Сглобяеми къщи 3

  • 358 187
  • 1 080
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Брааво маце, най-накря им го каза. Предлагам нов форум в който хора, които наистина живеят в такива къщи да споделят добрите неща и проблемите, които са имали. В момента съм на етап узаконяване на къщата и трябва да се прави нов дневник за строителния надзор, защото по техните нормативи не можело да се даде в един ден геодезични точки за основите и след два дни едновременно за 1ви и 2ри етаж едновременно, да не говоря, че на следващия трябваше и било.
/Бюрокрация я я я,   мъни, мъни, мъни, закостенели мозъци и май най-накрая Горан Брегович-"КАЛАШНИКОВ"/.
На новите  еничарчета /юпенца/ ще кажа: нека тук се хвалят и оплакват вашите клиенти, а вие лижете гъзовете на шефовете си другаде.

Брутален си. Всеки може да пише каквото сметне за добре, въпроса е да не се прекалява.

# 76
  • София
  • Мнения: 242
запис  Peace
От известно време се интересувам и проучвам варианти за такъв тип строителство за малък парцел.
В САЩ голяма част от населението живее целогодишно в такива къщи, но тук като коментирам с близки - много от мненията са противоречиви и със съмнения  Rolling Eyes
Ще се радвам да следя отзиви на доверили се вече хора, за да споделят опит - колко време продължи всичко от документите, проекта...до нанасянето? Имате ли представа до колко етажа нагоре може да се строи? От къде може да се види какъв клас са най-подходящите и качествени материали за целта..в сайтовете на отделни фирми има инфо главно за метода и общо какво се ползва?

   

# 77
  • Мнения: 0
Salve, ragazza come stai

# 78
  • Мнения: 432
Смятам, че форума не е място за реклама, каквато прави maxidizayn, ако има някой, който да е живял в такава къща нека сподели.
Самия аз, минах целия етап на строителство на сглобяема къща и вече три години живея в нея, тъй като тук не мога да кача снимки пускам линк http://napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=47&t=1367&start=200 към направи сам, където съм качил на снимки всичко - от голия терен до завършването, както и цените на договора. До сега единствената ми рекламация към фирмата изпълнител беше, че прокапа тръбата за топлата вода към втория етаж, след като се обадих на следващия ден дойде бригада, отстраниха повредата и възстановиха всичко.
Конкретно към maxidizayn, да погледне линка и да каже това барака за лозе ли е
За сега чао, който желае да пита.

Къщата е страхотна! Само от многото реклама и т.н. не можах да открия дали си писал коя е фирмата...Колко време отне строежа?

# 79
  • Мнения: 1 288
Записвам се, темата живо ме интересува Hug

# 80
  • Мнения: 834
http://www.easyhome-bg.com/%D1%81%D0%B3%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D1%8F% … 0%BD%D0%B0%D1%81/  коментирали ли сме ги Rolling Eyes Нещо не ми се връща 3 теми назад да чета  Embarassed а съм им хвърила око Thinking

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 414

Ватата е минерална или каменна - защото има значение .....................

Каменната вата винаги е минерална - произвежда се от диабаз, разтопен при висока температура и т.н....... Joy

# 82
  • Мнения: 0

Ватата е минерална или каменна - защото има значение .....................

Каменната вата винаги е минерална - произвежда се от диабаз, разтопен при висока температура и т.н....... Joy
пиша така за да бъде по-разбираемо за другите, а не за да се намери някой който да ме поправи. Знам много добре от какво се прави и каква вата масово се ползва от строителите на такива къщи.  Grinning

# 83
  • Мнения: 432
http://www.easyhome-bg.com/%D1%81%D0%B3%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D1%8F% … 0%BD%D0%B0%D1%81/  коментирали ли сме ги Rolling Eyes Нещо не ми се връща 3 теми назад да чета  Embarassed а съм им хвърила око Thinking



Добре изглеждат, но колко ще излезе на кв.м. като се включи и всичко останало?

# 84
  • Мнения: 21
здравейте
и ние си построихме сглобяема къща. далече сме от шумове и не мога да кажа нищо за това но лятото като сме си били там нямам проблем с изолации. купихме я 4000лева втора употреба около 70квадрата. всичко за майстори и материали (цимент,вътрешна изолация, гранитогрес и др) сме дали около 20 000лева. 2 спални, хол с кухненски бокс заедно и баня с тоалетна. има и веранда. само сглупихме да сложим дървените дограми които бяха към къщата но сега ще сменяме. много си я харесвам аз   Crazy нали си е наша ,без баби и др ....

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 387
здравейте
и ние си построихме сглобяема къща. далече сме от шумове и не мога да кажа нищо за това но лятото като сме си били там нямам проблем с изолации. купихме я 4000лева втора употреба около 70квадрата. всичко за майстори и материали (цимент,вътрешна изолация, гранитогрес и др) сме дали около 20 000лева. 2 спални, хол с кухненски бокс заедно и баня с тоалетна. има и веранда. само сглупихме да сложим дървените дограми които бяха към къщата но сега ще сменяме. много си я харесвам аз   Crazy нали си е наша ,без баби и др ....
Откъде може да се намерят втора употреба?

# 86
  • Перник
  • Мнения: 4 869
здравейте
и ние си построихме сглобяема къща. далече сме от шумове и не мога да кажа нищо за това но лятото като сме си били там нямам проблем с изолации. купихме я 4000лева втора употреба около 70квадрата. всичко за майстори и материали (цимент,вътрешна изолация, гранитогрес и др) сме дали около 20 000лева. 2 спални, хол с кухненски бокс заедно и баня с тоалетна. има и веранда. само сглупихме да сложим дървените дограми които бяха към къщата но сега ще сменяме. много си я харесвам аз   Crazy нали си е наша ,без баби и др ....

Втора употреба? За пръв път чувам  newsm78 Би ли споделила малко повече?

# 87
  • Мнения: 21
ами аз не съм много запозната, но мога да го разпитам мойто мъжле. помня че гледаше разни обяви и сайтове от типа АЛО и други за обяви. купи я на панели. помня че ходи с един камион да я взима, ама с е читава кащичка

# 88
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
Продават се такива къщи , разглобени от изложения, обикновено между свои хора.

# 89
  • Мнения: 21
Продават се такива къщи , разглобени от изложения, обикновено между свои хора.
той я купи от обява. сигурна съм че не е с връзки

Общи условия

Активация на акаунт