Бихте ли си "взели" мъж, който...?

  • 17 294
  • 451
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 478
нула отговор, защото:

аз не бих си "взела" никакъв мъж.
но за сметка на това с удоволствие бих "ползвала" (да се разбира употребява с уважение към пространството и частична грижа и превенция относно амортизацията) такъв, който ме устройва.
извън дома ми.
и извън делата ми лични.
сериозно и съобразно.
Мииилки, що ми взе отговора, бре? Wink Wink Извън дома ми и извън делата лични - такъв ако го намеря ще е чудно хубаво да го ползвам...макар, че дали и това ще ми стиска?....Времето и събитията ще покажат...Но да влезе в къщи - това вече Naughty Naughty Naughty понеже там е друга работа!

# 16
  • Мнения: 1 023
нула отговор, защото:

аз не бих си "взела" никакъв мъж.
но за сметка на това с удоволствие бих "ползвала" (да се разбира употребява с уважение към пространството и частична грижа и превенция относно амортизацията) такъв, който ме устройва.
извън дома ми.
и извън делата ми лични.
сериозно и съобразно.
Мииилки, що ми взе отговора, бре? Wink Wink Извън дома ми и извън делата лични - такъв ако го намеря ще е чудно хубаво да го ползвам...макар, че дали и това ще ми стиска?....Времето и събитията ще покажат...Но да влезе в къщи - това вече Naughty Naughty Naughty понеже там е друга работа!

еми, освен геррри да добави един седми вариант "2м".
и да се отгласуваме.
на воля.

# 17
  • Мнения: X
аз не бих си "взела" никакъв мъж.
но за сметка на това с удоволствие бих "ползвала" (да се разбира употребява с уважение към пространството и частична грижа и превенция относно амортизацията) такъв, който ме устройва.
извън дома ми.
и извън делата ми лични.
сериозно и съобразно.

Горният цитат тотално и проникновено изразява мнението ми по въпроса за вземането на мъже у дома. Както, впрочем, и за други домашни любимци, с изключение на аквариумни рибки.
 Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 6 478
А домашни любимци - може! Ако въртят опашка като се прибера и демонстрират абсолютна обич и преданост Joy Joy Joy За протокола - наистина имам куче от много години....но и то е девойка....абе в къщи сме само кучки...какви мъже да взимам! hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 54 949
аз не бих си "взела" никакъв мъж.
но за сметка на това с удоволствие бих "ползвала" (да се разбира употребява с уважение към пространството и частична грижа и превенция относно амортизацията) такъв, който ме устройва.
извън дома ми.
и извън делата ми лични.
сериозно и съобразно.

Горният цитат тотално и проникновено изразява мнението ми по въпроса за вземането на мъже у дома. Както, впрочем, и за други домашни любимци, с изключение на аквариумни рибки.
 Wink

+1  Grinning

Моето условие за домашните любимци е да не са свободно движещи се из апартамента . Peace
За сега сме обзаведени с костенурка , хамстер и рибки . Grinning

# 20
  • Мнения: X
А домашни любимци - може! Ако въртят опашка като се прибера и демонстрират абсолютна обич и преданост Joy Joy Joy За протокола - наистина имам куче от много години....но и то е девойка....абе в къщи сме само кучки...какви мъже да взимам! hahaha hahaha

 Joy Joy Joy  bouquet

# 21
  • Мнения: 884
Аз съм с мъж ,който сам се грижи за детето си ,майката за година и 6 месеца само веднъж пожела да види детето си.Точно с лека ръка е разбила семейството си и изоставила детето си.

Про, извинявай, сега пак прочетох постинга ти - преди прочетох "аз СЪМ МЪЖ", а то било "аз съм С мъж, който..."

Наистина ми стана много интересно, какви са тези майки, които оставят най-милото си? Нима децата ни не са смисъл на живота ни? Пък може да е преценила, че бащата има по-добри възможности в живота, за да се грижи за детето им. Не я съди много, мила, само тя си знае как в един момент ще страда наистина жестоко и горчиво, ако вече не страда... Може да я спира фалшива гордост или яд, че бившият й е щастлив с друга... Всичко може да е...
А ти как гледаш на детето на мъжа ти? То как се отнася към вашата връзка? Дали всичко е за добро, според теб? Питам не от любопитство, а за да почерпя опит!

  bouquet

нула отговор, защото:

аз не бих си "взела" никакъв мъж.
но за сметка на това с удоволствие бих "ползвала" (да се разбира употребява с уважение към пространството и частична грижа и превенция относно амортизацията) такъв, който ме устройва.
извън дома ми.
и извън делата ми лични.
сериозно и съобразно.

Да имах твоята увереност...  Само не разбрах, какво да превентиа - твоята или неговата амортизация? Simple Smile


Не си само ти бре Simple Smile
Много сме Simple Smile  Даже и не подозираш колко сме много Simple Smile Само дето при нас не седи казуса на авторкта, защото сме разбрали лафа :"абе една жена като ти влезе у къщата..."  Wink

Разбрала съм, дами, че "абе един мъж като ти влезе у къщата"...   #2gunfire    Simple Smile

нула отговор, защото:

еми, освен геррри да добави един седми вариант "2м".
и да се отгласуваме.
на воля.

ОК, вариантът е добавен, остава само да се развихрите да обясните какво точно означава - "Мъж не по-близо от 2 метра от къщата ми", "2-ма мъже", "2 минути са ми достатъчни", "Two да Му се не види" или нещо по-логично, но недостъпно за опърпания ми интелект?   bouquet

Последна редакция: чт, 14 апр 2011, 16:18 от AnMary

# 22
  • Мнения: 1 023
ОК, вариантът е добавен, остава само да се развихрите да обясните какво точно означава - "Мъж не по-близо от 2 метра от къщата ми", "2-ма мъже", "2 минути са ми достатъчни", "Two да Му се не види" или нещо по-логично, но недостъпно за опърпания ми интелект?   bouquet

ма не бе - милк, моргана - до тук "2м", демек търпи промяна.
като гледам в бройката са и уитчи и хеппи мама.

блг. отбелязах се.

Последна редакция: ср, 13 апр 2011, 07:56 от milk

# 23
  • Мнения: 1 023
нула отговор, защото:

аз не бих си "взела" никакъв мъж.
но за сметка на това с удоволствие бих "ползвала" (да се разбира употребява с уважение към пространството и частична грижа и превенция относно амортизацията) такъв, който ме устройва.
извън дома ми.
и извън делата ми лични.
сериозно и съобразно.

Да имах твоята увереност...  Само не разбрах, какво да превентиа - твоята или неговата амортизация? Simple Smile

и двете, геррри, и двете - като във вица със змиите пепелянки у дома.
са сериозно и по същество:
1. или аз напълно осъзнавам нуждата си от редовен секс и на мен спонтанност и романтика не са ми необходими, а само фиксирани времеви участъци.
2. за да се стигне до регулярен и полезно положителен (емоционален) секс, оба4е, аз следва да имам доверие, което предполага сериозност и от двете страни.
3. което изисква задължително да имам чуства.
4. имам ли чуства следва да съм склонна да положа малко грижи - някой кекс, пържола от време на време, асистенция при боядисване и склонност да го изслушам мълчаливо докато има да ми говори нещо си важно му, но съответно бих очаквала тотално разбиране, да се смее на шегите ми и да ми закачи лавицата на стената ако го помоля, щот нямам кой друг, или щото предпочитам да дам пари за маникюр, отколкото за майстор.
5. и за да не се навлезе в битовизъм - всеки в къщата си. всеки да си гледа сам детето, домашния любимец и домакинството, пък удоволствието - то е дело лично също, извънстоящо на другите дела.
дано ме разбра.

# 24
  • Мнения: 2 751


Та как мислите, дали на мъж, който е допуснал да се развали едно негово семейство, може да се има доверие като спътник в живота?

Не съм чела кой какво е писал, нооооо....същото важи и за жените, т.е. за всеки човек.
И какво значи "да допусне да се развали семейството"? Семейство се разваля от двама, и от тая логика следва, че всеки разведен/разделен няма право на втори шанс? ...
Ами ако се замислиш пък по този начин: "щом досега не е създал семейство, значи за нищо не става"
Така че и в двата варианта излиза, че няма годен мъж  Laughing
Аз бих повярвала на човека, който виждам в сегашно време, не какво се е случило в миналото му.

# 25
  • Мнения: 552
аз пък се чудя по повод на това  Thinking
Има случай когато жената е развалила семейството,а мъжа е бил много свестен.
какво ще рече "да развалиш" семейството? цитирам фамилен терапевт: "това, че тя е взела решението, не значи, че тя носи отговорността".
и също: свестността е въпрос на гледна точка - отстрани може да изглежда най-прекрасният, но който е живял с него, знае най-добре  Peace

# 26
  • Мнения: 94
Да,има такива случаи,ама тя не го е развалила.
Просто не е била щастлива със свестния и се разделиха.
Подписвам се с две ръце под написаното от индианската роза.

# 27
  • Мнения: 2 751
аз пък се чудя по повод на това  Thinking
Има случай когато жената е развалила семейството,а мъжа е бил много свестен.
какво ще рече "да развалиш" семейството? цитирам фамилен терапевт: "това, че тя е взела решението, не значи, че тя носи отговорността".
и също: свестността е въпрос на гледна точка - отстрани може да изглежда най-прекрасният, но който е живял с него, знае най-добре  Peace
ааа... ти цитираш моя случай ли?  Mr. Green Embarassed

надявам се е така, макар че ми се вменява чувство за вина, но вече го преодолях де.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 478
Милки, аз напълно подкрепям последното ти мнение...щото и аз така....Ама аз може ли да добавя, че някак ще е най-съчетавателно освен регулярния секс да се добавят и приятно изкарване на времевите интервали между...щот представяш ли си някой дръвник от вратата за краката без да каже дума? Но всичко това трябва да бъде на основата на неангажиращото разделно-къщно живеене....за да ти е мирна главата и душата...и добре на тЕлото Wink Wink А за такова нещо няма значение мъжа дали е ерген, разведен или дори женен....убийте ме с камъни сегаааа Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 1 023
Милки, аз напълно подкрепям последното ти мнение...щото и аз така....Ама аз може ли да добавя, че някак ще е най-съчетавателно освен регулярния секс да се добавят и приятно изкарване на времевите интервали между...щот представяш ли си някой дръвник от вратата за краката без да каже дума? Но всичко това трябва да бъде на основата на неангажиращото разделно-къщно живеене....за да ти е мирна главата и душата...и добре на тЕлото Wink Wink А за такова нещо няма значение мъжа дали е ерген, разведен или дори женен....убийте ме с камъни сегаааа Joy Joy Joy

анджък.  Laughing  ти па са камъни запоръчва, безгрешния да фърли пръв, кажи.

бтв, аз сметам културното мероприятие да се подразбира, ако не като задължително, то поне съпътстващо в половината от графика, щото да - от вратата за краката, може и с вибратора.  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт