Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 189

  • 31 196
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Варна
  • Мнения: 329
Току що изгледах отново снощната серия и мога да кажа, че ми хареса! thumbsup Като я гледам он лайн в сряда срещу четвъртък, я възприемам по съвсем различен начин. Първо защото я чакам тая серия цяла седмица, междувременно пускат фрагманите, снимки, резюмето...Пренавивам се, създавам си погрешни впечатления, излишни очаквания... ooooh! Непосредствено преди излъчването съм нетърпелива и превъзбудена... Party Рекламите ме изнервят преди и по време на серията- пълно безумие и досада, защото нарушават ритъма на действието, накъсват го, нарушава се хармонията, въздействието- поне на мен ми пречат много да усещам и съпреживявам! Crossing Arms Като почне серията пък се разсейвам да следя коментарите във форума, не разбирам достатъчно езика, че да ми е ясно и затова не мога да си обяснявам винаги действията или бездействията на героите! ooooh!
Като гледам серията на по- късен етап- вече има преведени най- важните и даже всички диалози, благодарение на отзивчивите преводачки  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose....,по- спокойна съм, няма досадни реклами и може да се гледа пак от- до и пак отначало, да се повтарят епизоди, кадри...Съвсем другояче възприемам тогава...Действието следва своя ход, отношенията и чувствата между героите се развиват, променят и те показват истинската си същност! Все още съм най- върлата фенка на сериала! Laughing
Сори, за дългия пост- исках да споделя! Peace

# 737
  • Мнения: 80
Дани,реално погледнато,последната серия беше приятна за гледане-както сподели и Мокси-поне нямаше ужасии,отвличания,погребения,ит.н.Особено,ако я гледаме като отделен филм,защото сериите са с такава дължина.
Но в цялата последователност на сериала,вече всичко стана много познато,досадно,разтегливо.
Героите не виждат и не разбират елементарни неща,само и само да има следващ,и по-следващ епизод.Може би,такава е спецификата на сериалите.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 329
Дани,реално погледнато,последната серия беше приятна за гледане-както сподели и Мокси-поне нямаше ужасии,отвличания,погребения,ит.н.Особено,ако я гледаме като отделен филм,защото сериите са с такава дължина.
Но в цялата последователност на сериала,вече всичко стана много познато,досадно,разтегливо.
Героите не виждат и не разбират елементарни неща,само и само да има следващ,и по-следващ епизод.Може би,такава е спецификата на сериалите.
Филм да става! thumbsup А аз нямам нищо против да гледам...да гледам... Grinning

# 739
  • София
  • Мнения: 832
Еда-Харун(продължението на скандала в къщи)

Е-разбирам,че си ми сърдит,но...
Х-но аз не разбирам.Отваря се вратата в хотела и виждам теб до Арас.Ти ако ме беше видяла мен,какво щеше да си помислиш Еда?
Е-не отидох там за да предавам любовта ни(да изневерявам).
Х-не казвам,че си изневерила.
Е-какво искаш да кажеш,говори направо.
Х-Защо аз не съм запознат за хотела,където беше?защо не ми каза ?
Е-защото не можех да не ти кажа истината
Х-Не можеше да не ми кажеш,така ли?И след това ли ще криеш неща от мен? Това искаш,значи?
Е-не,ти не искаш да ме разбереш. След всичко което преживяхме как може да мислиш,че ще крия нещо от теб?
Х-за да мисля така причината е в теб.
Е-не си справедлив към мен.
 Х-Моя ли е вината?нима ти не допусна грешка?
Е-не съм направила грешка.
Х-Искам обяснение,защо не ми позвъни?
Е-Искаш обяснение?Почакай тогава.Заради тези рози не ти позвъних.Виж същите са като тези от теб.Отгоре  се вижда и картичката.Не исках да развалям изненадата,затова не те потърсих.
Х-по дяволите.Значи Бату ни следва.Всичките ни действия следи.
Е-сега вярваш ли ми?
Х-вече ти вярвам.Аз просто..
Е-мълчи..Не казвай нищо.Червените рози,които ми изпращаше с дни ме отведоха там.Обичта ми към теб,любовта ми ме отведе там
Х-това го знам.Никой не би унищожил нашата любов.Просто
Е-Просто ли?Още ли не си съгласен(убеден)?Само какво?
Х-Добре,разбирам за изненадата.Но като видя там Арас,защо не ми се обади?
Е-и аз много се учудих.Исках да си тръгна оттам.Точно щях да те потърся и ти дойде.Моля те вече не ми се сърди
Х-не ти се сърдя.Но Бату можеше да ти навреди.Ако ти се случи нещо какво ще правя?
Е-нито на мен,нито на теб,нито на дъщеря ни ще се случи нещо.Никой няма да развали щастието ни.

# 740
  • Мнения: 570
Рекси, благодаря! newsm20 newsm20 newsm20 Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 741
# 742
  • Мнения: 80
Дани,реално погледнато,последната серия беше приятна за гледане-както сподели и Мокси-поне нямаше ужасии,отвличания,погребения,ит.н.Особено,ако я гледаме като отделен филм,защото сериите са с такава дължина.
Но в цялата последователност на сериала,вече всичко стана много познато,досадно,разтегливо.
Героите не виждат и не разбират елементарни неща,само и само да има следващ,и по-следващ епизод.Може би,такава е спецификата на сериалите.
Филм да става! thumbsup А аз нямам нищо против да гледам...да гледам... Grinning

Ако има любов,а не гадости,и аз!

Рекси,голямо благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт