Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 40

  • 36 909
  • 723
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 796
Magosniwa, а какво пише в тази анкета Rolling Eyes

п.п. видях какво пише, а къде може да се гласува. Може ли линк

# 361
  • Варна
  • Мнения: 2 937
Magosniwa, а какво пише в тази анкета Rolling Eyes

п.п. видях какво пише, а къде може да се гласува. Може ли линк
Сега ще се опитам да намеря линковете

# 362
  • Мнения: 3 371
Благодаря ти ! Тук , аз поне , не съм видяла за анкетата . Щом са излезнали резултати , дали ще може да се гласува още ? newsm78

# 363
  • Мнения: 3
Magosniwa newsm10


Резултати от анкетата в Турция




 Хазал е с по-аристократична осанка ,а Барен е изпъчила бюста си .... евтино

2011 En İyi Kadın Oyuncu Adayları

    TUBA BÜYÜKÜSTÜN (29%, 6,569 Votes)
    ÖZLEM YILMAZ (16%, 3,680 Votes)
    HAZAL KAYA (11%, 2,373 Votes)
    BEREN SAAT (10%, 2,288

Най-добра,красива,харесвана актриса

Радвам се и очаквах ,Хазал да победи Барен

Съжалявам ,че гласувах за Туба,а не за Хазал newsm78

Последна редакция: пн, 11 апр 2011, 23:54 от silvia_maria

# 364
  • Варна
  • Мнения: 2 937
Май още може да се гласува
за актриса http://www.televizyondizisi.com/index.php/televizyondizisi-com-2 … daylari/36070/28/
актьор http://www.televizyondizisi.com/index.php/televizyondizisi-com-2 … daylari/36068/47/
и сериал http://www.televizyondizisi.com/index.php/televizyondizisi-com-2 … daylari/36073/07/

Тъй кат гледам сериала с Берен е на 6 място а този с Хазл на трето а партньора на Берен е на трето място а този на Хазал на първо

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 36 675


Добро утро.

# 366
  • Мнения: 9 820
Добро утро.  bouquet

# 367
  • Мнения: 472
Май още може да се гласува
за актриса http://www.televizyondizisi.com/index.php/televizyondizisi-com-2 … daylari/36070/28/
актьор http://www.televizyondizisi.com/index.php/televizyondizisi-com-2 … daylari/36068/47/
и сериал http://www.televizyondizisi.com/index.php/televizyondizisi-com-2 … daylari/36073/07/

Тъй кат гледам сериала с Берен е на 6 място а този с Хазл на трето а партньора на Берен е на трето място а този на Хазал на първо


И какъв е смисълът от тези анкети?! Това, че нечии фенове са по-упорити в гласуването, нищо не означава...Сериалът на Берен е много по-гледаем и харесван от този на Хазал, да не говорим пък за сериала на Туба! Mr. Green

# 368
  • Мнения: 12 230
Добро утро!

Епизод 112
Бешир все още пази тайната за изгубената обеца и за случилото се в къщата в Рива, а здравето му продължава да се влошава. Нихал е силно притеснена за неговото здравословно състояние. Катя започва да се съмнява в добрите намерения на Саит. Бехлюл се опитва да разубеди Бешир да не разкрива истината.

# 369
  • Варна
  • Мнения: 2 937
И какъв е смисълът от тези анкети?! Това, че нечии фенове са по-упорити в гласуването, нищо не означава...Сериалът на Берен е много по-гледаем и харесван от този на Хазал, да не говорим пък за сериала на Туба! Mr. Green
Аз сериала на Берен не гледам но сто процента съм сигурна че ще чакате три сезона докато решат да се целунат тия двамцата главни герои и в последния серия някой ще мре  hahaha Такава анкета ще е много интересна Кой ще мре в този сериал  Mr. Green Сериала на Хазал е по динамичен и интересен а сериалчето на Туба също е много интересен Ама за тая лиготия Незабравима се чудя какво прави на второ място  Shocked

# 370
  • Мнения: 472
То и в сериала на Туба чакат целувка 2 сезона, ама казваш, че е интересен... Joy
Няма значение, всеки си харесва различни неща и затова е толкова пъстър света.

# 371
  • Мнения: 796
Аз гласувах само за актриса, ама нещо вота е много незначителен...след първо място по 2 хиляди Rolling Eyes
Разликата между Хазал  Берен е 100 гласа.

Леле, по колко сериала на година правят комшиите  Whistling


# 372
  • Мнения: 10 080
И аз гласувах!  Party

Киво не е ли номиниран?  newsm78 
От сериалите 1-2 са ми познати като имена-другите нищо не ми говорят.........  Thinking

# 373
  • Мнения: 12 230
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3741511

Тук има статия за турските сериали

# 374
  • Мнения: 0

Наистина е много красива и запазена за годините си.Дано остаряваме така бавно и красиво като нея.

Общи условия

Активация на акаунт