След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 172

  • 36 302
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Майдрийм  Hug Hug Hug



Ако мислиш, че мога да ти помогна с нещо за темата - пиши, насреща съм Hug



За БП - видя се, че тази новата жена ще да е разковничето, но какво ли точно ще разкрие... Това със Сервет според мен отпада - той нали не можеше да има деца...  Често казано, в момента не знам кой от двамата ми е по-неприятен - Сервет или Мустака2. Женският като се усмихне и така ме дразни... Яман с право му налита!  box И аз да съм, не знам дали щях да издържа на лицемерната му, подмолна усмивка и мазнишка физиономия Naughty #2gunfire

# 16
  • София
  • Мнения: 1 017
ЗА МЕН ПО-ЛОШАТА НОВИНА ЗА КЕВСЕР ЩЕ Е ,АКО СЕРВЕТ ИМА С В О Е  ДЕТЕ ОТ ДРУГА ЖЕНА,ОТКОЛКОТО ТОВА ЧЕ ТОПРАК ГО ПРИСЪЖДАТ НА ФЕРИ.... ooooh! newsm78

# 17
  • Мнения: 10 817
Ей,момичета Hug Hug Hug... нямате стигане.... ooooh! Joy Joy Joy

Майдрийм...за теб !!!  Hug


Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 13 489

Mydream, благодаря ти за хубавата тема! Heart Eyes Heart Eyes



Краси, харесва ми новото прозорче в подписа ти!  Hug Hug

mar_tomova, обичам те за всички новини, с които ни радваш!  Heart Eyes Heart Eyes

Аз лично очаквам с новата ТВ схема рейтингът на БП да се вдигне и може би...  Praynig Praynig ще видим  Laughing Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 10 817
Аз си мисля ,че Кевсер няма да има смелост  Naughty...евентуално да се самоубие...как ще изостави Топрак...та тя заради него не отиде да се лекува...и според мен за нея по тежко ще е ДА ЗАГУБИ Топрак.... Sad Sad Sad....та ,тя не дава пет пари за Сервет Naughty ,само го манипулира и използва...дори и да има дете  Сервет ,мисля ,че за нея ще е без значение....може би има нещо друго.... Thinking Thinking Thinking
Много ми е интересно дали Яман и другите някога ще разберат ,че Кевсер прати Сервет да убие Яман и Фери...как ли ще реагират....Месут...Неджиб....Дилара....Мелек....а и най вече Топрак.... Thinking Thinking Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 1 017
МОЖЕ КЕВСЕР ДА Е НАПУСНАЛА ЖИЛИЩЕТО БЕЗ ДРУГИТЕ ДА РАЗБЕРАТ,А ТАЗИ ЖЕНА ДА Е ОТ ХОТЕЛА И ДА ЕЧУЛА КАК СТИМУЛИРА СЕРВЕТ ДА УБИЕ ФЕРИ #Crazy newsm78 И ДА ГИ ИЗНУДВА....

ЖУ, waveyТЕЗИ СНИМКИ МИ СТОЯТ НА "БЮФЕТА" Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 4
Много ми е интересно дали Яман и другите някога ще разберат ,че Кевсер прати Сервет да убие Яман и Фери...как ли ще реагират....Месут...Неджиб....Дилара....Мелек....а и най вече Топрак.... Thinking Thinking Thinking[/i][/b][/color]
Светле,и на мен! Hug
За някои от тях нямам съмнение ,но ми се иска да видя реакцията на Неджиб например,а и на Захиде също-да ,идеята на Кевсер беше да се премахне Фери,но нали Яман вече беше толкова близо до нея-все едно беше пратила да убият и брат й..
Отчаянието наистина  подтиква хората към страшни деяния,но Кевсер не се спря пред нищо ..дъщеря ма майка си..От"любов" направи толкова неща.Нямам предвид Топрак-него тя наистина го обича.Но другите..особено Яман,който е правил толкова за нея.

# 22
  • Мнения: 11 116
Не знам дали това за самоубийството на Кевсер ще се окаже истина, но ми се ще, ако има такова, причината за него да не е решението на съда/тук правя уговорка, ако делото е спечелено от Ферайе/, а нещо друго, защото ако единствената причина е - това решение, Ферайе отново ще бъде обвинена за всичко. Което е така само на пръв поглед - тя просто си взема обратно насилствено взетия син. Нейната болка не е била по-малка при "изгубването му". Да не говорим за пътя, който извървя и униженията, докато стигне до тук, включително бракът й с Джихан. Защото, ако за Джихан - този брак е пътят към неговото щастие, то за Ферайе е само и единствено средство, за да си вземе Топрак. Дано да има друга причина. В противен случай - логично е Топрак да намрази още повече Ферайе, защото клетвите и лошите думи, които тя ще отнесе, ще бъдат страшни. Не виждам после как ще се оправи това дете, как ще се настрои положително към истинската си майка.

# 23
  • Мнения: 25
   Според Гугъл в турския форум предполагат, че Кевсер може да се самоубие??? Shocked Мислите ли, че е реалистично?
Не!! По каква причина?
Заболяването й не е свързано с болка. Топрак я избра.
но може да направи силен кръвоизлив newsm78 newsm78
По - скоро мисля ,че фрагмана пак подвежда.......

# 24
  • Мнения: 25

    Ако се окаже, че Сервет има дете от тази жена? newsm78 newsm78 newsm78

Не ми се видя така...По - скоро Севрет има много неблагонадежден вид........ако е адвокат е и психолог ..... newsm78 newsm78Предполагам де.

# 25
  • Мнения: 11 116
Сервет слезе при тях в нетрезво състояние. Възможно е, ако жената, както казва Данайчето, поразпита Топрак за баща му, възможно е детето/чиста и огорчена от него душа/ да разкаже различни неща, които няма да бъдат в полза на Кевсер. Наистина може да не е толкова сложно, колкото го мислим, просто Топрак да разкаже истини/ без да осъзнава/, които ще повлияят върху мнението на тази жена за "доброто семейство", в което се отглежда Топрак, което си е самата действителност - какво семейство са те?! Дори и преди да се появи Ферайе, независимо, че обвиняват нея за разпада му.

Защото всяко нагласено нещо, е с предизвестен край. Сервет е у Яман само заради делото с Топрак. Той е тотално деградирал в последните епизоди. Реално те не са никакво семейство от много време. Още преди да пристигнат в Истанбул - Сервет не се прибираше, пиеше, удряше Кевсер. Той предложи пари на Ферайе в ателието в Урла, а после и пред къщата на Яман - брак, когато ги чу Неджип. Така, че в каква среда расте Топрак? Да не говорим за лъжите, които всички си спрятат, криенето от Яман, плановете им, интригите им.

Последна редакция: нд, 10 апр 2011, 21:04 от Mydream

# 26
  • Мнения: 617


           Не искам по този трагичен начин да се реши проблемът. (ако изобщо има нещо вярно в това предположение).Кевсер е също жертва в тази ситуация.Мисля, че Захиде е убедила дъщеря си да вземе Топрак, за да спаси брака си.Всъщност малко пресилено ще прозвучи, но цялото семейство е "жертва" на Захиде (прозвуча като в древногръцка трагедия ooooh!), традициите, еснафщината и тесногръдието.

# 27
  • Мнения: 11 116
Захиде замисляше всичко.Тя непрекъснато казваше на Кевсер - "Остави на мен тази работа. Аз всичко ще оправя." Явно така е било от първия миг, когато замислят как да се сдобият с дете. Коя майка ще пожелае това за детето си. Да му навлече подобен грях. А как настройваше децата си, когато Ферайе дойде в Урла - "Няма да й говорите, все едно я няма. Тя сама ще си тръгне. Аз ще освободя дома ни от тази жена." А после, когато разбра, че е майка на Топрак - беше готова да крие от сина си, за "доброто име" на Кевсер, за благоволението на Кадир, но всъщност - да не се разкрият нейните злодеяния.

# 28
  • Мнения: 2 411
Момичета,много се кефих на клипа с изпращането на Халит.
Малкият сладурчо как протягаше ръка на Тати?
А снимката на посрещането направо ми напълни душата!
Али вече ходи и тича към тати.
Лека нощ!

.

# 29
  • Мнения: 0
В сем. Гюналлан правилният израз е "Каквото мама ти надроби - това ще сърбаш".

Заслуги на Захиде:

1. Гениалната идея да се осинови скришно дете е нейна. Сервет не можел да има деца - добре, какво да прави - не е виновен (поне за това) Защо е трябвало да се крие това от Кадир?!
2.Ферае, без да я опознае, набързо я определи - кабаретна шафрантия  ooooh! ... Добре, не я харесва - поне да остави другите да я харесат. Ако не беше настройвала Дилара, Месут и т.н., те щяха да я приемат още в началото. Мисля дори, че ако в тях виждаше приятели, а не врагове, тя нямаше да се страхува толкова от реакцията на Яман и щеше да му каже аз Топрак.
3.Разбра, че Фери е майка на Топрак и пак взе да мисли как да я съсипе. Правеше се на света вода ненапита пред нея, но това беше само маска докато измисли как да я мине.
4.Добре бе, майка си - така ли толкова време не разбра, че Месут харесва Селма. Друг е въпросът, ще тя не беше от най-свястните, но Месут години е бил влюбен в нея, а Захидето и хабер си няма.

Изобщо не споменавам Неджип, когото е съсипала от малък. Него съм склонна да го разбера донякъде, защото той цял живот е бил в сянката на брат си - пренебрегнат и наскърбяван многократно.


... Има и още, ама ме мързи да пиша... Вие си я знаете Захидето - злобарка за медал... Grinning Само че, има и друго - ако не беше тя, филма трябваше да е 10-12 серии максимум - в голям процент нейните интриги движеха сценария...  ooooh!

Айде стига за нея, че много внимание и се обръща. Да си взема онзи дядо и да хваща автобуса за Урла, че само ми разваля гледката  Grinning

Последна редакция: нд, 10 апр 2011, 21:57 от iron_lady97

Общи условия

Активация на акаунт