Кой се крие зад аватарите ?

  • 107 002
  • 3 058
  •   1
Отговори
# 2 985
  • Мнения: 17 414
Ех, много обичам да чета/слушам какво харесвали мъжете Joy

# 2 986
  • София
  • Мнения: 3 474
Ами другарчета ми се явяват.

# 2 987
  • Мнения: 2 457
Ходила съм в Син-сити само два пъти преди около 3 години. Една приятелка си беше дошла от Вегас и многа искаше да посети най-обсъжданото столично заведение. Музиката е ужасно силна, не се разбира какво се пее, полугола певица, дрогирани мъже, килограми салфетки хвърчат на всякъде...общо взето това са ми спомените... Tired

# 2 988
  • Мнения: 15 379
Явно яко изоставам, но защо са салфетките?

# 2 989
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ходила съм в Син-сити само два пъти преди около 3 години. Една приятелка си беше дошла от Вегас и многа искаше да посети най-обсъжданото столично заведение. Музиката е ужасно силна, не се разбира какво се пее, полугола певица, дрогирани мъже, килограми салфетки хвърчат на всякъде...общо взето това са ми спомените... Tired
Всички тези неща ги има в един уБав  кенеф  Whistling

# 2 990
  • София
  • Мнения: 3 474
Според мен с тези салфетки заместват карамфилите от съседите гърци.
По евтино е.

# 2 991
  • Мнения: 2 592
Ходила съм в Син-сити само два пъти преди около 3 години. Една приятелка си беше дошла от Вегас и многа искаше да посети най-обсъжданото столично заведение. Музиката е ужасно силна, не се разбира какво се пее, полугола певица, дрогирани мъже, килограми салфетки хвърчат на всякъде...общо взето това са ми спомените... Tired
Всички тези неща ги има в един уБав  кенеф  Whistling

 Joy Joy Joy Joy

# 2 992
  • Мнения: 7 947
Явно яко изоставам, но защо са салфетките?


На гърците защо са им чиниите  Wink
Да повторя - не е е удачен тук въпросът ЗАЩО...

# 2 993
  • Мнения: 17 546
Това със салфетките е такъв смЕх и простотия! Точно асоциации с кенеф ми навява. И само паралиите по чалготеките поръчват купища салфетки, за да затрупат с тях гърчещите се в невероятен танц техни държанки. Sick Joy ooooh!

# 2 994
  • Мнения: 2 457
Явно яко изоставам, но защо са салфетките?

Joy Наистина, идея си нямам, не се бях замислила за това. Ми явно за да е по...да се хвърля нещо. То така или иначе там цари пълен хаос, имах чувството всеки си прави каквото иска Crazy. Беше отдавна, преди да забременея още. Тя даже си спомням ме попита, дали охраната няма да изхвърли тези които се качват по столовете. То в САЩ нали други са им порядките и това й направи впечатление.

# 2 995
  • София
  • Мнения: 3 474
Там едни тави с карамфили се размятат.
И ако харесаш някоя девойка, замерваш я с карамфил.
Може и с цяла тава да я замериш.
Всъщност, аз предпочитам с карамфили да ме замерват, отколкото с как го казахте- тоалетна хартия.

Чиниите ги забраниха.

# 2 996
  • Мнения: 21 668
Ходила съм в Син-сити само два пъти преди около 3 години. Една приятелка си беше дошла от Вегас и многа искаше да посети най-обсъжданото столично заведение. Музиката е ужасно силна, не се разбира какво се пее, полугола певица, дрогирани мъже, килограми салфетки хвърчат на всякъде...общо взето това са ми спомените... Tired


    УжасТ... същото беше на последната сватба, на която бях...

# 2 997
  • Мнения: 15 379
Вилико, в таверна не съм стъпвала, в родна чалгатека също.
Не понасям такъв род музика, ужас просто!

Та затова идея нямах за какво са им тези салфетки. Кич, простотия и воня!

# 2 998
  • Мнения: 7 947
Е, всяко нещо с времето си  Laughing
Аз доста походих по тия заведения. И сега на маса си пускаме чалга, определени парчета, но все пак... Wink

# 2 999
  • София
  • Мнения: 12 689
Днес попаднах на уникален билборд "Толкова съм красива, че не ми се налага да работя. Благодаря ви д-р Енчев"  Joy hahaha Joy Какво са някакви салфетки на фона на това?

Общи условия

Активация на акаунт