След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 172

  • 36 303
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 11 116
Наде,  Hug!

# 32
  • Мнения: 617

                         Наде newsm20
                     
                         Обожавам тази снимка!Виж кой е на аватара ми!!!
Hug

# 33
  • Мнения: 25
В сем. Гюналлан правилният израз е "Каквото мама ти надроби - това ще сърба!!

Айде стига за нея, че много внимание и се обръща. Да си взема онзи дядо и да хваща автобуса за Урла, че само ми разваля гледката  Grinning



Супер за "мамината попара".......но ме подсети нещо ,което не преведох като по - незначително.......
Когато си пииваха с " Оня дядо"Захиде му се оплака ,че няма личен живот и се е сляля с живота на децата си
  и изрази желание да зареже всичко и да отиде на задгранично пътешествие ........това не беше ли и финала на Бурхан бей ?!Май много сходни моменти с 1001 newsm78

# 34
  • Мнения: 617
В сем. Гюналлан правилният израз е "Каквото мама ти надроби - това ще сърба!!

Айде стига за нея, че много внимание и се обръща. Да си взема онзи дядо и да хваща автобуса за Урла, че само ми разваля гледката  Grinning



Супер за "мамината попара".......но ме подсети нещо ,което не преведох като по - незначително.......
Когато си пииваха с " Оня дядо"Захиде му се оплака ,че няма личен живот и се е сляля с живота на децата си
  и изрази желание да зареже всичко и да отиде на задгранично пътешествие ........това не беше ли и финала на Бурхан бей ?!Май много сходни моменти с 1001 newsm78


    Ами ние доста писахме за постните идеи на сценаристите! Twisted EvilКато не могат да измислят нещо добро и копират!Между другото още не съм запомнила един сценарист ли е или екип! Помня само, че имаше някаква смяна! Знам кой е сценарист на ВВ, още помня имената на сценаристите на "1001 нощ" , но на БП - не знам!

# 35
  • Мнения: 4
Момичета,много се кефих на клипа с изпращането на Халит.
Малкият сладурчо как протягаше ръка на Тати?
А снимката на посрещането направо ми напълни душата!
Али вече ходи и тича към тати.
Лека нощ!

.
Наде,прекрасни са и двамата! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря ти! Flowers Bouquet Flowers Bouquet

# 36
  • Мнения: 0


Изрази желание да зареже всичко и да отиде на задгранично пътешествие ........това не беше ли и финала на Бурхан бей ?!Май много сходни моменти с 1001 newsm78


Даная  Hug  bouquet

Откъдето искат да го вземат, само да я разкарат тази вещица, че трови всичките си деца, че и нас покрай тях  Grinning Да си хваща торбичката и Мумбай, Перу, Северна Антарктида - където ще да заминава, само да се маха  bye



  Знам кой е сценарист на ВВ, още помня имената на сценаристите на "1001 нощ" , но на БП - не знам!

Ако мислиш, че аз ги знам... Тези тъпани няма какво да им помниш  bash

# 37
  • Мнения: 4
В сем. Гюналлан правилният израз е "Каквото мама ти надроби - това ще сърба!!

Айде стига за нея, че много внимание и се обръща. Да си взема онзи дядо и да хваща автобуса за Урла, че само ми разваля гледката  Grinning



Супер за "мамината попара".......но ме подсети нещо ,което не преведох като по - незначително.......
Когато си пииваха с " Оня дядо"Захиде му се оплака ,че няма личен живот и се е сляля с живота на децата си
  и изрази желание да зареже всичко и да отиде на задгранично пътешествие ........това не беше ли и финала на Бурхан бей ?!Май много сходни моменти с 1001 newsm78

Данайче,може и да има нещо сходно..и ми идва неизбежно сравнението,че въпреки всички грешки ,които допусна,какъв човек беше Бурхан бей и колко се промени,а при Захиде ...вече май всичко е написано за нея,как обърка и съсипа живота на децата си.И още не е приключила..

# 38
  • Мнения: 11 116
 Четох едно интервю с Айча Бингьол, актрисата, която игра в "1001 нощ", като журналистката, с нея обядва Онур и после й съобщи, че след тази среща е  в списъка с журналистите, с които не разговаря. Тази актриса изпълнява една от главните роли във филма, който заедно с ВВ имат най-висок рейтинг в момента, дават го също във вторник. В това интервю, тя споделя, че когато им дават сценариите за сериалите, обикновено  има написани около 15 епизода - първоначално. Ако е имало подобно нещо и за БП - нали Берг е разглеждала този сценарий, със сигурност е споделила с Халит, невъзможно е да не са го обсъдили, а и Бюлент има опит зад гърба си, не е вторият му филм. После - режисьорът - вярно е, че го смениха, но той също е режисирал доста филми. Не е толкова важно, това си е техен избор, но според мен в първоначалната идея е имало хляб, но после със смяната на хора от екипа, които са на възлови места - се е получила пукнатина, защото един режисьор също има голямо значение за реализацията на идеята. Според мен този филм беше замислен само за Урла. Поради стеклите се обстоятелства - смени, рейтинги, а може и финансиране, да не говорим, ако някои от актьорите са имали много по-примамливи предложения, се е наложило идването им в Истанбул и приключването на филма, което си е пришпорване и една голяма каша. Ето Бюлент е снимал в Иран - обикновено за такива филми има подготовка, преговори с продуценти, което означава, че той го е правил успоредно с БП, Бейза/Селма/ също я видяхме в друг филм, веднага след като  я "пратиха да учи в Лондон" в БП. Няма да се учудя и за Сърма - да я мернем в някое сериалче, а такива - дал господ в Турция. Може и в заплащането да е причината - щом на Окан за ВВ са му плащали досега 8 хил. лири на епизод, представяте ли си на една Бейза колко е било заплащането. Сериал, сериал, ама всеки си гледа интереса. Не знам как са техните договори, ако е за брой епизоди - първо 6, както четох някъде - пробно- защо да не се разтрогне договора. Според мен тук всичко е било комплексно.

Последна редакция: нд, 10 апр 2011, 22:36 от Mydream

# 39
  • Мнения: 25


Изрази желание да зареже всичко и да отиде на задгранично пътешествие ........това не беше ли и финала на Бурхан бей ?!Май много сходни моменти с 1001 newsm78


Даная  Hug  bouquet

Откъдето искат да го вземат, само да я разкарат тази вещица, че трови всичките си деца, че и нас покрай тях  Grinning Да си хваща торбичката и Мумбай, Перу, Северна Антарктида - където ще да заминава, само да се маха  bye



  Знам кой е сценарист на ВВ, още помня имената на сценаристите на "1001 нощ" , но на БП - не знам!

Ако мислиш, че аз ги знам... Тези тъпани няма какво да им помниш  bash


Laughing Laughing  bouquet Hug

# 40
# 41
# 42
  • Мнения: 10 817


Изрази желание да зареже всичко и да отиде на задгранично пътешествие ........това не беше ли и финала на Бурхан бей ?!Май много сходни моменти с 1001 newsm78


Даная  Hug  bouquet

Откъдето искат да го вземат, само да я разкарат тази вещица, че трови всичките си деца, че и нас покрай тях  Grinning Да си хваща торбичката и Мумбай, Перу, Северна Антарктида - където ще да заминава, само да се маха  bye



  Знам кой е сценарист на ВВ, още помня имената на сценаристите на "1001 нощ" , но на БП - не знам!

Ако мислиш, че аз ги знам... Тези тъпани няма какво да им помниш  bash


Laughing Laughing  bouquet Hug

 Joy Сладурки... Laughing Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 10 817
Майдрийм  Hug,спомняш ли си в коя серия на 1001 нощи Онур се срещна с журналистката....търсих ,но .... ooooh!  Айча Бингюл играе вав филма ,коато гледам ....и майка Периде също/ аз май съм поствала снимки  тук и ако съм го писала и друг път ...сори Praynig Hug/

# 44
  • Мнения: 11 116
Някъде след като се сдобриха, след 76 епизод. Може би - 79-80. Когато Онур изгони Фирдефс и бяха с Шех на ресторант. Шех беше му казала - Вижте го само г-н Онур - всяка журналистка може да обядва с него, а Фирдефс, която е с него от 20 години..../ не цитирам точно/

Общи условия

Активация на акаунт