Кой се крие зад аватарите ?

  • 106 974
  • 3 058
  •   1
Отговори
# 3 015
  • Мнения: 21 648
ха че това не е ли Смарти?

   Таман щях да питам защо този доктор ползва аватарите на Смарти?

# 3 016
  • Мнения: 2 457
Лелеее, докато аз си гледам детето в къщи, светът съвсем отишъл на зле... Sick

# 3 017
  • Мнения: 1 174
Аз искам да питам за салфетките - как точно ги хвърлят ? На топка ли ги смачкват или нещо самолетчета правят от тях  newsm78
Щот ако просто си хвърлиш салфетка, тя не отива надалече, пък и може да не се приземи до човека, на когото я хвърляш ...

# 3 018
  • Мнения: 2 457
Аз искам да питам за салфетките - как точно ги хвърлят ? На топка ли ги смачкват или нещо самолетчета правят от тях  newsm78
Щот ако просто си хвърлиш салфетка, тя не отива надалече, пък и може да не се приземи до човека, на когото я хвърляш ...
Laughing Сега ще ти кажа - Не ги правят на топка или самолетчета. Вземат ги на голям куп с две ръце и ги хвърлят на високо във въздуха - да падат по девойките, по салатите, по пиенето падат, абе свинщина си е, но пияни и дрогирани, кой ти мисли.

# 3 019
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Joy

# 3 020
  • Мнения: X
Ох дами, не знам за фолкаджийките, но Лили Иванова не се различва по визия от тях, в последните няколко години. Тя е направо  Sick
Как можахте да я пропуснете  smile3506

# 3 021
  • Мнения: 7 947
Едно е да имаш Глас и кофти визия, друго -да Нямаш Глас и да имаш кофти визия  Naughty

# 3 022
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
За мен има разлика  Grinning

# 3 023
  • Мнения: X
Мисля, че не обсждахме гласови данни, заради това посочих и Лили като пример  Peace

# 3 024
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
за салфетките сериозно
http://www.youtube.com/watch?v=1CtGFQ771gE

и демо
http://vbox7.com/play:69783ccd

# 3 025
  • Мнения: 7 947
Мисля, че не обсждахме гласови данни, заради това посочих и Лили като пример  Peace

Не знам за теб - но аз лично като я слушам - забравям как изглежда - и гола да се изтипоса. Там е разликата. Тя пее! А фолк-гърлите - не пеят - а са актриси. С определената визия за целта. Тя като не ми хареса, гласа като го няма - вече става отблъскващо.

# 3 026
  • Бургас
  • Мнения: 364
Теичка, това, струва ми се, не е Лили.   Rolling Eyes Това е млада жена, с по-тясно лице. Не знам, но според мен това не е Лили Иванова.
Отделно от това, Лили както и да изглежда, няма значение. На 70 години тази жена пее с такъв мощен глас, че... Дано още дълго ни радва с присъствието и пеенето си - тя е национално богатство. По-старото поколение от бившия СССР още я помни.
Не знам, но на мен и Кристина Агилера ми чалгарее на визия. А и доста звезди излизат на сцена поразголени, имат пластични интервенции и т.н.
Според мен именно бездарността придава на чалга-"звездите" този пошъл вид, не толкова визията. Ако зад тази визия се криеха гласови данни и талант, нещата нямаше да изглеждат толкова зле.

# 3 027
  • Мнения: 2 457
Днес само Бояна е по темата Laughing - с нов аватар, нейна снимка предполагам?

# 3 028
  • Мнения: 1 952
Обърнахте го на звездни компромати. Там ги нищихме салфетките от ония дни. А фолк певачките всеки ден ги нищим.
Но се върнете на темата Wink

# 3 029
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Я не барайте Лилито! Ако някой е истинска звезда, всякакви странности са допустими.

Общи условия

Активация на акаунт