодарна да сподели.

Иначе изследванията като космонавт- много съм доволна BlushКаза, че ако бебето продължана да върви така с две седмици напред, сигурно и секциото ще ми измести малко по напред вместо с една с две седмици по-рано. Иначе на въпроса ми относно Вита и Тина Киркова каза, че гаранции никога няма и, че по принцип при тежки усложнения частните болници реагират по-трудно, но когато бременността се води нормална, без очаквани усложнения,тогава избора бил просто хотелски и аз ще раждам във Вита с зцялата си положителна настроеност,а ако има да става нещо ами да става аз се поболях от страх и какво от това...

Надух ви главите, за което се извинявам   bouquet Hug

Боже, аз като си вземах 45 дневния, моята беше 2,500 Crazy Щом ти си напред с две седмици, аз с колко съм....Накрая ще взема да родя някой слон...
Кошари и ние взехме дървена и сгъваема, очертава се много път и нямам нерви за постоянно разгъване и оправяне на "официалното" легло

# 54
  • София
  • Мнения: 292
Добър ден ,
преди малко се прибрах  и след час и половина пак излизам по доктори  ooooh!
Ще водя малкия при педиатърката, че нещо ми се разкашля и после съм при моя лекар който ще ме оперира.
Честит рожден ден Жени! Много здраве и късмет ти желая  Hug


dudence слагам веднага розово щъркелче   Hug  bouquet
За кошарките  ние сме само с преносима и съм много, много доволна.
Луси сладкото го спрях , но не заради килограмите. Такива киселини ми избиват от него, че като хапна нещо и после ми идва да си ударя главата в стената защо съм го яла  ooooh!
Щях май и още нещо да пиша ама какво ли.....  newsm78 .

P.P.: Сетих се  Laughing Спасдиди мисля ви , мисля ви как да не ви мисля  Joy   hahaha. Даже ми е много неспокойно като влезна да раждам и Хера например и тя с мен  кой ще прави темите.  Laughing

Последна редакция: чт, 07 апр 2011, 14:18 от nellyli

# 55
  • Мнения: 3
Честит Рожден Ден на Жени, много здраве, леко добременяване и само радостни мигове на цялото семейство с новото попълнение. Hug  bouquet

# 56
  • Мнения: 2 172
Честит Рожден Ден на Джени   newsm51
Да е жива,здрава и щастлива и да роди едно прекрасно сладко,здраво бебче  Hug


Някой попита колко килограма се свалят след раждане.
Ами различно е.
С Клавдия бях олекнала с 10 кг моментално.
С ВИктор-точно със 7 кг,но той беше изваден 2-3 седмици по-рано и по-мъничък с 0.800 кг от сестра си Peace

# 57
  • Мнения: 1 328
Благодаря ви момичета, за пожеланията Simple Smile Peace

Хера, една много малка идейка съм по-добре от вчера.. но втора поредна нощ не съм спала. Не ми се оплаква/разказва в подробности, но почти не мога и едва дишам, това ми е най-гадното..
За глада - пак втора поредна нощ озверявам и ставам към 4-5 ч. да ям ябълки..
имаше и още, но като се оправя пак ще пиша Simple Smile
Нели, колко време ти отнема да направиш такава хубава тема? Hug

# 58
  • Мнения: 325
 Жени за теб мила smile3525 smile3525 smile3525
 За килцата които свалих в болницата около 7-8, а у дома после още около 3 за 2-3 дни и от там нататък свеки като каза NaughtyТрябва да ядеш и то не бяха бози то не бяха манджи, баници....ама тоя път не, никой няма да ме принуди да ям. Година след раждането правих Дюкан и за месец и половина свалих 8 килца, но и много  newsm39 по 50 мин всеки ден. Сега пак мисля да мина на пиле и салатки, но аз мисля мисля и хоп става нещо друго.
   И никой нищо за среща Crossing Arms
 За креватчетата имаме си дървено, а кумовете ще ни подарят сгъваемо. Всеки ни пита какво да ни подарява а то като имаме всичко ....

# 59
  • гр. София
  • Мнения: 104
Запис и от мен в новата тема. Изписвате ги със скоростта на светлината  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт