Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 189

  • 31 218
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0


Каламитси, още когато видях тази снимка мислите ми кръстосаха Едже и Арас... Laughing Ти го гласеше за Еда... hahaha Сега ти го връщам /без рекламация/ Mr. Green

Ох, недей, че днеска ми е мн тъпо! Заради Едже да си сложа  европейски аватар / newsm51 - за теб/, за да я харижа на един анадолец!
Но да знаеш Лусими тия гадове нещо ни приспиват! Нищо няма да е така, както изглежда!

Знам, но още повече ми се ще да знам кога ще е финале гранде, че нЕмам ни търпение, ни нерви вече... ПолудЕх...
Финалето ще е гранде, и като гръм от ясно небе!

# 691
  • Мнения: 0
Някой има ли песента от лунапарка отделно?

# 692
  • Мнения: 0


Благодаря на г-жа Броненосец за on-line превода!
Серията ми се видя много вяла и повърхностна , нескопосана - безпочвена ревност за енти път. Мелда даже без подарък дойде, изключая снимката.
Цветя явно се подаряват без повод. Сега е време да се завижда на Мелда, че получи цели 4 саксии и грижливо си ги отнесе.
Всеки си говори с Бату и знае какво е направил и никой не звънва да го арестуват.

# 693
  • Мнения: 570
Привет, компания Незабравима! Hug Hug Hug
Рекси, благодаря за превода и страхотните снимки! bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Поздрав за Бганьо за сутрешните му творения! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501Бобояана, страхотен сценарий си спретнала! newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51Мнението ми за снощната серия се покрива с това на Мокси. Peace

# 694
  • София
  • Мнения: 832
Началото
Х-Еда
Е-Харун
Х-с този мъж каква работа имаш?
Е-Харун,изслушай ме,погрешно разбра.Ние тук...
Х-ние ли?кои ние Еда?На кои казваш ние?Ти и Арас ли?...(към Арас) Не ти ли казах да стоиш далеч от Еда?
Е-Харун,спри.Позволи ми да обясня,моля те!
Х-излез навън!
Е-Харун,моля те,изслушай ме за минута.
Х-Еда,казах ти да излезеш!..Излез!
Е-Харуууун...
Х-Излеееееез!
А-Знам,че каквото и да кажа,няма да повярваш..Ще ме изслушаш ли?
Х-не няма да слушам.Обясни каква работа имаш тук с Еда?
А-всъщност всичко е много ясно.Всички ни е  довел тук.Защото си играе игра с нас.И кой е това и аз и ти знаем...Бату...Мислех че е тук,затова дойдох.Единствената ми цел е да го намеря.
Х-като си дошъл за да намериш Бату,защо не ме информира и  мен?Какво криеш от мен?Зададох ти въпрос.Защо не отговаряш?Какво не ми казваш,каква работа вършиш,кажи?Обясни ми всичко като мъж.Какво кроите с Бату?Каква ти е целта?
А-казах ти.Не знам нищо по различно от това което е известно и на теб.
Х-лъжеш!Как може да направиш Еда инструмент в подобно нещо?Как?
А-Знаеш,че няма никога да навредя на  Еда (да позволя тя да пострада)
Х-как да знам това,а ,как да знам?Говори!
А-Аз се опитвам да ти помогна.И аз като теб искам да намеря Бату.Това сега  разбираш ли го?
Х-Каква работа имаше тук с Еда?Тя защо е тук?
А-Казах ти незнам.Дойдох тук да чакам Бату и Еда дойде.После и ти.Може би това е искал Бату.Играе си с нас.Взаимно иска да се повалим.Може би сега  се смее като ни гледа.
Х-някакси не вярвам.На теб...Ще разбера какво се опитвате да направите с Бату.В това време този добър мъж няма да продължава да се преструва(да прави пози).Ще сваля и твоята маска.Накрая и двамата ще видите кой ще се смее последен!
Е-Ще ме изслушаш ли за малко,моля те.Не предполагах за това,заклевам се.Харуууун...Няма ли да ме изслушаш?Нищо ли няма да чуеш преди да ме съдиш?Дойдох,мислейки че ще се срещна с теб.Като видиш цветята,няма да се съмняваш в нищо.Харун,слушаш ли ме?Яяяяя,ще кажеш ли нещо?Харунннн


...........(после ще продължа)

# 695
  • Русе
  • Мнения: 2 320


Захватът "а ла Харунски"- запазена марка!

# 696
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Рекси, благодаря ти за превода! Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Арас не знае! Търсел Бату ! Ами много добре знае къде да го намери - при Едже, в дома му. smile3516 И като го видя , какво ?! Реагира също като Харун - закани, закани и нищо повече! Блаблабла...бла! smile3515

# 697
# 698
  • Мнения: 0
Здравейте незабравимки!
Много е приятно като се прибереш да седнеш пред компютъра и да се насладиш на прекрасни снимки,гифчета и интересни коментари.Невероятни сте.  love001 newsm51 newsm51
Още веднъж благодаря на Рекси,Милена, г-жа Броненосец,Ивва и Леман за труда който полагат за да ни превеждат.Поклон пред вас момичета newsm20 newsm20 newsm51 newsm51 newsm51
 Относно снощната серия:имаше приятни моменти/ с Ямур/ и разочарование/кавгата между Харун и Еда/ и поредните недомислия и гафове на сценаристите/Бату/.
Харун се сърдеше,че Еда не му повярвала за Едже,а той повярва ли и за Арас?Отново вместо да я изслуша първо той вика, крещя,блъска я, изгони я от стаята и т.н.Е аман вече с техните повторения на едно и също.Толкова ли им е бедна фантазията на тези сценаристи,че ни излъчват едно и също.
Хареса ми отношението на Арас към Едже.Мисля,че там ще  възникне някаква връзка.
Започвам да си мисля,че сценаристите ще отредят лош край за Мелда.Може би  мисълта им е,че Едже която осъзна грешките си :,че насила хубост не става,който зло прави другимо то му се връща стократно и ,че по този начин наранява само себе си,затова и може би там ще ни покажат как тя ще стъпи на крака и ще поеме по нов път/с Арас/,а Мелда която не осъзнава грешките си и продължава да бъде завистлива,злобна и отмъстителна, сама ще стигне до своето падение.Има приказка,че Това което човек сам си направи и най големия враг не може, и кой на каквото си постеле на това ще легне.Мелда сама се набута в ръцете на Бату и това няма да остане ненаказано.Може би той ще стане и нейния палач.
 За Бату изобщо не ми се коментира и това,че сценаристите го направиха най-хитрия и недосегаемия ,а всички други начело с Харун и Арас най-големите глупаци и наивници.
Какво караше Арас да върне Едже и Назан в къщата на Бату.Да не би някой да беше насочил пистолет към някой от тях.Защо не ги отведе някъде където Бату да не ги намери.Гафове колкото искаш още.Влизането на Бату.През цялото време се вреше под носа и на Еда,Харун ,Ниса и направо им се подиграваше,че не могат да го познаят. Crossing Arms

Последна редакция: чт, 14 апр 2011, 19:08 от dorital

# 699
  • Мнения: 80
Рекси, благодаря ти за превода! Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Арас не знае! Търсел Бату ! Ами много добре знае къде да го намери - при Едже, в дома му. smile3516 И като го видя , какво ?! Реагира също като Харун - закани, закани и нищо повече! Блаблабла...бла! smile3515

И от мен,благодаря,Рекси!
Вени,не е нормално(за нас)и Арас,и Харун да са толкова глупави,и Бату да ги прави на смешници,а те да не взимат никакви мерки-но явно това засега е единственият начин за сценаристите да удължават филма.

# 700
# 701
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Рекси, благодаря ти за превода! Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Арас не знае! Търсел Бату ! Ами много добре знае къде да го намери - при Едже, в дома му. smile3516 И като го видя , какво ?! Реагира също като Харун - закани, закани и нищо повече! Блаблабла...бла! smile3515

И от мен,благодаря,Рекси!
Вени,не е нормално(за нас)и Арас,и Харун да са толкова глупави,и Бату да ги прави на смешници,а те да не взимат никакви мерки-но явно това засега е единственият начин за сценаристите да удължават филма.
Не ме е яд, че удължават филма, а че го правят по възможно най-баламския начин! В Турция ако има "Златна малинка", сценаристите ще са обрали малинките?! smile3511
И за да си оправя настроението, отивам на спектакъл на Нешка Робева! Party

# 702
  • Мнения: 80
Лелеее! Незабравимке! Сега те прочетох! Арас - бил последователен и принципен!  В какво е последователен и в какво е принципен! Че нещо не го разбирам това!

Каламитси,честит аватар!
Май само аз си останах без такъв!Ще трябва да измисля нещо,докато не е свършил филма.
Каламитси,скъпа,толкова ми угасна ентусиазма като изгледах последните серии,че даже не ми се дискутира.Правя го единствено от уважение към форума,а в конкретния случай-към тебе.Аз такъв го виждам Арас,знам,че ни се различават мненията.Но аз не видях да е влезнал в интрига или заговор срещу някой,държи си собствена линия от самото начало.И се оттегли от Еда,не продължава да нахалства.

Бганьо,поздравления за днешните стихчета!

Вени,приятно гледане на спектакъла.После ще споделиш!

# 703
  • Мнения: 0
Рекси, благодаря ти за превода! Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Арас не знае! Търсел Бату ! Ами много добре знае къде да го намери - при Едже, в дома му. smile3516 И като го видя , какво ?! Реагира също като Харун - закани, закани и нищо повече! Блаблабла...бла! smile3515

И от мен,благодаря,Рекси!
Вени,не е нормално(за нас)и Арас,и Харун да са толкова глупави,и Бату да ги прави на смешници,а те да не взимат никакви мерки-но явно това засега е единственият начин за сценаристите да удължават филма.
Не ме е яд, че удължават филма, а че го правят по възможно най-баламския начин! В Турция ако има "Златна малинка", сценаристите ще са обрали малинките?! smile3511
И за да си оправя настроението, отивам на спектакъл на Нешка Робева! Party
Вени,пожелавам ти приятно изкарване,няма начин да не си оправиш настроението щом ще си на един от страхотните спектакли на Нешка Робева.

# 704
  • Варна
  • Мнения: 329
Ето на това му викам професионални погледи между колеги! smile3521
Здравейте, момичета и момчета! bye

Общи условия

Активация на акаунт